Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lenovo laptopon hol lehet a kamera? fórum

Lenovo laptopon hol lehet a kamera? (tudásbázis kérdés)


1 2
45. fincsi5 (válaszként erre: 43. - Garabonciás)
2020. ápr. 13. 17:55

Csináltam én már mindent, a chronon (vagy min) facebuk oldalt, meg gmail-t, erre az Operán az is elment, ami volt.

Pedig igazi szakember csinálta, még decemberben. Valamit én cseszhettem el, vagy eleve nem tett rá kamerát. Lehet, kérdezte kell-e, én meg azt mondtam, hogy nem.

2020. ápr. 12. 08:15

Van rajta firefox, és google is, de ott nem tudok hozzáférni a levelezéshez.


Jó, szerdán megkérem igen szépen a menyemet, hogy nézze meg.

2020. ápr. 12. 00:55
Lehet hogy csak dísznek van rajta, Fincsi. :D Én is egy újratelepítéssel még azért lehet megpróbálkoznék. Megkeresed az eszközkezelőt a gépeden, beírod a tálcán van az a szövegdoboz ha win10-et használsz(írjon ide a kereséshez)azon belül meg a kamerát a képeszközöknél, jobb egérgomb, majd illesztőprogram frissítése. Az lehet megoldja a gondod.
42. Guruljka (válaszként erre: 41. - Channa*)
2020. ápr. 11. 23:00
Valamit olvastam róla, de már nem tudom.
41. Channa* (válaszként erre: 40. - Guruljka)
2020. ápr. 11. 22:58

Na jó, hallottam már róla, de sosem használtam. Nem tudok semmit róla.


Ja, lehet, hogy ilyenek miatt nem túl sikeres?

40. Guruljka (válaszként erre: 39. - Channa*)
2020. ápr. 11. 21:48
A húgom használta egy darabig (a férje számítástechnikai mérnök-valami, szóval mérvadó, ők mit használnak), de pár éve már nem, úgy tudom, nem is nagyon létezik már ez a böngésző. Valami miatt nem igazán volt sikere.
39. Channa* (válaszként erre: 35. - Fincsi5)
2020. ápr. 11. 21:04
Én nem is ismerem ezt a böngészőt...
38. Tufted
2020. ápr. 11. 16:37
Végigolvastam a hozzászólásaitokat: nyomogattam az F8 (kamera) gombot, megnéztem az összes beállítást. A kamera működött állítólag :-) Csak én sem láttam magamat, meg mások sem. Próbáltam a Paint 3d-t, meg a zoom-ot, de semmi. Minden beállítást ellenőriztem. Aztán a beállításoknál vettem észre, hogy az Update infóknál valamit nem sikerült frissítenie a rendszernek. Ekkor töröltem le az Easy camera-t az eszközkezelőben. Újraindult a rendszer, és utána működött :-) Két órámba került :-(
37. Tufted
2020. ápr. 11. 16:17

Szia Fincsi5!

Az eszközkezelőben töröld (rebootold) az easy camerát. Amint észreveszi a rendszer, hogy nincs kamerád, újraindít, és feltelepíti.

36. fincsi5 (válaszként erre: 34. - Vivo44)
2020. ápr. 11. 14:53
Enyémet mindenképpen.:(
35. fincsi5 (válaszként erre: 32. - Channa*)
2020. ápr. 11. 14:52

Ja, ja, értem...hogy a telefon jelet.

Na, kérem, a férjem gépéről, ahol nem is volt fészbuk, csak gyorsan csináltam egyet, tudtam beszélni a gyerekkel.

Voltam újra gépházban, engedélyeztem amit csak lehet.


Most még az ugrott be, hogy Opera böngészőről vagyok, nem lehet ez az ok?

34. vivo44 (válaszként erre: 31. - Fincsi5)
2020. ápr. 11. 14:08

Ha tudod, akkor keresd meg a kamerát a gépházban és nézd meg, hogy "az eszköz megfelelően működik"-e.

De ahogyan más is írta helyesen előttem, a kamera csak akkor kapcsolható be, ha társítva van hozzá program, ami automatikusan megkérdezi, hogy engedélyezed-e a kamera használatát (viber, facebook, stb).

Azt gondolom 24 óra elteltével és sok okos információ tudatában, amiket kaptál sokaktól, hogy maga a kamera nem működik a gépedben, ami sok mindentől lehet, meghaladja az egyszerű felhasználói női tudásunkat:-((

33. vivo44 (válaszként erre: 32. - Channa*)
2020. ápr. 11. 14:04

Jó, hogy csúsztatni lehet.

Én le szoktam ragasztani, mert nekem sem csúsztatható.

32. Channa* (válaszként erre: 29. - Fincsi5)
2020. ápr. 11. 13:32

Azt tudom, de amii képet kiraktam a képeim közé ott is látható, hogy van kamera jel, telefon jel, beállítások és bezáró gom.

Erre gondoltam, hogy a telefont nyomod meg és nem a kamerát, más oka nem lehet.

Nekem is lenovo gépem van és nem lehet a kamerát csúsztatni. Nem is értem, hogy neked miért lehet...

31. fincsi5 (válaszként erre: 30. - 184481d874)
2020. ápr. 11. 13:27

A tiédet is lehet csúsztatni balra?

Bármit csinálok, nem jó.

És akivel beszélek, alatta szürke kamera, áthúzva. Hiába kattintok rá, semmi.

Na még újra benézek a gépházba.

2020. ápr. 11. 13:05
A kijelző felső részének közepén egy pici kis köralaku valami...az a kamera.Nekem is Lenovóm van.
29. fincsi5 (válaszként erre: 26. - Channa*)
2020. ápr. 11. 12:33
Laptop.:(
28. Garabonciás (válaszként erre: 27. - Channa*)
2020. ápr. 10. 19:49
Pont ezt mondom, hogy ezen mechanikusan nem is lehet. Én is kerestem már hol lehet elindítani csak úgy, program nélkül de nem lehet. Hanem vannak programok amihez kell vagy jó ha van, azok elindítják, megkérdezik hogy engedélyezi-e...A régi gépemen viszont eltudtam indítani magától is, de úgy külön gomb, vagy húzóka vagy akármi arra se volt. A gép beállításainál lehetett asszem, de az még WinXp-s volt, lehet azért.
27. Channa* (válaszként erre: 24. - Garabonciás)
2020. ápr. 10. 19:44
Hát nem tudom. Én sosem kapcsolgatom a kamerát. Az enyémet húzogatni sem lehet.
26. Channa* (válaszként erre: 21. - Fincsi5)
2020. ápr. 10. 19:42
Mert nem a kamerát nyomod meg, hanem a telefont?
2020. ápr. 10. 19:31
Vagy lehet operációs rendszertől is függ, egy WinXp-vel lehet elindulna simán is. Az Acer gépemen az volt, jobban is szerettem mint ezt a fost, frissülni se akar vmi miatt már egy ideje.
24. Garabonciás (válaszként erre: 21. - Fincsi5)
2020. ápr. 10. 19:28
Mert az ő kamerája nincs bekapcsolva, szerintem. Lehet neki is Lenovója van. :))
2020. ápr. 10. 19:26

Nekem is Lenovom van, Win10-es op. rendszerrel. Ezen külön nem lehet elindítani a kamerát, előtte egy Acer gépem volt, azon ellehetett inditani de ez csak applikációkkal együtt indul. Programokkal lehet elindítani mint pl, messengerrel.

Ha pirosan világít akkor jó, akkor működik, de ha a partnered kamerája nincs bekapcsolva akkor tuti nem látjátok egymást.

22. fincsi5 (válaszként erre: 19. - Epresturmix)
2020. ápr. 10. 19:24
Az van, win.10-es
21. fincsi5 (válaszként erre: 18. - Channa*)
2020. ápr. 10. 19:23

Igen, ott van a gép mellett a kamera, eddig észre sem vettem. Akkor megpróbálom holnap így.


De ezen a gépen fent van egy piros pont, amit csúsztatni lehet.


Holnap hívom, akivel próbáltuk, délig úgysem mehet sehova. D


Csak azt nem értem, hogy mikor hívom, miért van áthúzva a kamera, a fényképe alatt.

2020. ápr. 10. 16:17
Ha fizikailag van kamera,(a képernyő kávájába van applikálva) és nem kapcsol be, akkor valószínűleg driver hiba, az eszközkezelőben lehet megnézni, vagy egyszerűen rossz a kamera. De az is lehet, hogy nincs. Nem minden laptopban van...bár ez most nem feltételezem.
19. Epresturmix (válaszként erre: 16. - Vivo44)
2020. ápr. 10. 15:15
Nekünk is lenovonk van, szerintem neki is a Windows 10 van, mert végignêztük azokat az alkalmazâsokat amik nálunk isnbe be vannak kapcsolva, az nála is. Gőzöm nincs mi lehet a hiba nála.
2020. ápr. 10. 15:10

A gépen nem kell babrálni semmit.

Kamera: fent, középen van.

Így hívod: massengerbe rákattintasz arra, akit hívni akarsz->a név mellett látod a kamera, telefon, beállítás és kilépés (X) ikonokat->kamerára kell kattintani és már hívod is.

Ha hívnak így, akkor szintén kamerára katt és ezzel fogadod a hívást.


Képet raktam az adatlapomra, bekarikáztam, hogy mire kell kattintani.

17. Guruljka (válaszként erre: 16. - Vivo44)
2020. ápr. 10. 15:00

Igen, mondottad. :D


Remélem én is, hogy megoldódott.

16. vivo44 (válaszként erre: 13. - Guruljka)
2020. ápr. 10. 14:54

Mint mondottam Operációs rendszer függvénye. Nekem nincsen vezérlőpult, mert új az OP rendszer.

De nem látok bele Fincsi gépébe és eltűnt, így bizonyára a probléma megoldódott.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook