Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kaposvári Kaáli intézet fórum

Kaposvári Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
111. Timtsi (válaszként erre: 110. - Olrak)
2014. szept. 5. 08:43

Szia!

Közben leesett,hogy butaságot kérdeztem,ne haragudj!!!

Így már értem a dolgokat,köszönöm,hogy leírtad!:-)))))Mi most kedden megyünk első konzultációra,akkor kb.novemberben lehet majd a lombik szerinted?!(Fizetős lesz,mert a tbs-re csak decemberben van időpont) Persze,ha minden rendben lesz az eredményekkel!


De jó nektek,gratulálok még1-szer is!Szuper!:-))))))))

110. Olrak (válaszként erre: 108. - Timtsi)
2014. szept. 3. 11:03
A petevezetőim el vannak záródva és átfújni sem tudták. Így az egyetlen lehetőség a lombik volt, hogy babánk legyen. Áprilisban műtét, júniusban első konzultáció, augusztusban beültetés. 2 petesejtből kettő megtermékenyült és osztódott is, be is lett mindkettő ültetve. Már csak az a kérdés, hogy egy vagy két babát váruk. :-)
109. Olrak
2014. szept. 3. 10:57
Lombikkal lettem terhes, júliusban kezdtük a stimulációt.
108. Timtsi (válaszként erre: 107. - Olrak)
2014. szept. 2. 14:22

Őszintén gratulálok!.-)))) Ez szuper hír!:-))))

Akkor ha jól értem,akkor nem is kell a lombik,ugye?!Most kezdtétek volna?!

107. Olrak
2014. szept. 1. 15:12
Sziasztok! 5 hetes terhes vagyok, egy babát látott a doki, de még előbújhat a másik is! Mindenkinek kívánom tiszta szívemből, akinek még nem jött össze, hogy hasonló jó híreket kapjon, minél előbb! :-)) Hajrá!!!!
106. Olrak (válaszként erre: 105. - Timtsi)
2014. aug. 29. 13:24
Nem tudom, mi szeptember elsején megyünk fél 12-re, ultrahangra. Remélem, megállapítják, hogy állapotos vagyok. Az eddigi jelek elég biztatók. Ha így lesz, akkor talán nem megyünk többet, de nem igazán tudom.
105. Timtsi (válaszként erre: 104. - Olrak)
2014. aug. 29. 12:43

Ez így van,igen,jól tudod az infókat!

A decemberire még nem kértünk időpontot,remélem,hogy elég lesz akkor,amikor megyünk majd nemsokára konzultációra!Vagy jó lenne,ha valaki időközben lemond egy időpontot,aztán beférne az ember!

Köszi szépen,nektek is sok sikert!!!!Lehet,hogy még összefutunk!?;-))

104. Olrak (válaszként erre: 103. - Timtsi)
2014. aug. 29. 08:00

Igen, alapítványira, azt hiszem, de úgy tudom, hogy akkor kell fizetni 94e Ft-ot. Nem biztos, hogy jók az értesüléseim, mert mi TB-sen voltunk éspont nem volt várólista. :-)

Sok sikert!

103. Timtsi (válaszként erre: 102. - Olrak)
2014. aug. 28. 14:12
Köszi,igen,tudom! :-( Én múlt héten kértem időpontot első konzultációra és nekem is ezt mondták!Viszont nem TB alapon akár már 1-2 hónapon belül is lehet menni lombikra,ha minden eredmény megvan és minden okés!Én így tudom!:-)))
102. Olrak (válaszként erre: 99. - Timtsi)
2014. aug. 27. 18:21
Szia!Sajnos van várólista. aug. 25-én voltam ott és akkor azt mondták, hogy már csak decemberben tudják fogadni legkorábban az új jelentkezőket.
2014. aug. 26. 21:19
Ma voltam Mánfainál, úgy érzem a legjobb helyre kerültünk, nagyon bizakodó lettem!
2014. aug. 17. 17:22

Sziasztok!Mindenkinek csak ajánlani tudom,kedvese,őszinték nem csirke vágóhíd :-)

Én Tapolcán kezdtem,ott az elvégzett hormon stb... Rengeteg vizsgálat után nem sikerült megállapítaniuk,hogy pajzsmirigyem alul működik. Kaposváron ezt rögtön kiszurták.

Nem lehet egy lapon említeni a két intézetet.

99. Timtsi
2014. aug. 12. 09:34

Sziasztok!

Én múlt héten beszéltem telefonon egy hölggyel a kaposvári kaáliban,aki nagyon aranyos volt és azt mondta,hogy nincsen várólista!Ez ugye jót jelent?!

Én "most nem várom" a menzeszt és utána fogom őket hívni vagy nem hívni!:-)))))

98. k_t_anett (válaszként erre: 97. - Szivar82)
2014. aug. 11. 08:48

Szia!


Mesélnél róla, hogy mi volt??? érdekelne, én is mennék amjd...

2014. aug. 6. 12:47

Sziasztok!


Mi a héten voltunk a kaposvári Kaáliban Wilhelm doktor úrnál. Nagyon kedves és korrekt volt. Szívesen beszélgetnék Veletek tapasztalatokról, ha beengedtek a klubba. :)

2014. júl. 15. 10:50

Sziasztok!

A párommal mi is a kaposvári Kaáliba járunk. Csatlakozhatnék a klubhoz?

95. Timtsi
2014. júl. 4. 13:05

Sziasztok!

Mi nemsokára kérünk időpontot első konzultációra,mi is elkezdjük a lombikot.

Van valami infótok arról,hogy most milyen hosszú lehet ebben a kaposvári intézetben a várakozás?!

Előre is kösziiii!:-)))

94. medveanya (válaszként erre: 93. - Mn81)
2014. jún. 26. 21:09
Köszi!Újra működött a honlap, tudtam velük beszélni.Köszi.
93. mn81 (válaszként erre: 92. - Medveanya)
2014. jún. 25. 16:54
szia! A pécsi Kaáli Intézet száma: 72/525-064 (8-16 óra között dolgoznak).
2014. jún. 25. 11:07
Sziasztok! Nem tudja valaki véletlenül, hogy miért nem tudom az intézet honlapját megnyitni? Esetleg megtudná adni valamelyikőtök a pécsiek telefonszámát? Szeretnék konzultációra időpontot kérni. Mondjuk megnéztem volna a honlapon azt is, hogy az immunológiai és genetikai vizsgálat-vérvétel mennyibe kerül náluk. Nem tudja valaki, hogy ezeket tb-re hogy tudnám elintézni?Belgyógyászhoz kellene mennem, vagy házidoki ír beutalót, vagy hogy is megy ez?
91. Niki34
2014. jún. 23. 11:21
Sziasztok! Szeretnék csatlakozni,ha még lehet. Mi jelenleg a Meddőségi Központba járunk Pécsre, de a harmadik sikertelen év, két friss beültetés és négy fagyasztott után, amik nem sikerültek, intézetet szeretnénk váltani. Két kolléganőmnek is igy lett babája, hogy idejártak a Kaáliba, Mánfai dokiról pedig jókat hallottam. Még egy fagyis beültetés lesz, de utána átmegyünk mindenképpen.Köszönöm ha befogadtok: Niki
90. medveanya (válaszként erre: 88. - Reny333)
2014. máj. 18. 20:38
Ha kell elmegyünk Kaposvárig a beavatkozásokra, csak tudjam, hogy van értelme, hogy tényleg velem foglalkoznak.Márciusban volt a stimum, a 3. és a 21. napos vérvétellel is várjam meg a 3 hónapot, nem? Mert addig még bekeverhetnek a szurik. Az a tervem, hogy ezeket megcsináltatom addigra amire időpontot kapok. Ha jól látom jobb lenne talán már a közeljövőben időpontot kérni konzultációra, mert betelik a "naptár", nem akarok ezért csúszni sokat(35évesen ketyeg az idő).
89. Olrak (válaszként erre: 86. - Reny333)
2014. máj. 13. 18:21
SZUPER!!!!! Végre, hogy a beültetéseket is jobban támogatják!!!!!!! HURRÁ! Akkor mindenkinek hajrá, hajrá! :-)
88. reny333 (válaszként erre: 87. - Medveanya)
2014. máj. 12. 08:33
Szia.Mi is multhet penteken voltunk eloszor,Manfai dokinal Pecsen.Nagyon aranyos volt több mint 1orat beszelgettünk.Nekem is volt mar 1lombikom.Azt mondta mivel mar minden vizsgalatunk meg van (amit szepen at is nezett)igy mar csak friss hormon eredmenyek kellenek.ami kb 25.000ft.Itt Pecsen ha jol tudom vizsgalatot vegeznek.Csak leszivasra es beültire kell menni kaposvarra.
2014. máj. 11. 19:53
Sziasztok!Tud valaki infót adni a pécsi Kaáli intézetről(mivel úgy tudom, hogy a pécsi, kaposvári, tapolcai egy szálon fut, ugyanazok a dokik, stb)?Melyik dokiról van tapasztalat? Veszik-e a fáradtságot, hogy kiderítsék, mi az oka a 0-ás hcg eredményeknek(2 ET, 2FET tök nulla hcg-k), vagy itt is csirkevágóhíd stílusban megy a dolog? Miért kell fizetni és mi megy tb-re?Annyit már tudok hogy egy konzultáció 15ezer.Érdekelne az is, hogy mi az a beavatkozás amit Pécsen elvégeznek, és mi az amiért esetleg utaznom kell Kaposvárra(hallottam már olyat is, hogy mindenért Tapolcára kell menni)Köszi
86. reny333 (válaszként erre: 84. - Vhoney)
2014. máj. 10. 18:03
Szia.Mi tegnap voltunk a Manfai dokinal.Es mondta h kb 3hete hivta fel az egesz kaali intezet igazgatoja es ujra ugy mond fogadhatnak több embert.Igy en mar akar jövö honapban kezdhetek,vagy juliusban.ugy h sztem telefonalj es kerdezd meg.
85. Olrak (válaszként erre: 84. - Vhoney)
2014. máj. 9. 20:16
Szia! Június 5-én megyünk. Akkor szerintem majd októberben lesz beültetés. Ez van. :-(
84. Vhoney (válaszként erre: 83. - Olrak)
2014. máj. 4. 18:32
Szia! Csak minél hamarabb menj el az első konzultációra és kérj időpontot a lombikra, mert én áprilisban aug-ra kaptam a tb által támogatottra! Sok sikert nektek is ;)!!
83. Olrak (válaszként erre: 81. - Vhoney)
2014. ápr. 24. 19:30
Szia! Hát ez szuper, mert akkor még augusztusban meglehet az első beültetés! :-) Köszönöm, hogy megkérdezted. Sok sikert nektek! Szorítok! :-)
82. Olrak (válaszként erre: 80. - Vhoney)
2014. ápr. 24. 19:28
Szia! Sajnálom, hogy elvesztettél két babát. :-( Van egy ismerősöm, akinek szintén elhalt a baba kb. 8 hetesen, kétszer is így járt. A másodiknál megvizsgálták az elhalt babát és megállapították, hogy a leendő anyukának valamilyen véralvadási problémája van, ettől lényegében-én így értettem- elhal a baba. Most véralvadásgátlót szed és már kerekedik a pocija. Nálunk el van záródva mindkét petevezetőm és nem tudták átjárhatóvá tenni őket. Marad a lombik. Júniusban megyünk Kaposvárra az első beültetésre. Még nincs gyerekünk.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook