Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jövő szerdán vastagbéltükrözésem lesz,előtte kedden csak... fórum

Jövő szerdán vastagbéltükrözésem lesz,előtte kedden csak... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
42. xochipilly (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 1. 15:01
Nagyon sajnálom, hogy rossz, fájdalmas élmény volt. Végül mégsem altattak?
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Enissa)
dec. 28. 09:41
Szia,szép napot! Hát,nagyon fájt a tükrözés. Lesz még egy ct és előtte vérvétel február elején. Megint tolódik a műtét,már felőröl engem és szeretteimet is ez a várakozás :(
40. Enissa
dec. 27. 22:49
Hogy élted át?
dec. 27. 16:33
Értem,hát ez van.
dec. 26. 13:04
Nekem nem kellett ennyi port innom. A gyógyszertárban kikevertek valami bélmosó folyadékot, amit az orvos felírt. Délben ehettem még egy levest, és este 17 óra körül pedig elkezdtem inni a löttyöt. Nagyjából 1-1,5 óra múlva jött a hatás. Elköszöntem a feleségemtől, majd felpattantam a nagy fehér porcelán paripára és azt lovagoltam nagyjából éjfélig. Közben igaz, 15 percenként innom kellett, de hosszabb időre nem is tudtam volna felállni a klotyóról.
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Xochipilly)
dec. 26. 13:01
Köszönöm,hát a 9 órási por még nem hozott eredményt,3kor kell meginni a másodikat. Nekem egyébként is csak gyógyszerrel van szinte eredmény.
36. xochipilly (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 26. 10:07
Csak nyugodtan, ne stresszelj rá ha nem hat (kellőképpen) a hashajtó. Nekem se hatott csak 3 óra múlva, akkor se vitte "túlzásba", másnap mégis megvizsgáltak gond nélkül (vagyis nem tudom, mert altattak :D) Nem lesz semmi gond :)
dec. 26. 09:46
Sziasztok,készülök a holnapra. Iszogatok,megittam az első adag hashajtó port.
dec. 26. 09:46
Sziasztok,készülök a holnapra. Iszogatok,megittam az első adag hashajtó port.
33. 80ASIQ (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 25. 09:47
A se**tükrözés ehhez képes nudli!
32. 80ASIQ (válaszként erre: 31. - Sütikee)
dec. 25. 09:45

Megnyugtató, de hála Istennek egyelőre nem aktuális.

Mindenkinek boldog ünnepeket kívánok!

31. Sütikee (válaszként erre: 16. - 80ASIQ)
dec. 24. 18:43
Torokba fújnak lidokaint nincs bódítás. Persze ezt is lehet altatásban kérni magánban de felesleges. Ki lehet bírni.
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Xochipilly)
dec. 24. 18:30
Köszönöm! :) 🎄
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Globus)
dec. 24. 18:29
Nekem akkor csak gyomor tükrözés volt,kegyetlen :( vagy 15 percig tartott..
28. xochipilly (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 24. 18:28
Akkor tényleg semmire nem fogsz belőle emlékezni, a koplalás előtte pedig abszolút kibírható 🙂 Boldog karácsonyt neked is! 🎄
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Neee)
dec. 24. 18:28
Köszönöm. Boldog Karácsonyt!
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Enissa)
dec. 24. 18:27
Szedek gyógyszereket,azokat be is vehetem majd. Sajnos ingadozó a vérnyomásom. Majd csak kibírom valahogy. Kellemes ünnepeket!
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Andi6020)
dec. 24. 18:25
Hát,a gyomor tükrözés nagyon rossz volt nekem is. De most tán altatnak. Boldog ünnepeklet!
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Xochipilly)
dec. 24. 18:24
Köszönöm,igen altatnak majd. Boldog Karácsonyt!
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Levarosbukta)
dec. 24. 18:23
Köszönöm,remélem. Boldog Karácsonyt!
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bnedora)
dec. 24. 18:23
Örülök hogy nem lett bajod! Köszönöm! Boldog Karácsonyt!
21. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 24. 17:08
Nyugi, nem leszel éhes. Én már többször átéltem. A porban szerintem van valami amitől nem leszel éhes.
20. xochipilly (válaszként erre: 16. - 80ASIQ)
dec. 24. 16:58
Lehet altatást kérni mind a két vizsgálathoz. Akkor nem is emlékszel semmire az egészből. Az altatószer hatása kb. 1 óra után elmúlik.
19. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 24. 15:49
Nekem egy fekvésben csináltak gyomor meg vastagbél tükrözést minden érzéstelenítés nélkül. Kibírható. Mondjuk cseppet sem kellemes.
18. Neee
dec. 24. 15:45
Ihatsz kávét egy két csepp tejjel. Vagy 10 vastagbéltükrözésem volt, hihetsz nekem.
17. globus (válaszként erre: 16. - 80ASIQ)
dec. 24. 15:33
Szóló esetben ahhoz nincs bódítás. Lenyeled, mint kacsa a nokedlit. Pár perc.
16. 80ASIQ (válaszként erre: 14. - Globus)
dec. 24. 15:25

Erre nem találtam sehol utalást. A youtube-on néztem meg milyen a gyomortükrözés. Ilyenben nem volt még részem, de az tényleg félelmetesnek tűnik. Lehet persze, hogy ott létezik valami kábításféle, sőt azt nem merném csak úgy bevállalni.

Amikor voltam a béltükrözésen, volt olyan páciens, aki a többedik gyomortükrözésre volt várományos, de ő is úgy beszélt erről, mintha csak valami sima vizsgálatra várna. Lehet, hogy tényleg úgy el tudják bódítani az embert?

15. 80ASIQ (válaszként erre: 11. - Xochipilly)
dec. 24. 15:19

Még egyszer megnéztem a hozzászólásom. Valóban nem tudtam kellőképpen érzékeltetni, hogy ez az egész dolog számomra egy buli volt, nem pedig egy félelmetes sz@rság.

Kívánom, hogy a Fórumindítónál ne találjanak semmi problémát! Ha mégis lenne, most elejét lehet venni annak, hogy a dolog komollyá fajuljon.

14. globus (válaszként erre: 13. - 80ASIQ)
dec. 24. 15:15
Neki gyomortükrözése is volt egyben, halmozta az élvezeteket.
13. 80ASIQ (válaszként erre: 8. - Globus)
dec. 24. 15:12
Az aznap reggeli kaja még nem jut el a vastagbélbe, amikor tükrözik.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook