Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Judo oktatás testnevelés órán fórum

Judo oktatás testnevelés órán (beszélgetős fórum)

2009. szept. 17. 16:10

Hát nálunk leépítettek minden végzetség nélkülit,vagy azokat is akiknekcsak picit is hibádzott a papírja.Állandóan ellenőriznek bennünket a fővárostól,és a kerülettől,minden szart megnéznek,és belekötnek.Nem hiszem hogy más suliban ne így lenne.Pár éve még lehetett ,de kb 5 éve beszigorítottak!

Persze ha a judo oktatótok testnevelő is akkor más a helyzet hiszen azt oktat amit akar:)

8. Skar (válaszként erre: 7. - 2d5a00656a)
2009. szept. 16. 22:10
Eeeeredj már... :) Hány tornatanár van, aki csak ahhoz ért, hogy elvegye a kölkek kedvét a mozgástól, ha nem is egy életre, jó hosszú időre. Meg az jut még erről eszembe, amikor a lektor odament a tanszékvezérhez azzal, hogy szeretné, ha é tanítanám a beszélt nyelvet, a tanársegéd asszony jött hozzám kiakadva, hogy én azt hogy képzelem, amikor nincsen tanári végzettségem. Jah, az ő x-y szakos tanári diplomája nyilván többet ért z nyelv oktatásánál, mint az h é beszélte z nyelvet. Papírország. De amikor azzal jött, hogy őt tanítsam, nem érdekelte a végzettségem vagy a hiánya. :)
2009. szept. 16. 20:45
Iskaolai testnevelés keretein belül tanórán nem oktathat nem tanári képzettségű ember.
6. delike (válaszként erre: 4. - 2d5a00656a)
2009. szept. 16. 20:42

Jogos :D

De sokszor az sem kell. Az én "mesteremnek" nem volt diplomája.

2009. szept. 16. 20:42
Én középiskolában rendészeti fakultációs voltam, nekünk az önvédelem óra kötelező volt. Mondjuk ez speciális, de nem volt sok feltétele. Csak anniy, hogy gomb és zipzár nélküli ruha kellett, műköröm nuku és ékszer sem lehetett rajtunk.
4. 2d5a00656a (válaszként erre: 1. - 7a23ed9179)
2009. szept. 16. 20:41
Tanári diploma?
2009. szept. 16. 20:36

Szia!

Nálunk is torna óra keretében (heti 2 óra) oktatják az elsősöknek a judo-t. Tehát torna teremben vannak, kaptak hozzá ruhát is.

Többet sajnos egyenlőre nem tudok, még nagyon az elején vagyunk.

2009. szept. 16. 20:35
A kérdés arra vonatkozik, hogy milyen körülményeket kell biztosítani ehhez az iskolának? (nem én akarok oktatni)
2009. szept. 16. 20:33
Milyen feltételekkel lehet iskolai testnevelés órán gyerekeknek judot oktatni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook