Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Jóni masszázs és lingam masszázs – avagy a távol-keleti import szex, csak 18 éven felülieknek fórum

Jóni masszázs és lingam masszázs – avagy a távol-keleti import szex, csak 18 éven felülieknek (beszélgetős fórum)


1 2 3
54. dokianya (válaszként erre: 51. - Ec6e9cfd9f)
2011. okt. 20. 11:58

Persze, adhat vitának alapot a véleményem, de tényleg annyira komplex ez a dolog.

Ha egy kisebb libidójú pasi kerül össze egy nimfomán nővel, az már eleve nem jó kombináció. És ugye sok az ilyen kapcsolat, mert ha amúgy emberileg minden rendben van és minden szép és csodás, akkor jön az a a dolog, hogy "hát nehogy már emiatt ne házasodjunk össze, majd megoldódik a dolog"...na, tapasztalatom szerint ez a megoldódás előbb-utóbb lebukással jár. :D

Tényleg annyira összetett a dolog, de lássuk be, az életkörülményeink tényleg kihatással vannak a szexuális életünkre is.

Amikor elbuktunk majdnem 2 millió forintot, hidd el, nekem sem volt kedvem hetekig hancúrozni, leterített a letargia....És sokan vannak lelkileg olyan passzban, hogy legkevésbé sem azon jár az eszük, hogy naponta kellemes órákat töltsenek felhőtlenül az ágyban.

És persze még ez sem mentség a passzív szexuális életre. Sokan természetesnek veszik, hogy házasság után már nem fontos a szex, hisz ott van a házasságlevél, ami ott tartja a kapcsolatban a másik felet. Akkor meg már minek is kellene a vágyait felkorbácsolni,kielégíteni...Hisz úgyis megkap minden mást: lakást, kocsit, ruhát, ékszert, nyaralást...stb, elégítse ki az.

Tudom, hülyén látom a dolgokat-sok ember szemében-de környezetbeli tapasztalatom mondatja velem ezt.

És hogy kevés az igazán jó kapcsolat...hát erről beszélek én is! Nagyon sokan nem tudnak együtt élni hosszútávon. Bár az ember társas lényként szerepel a köztudatban, de valljuk be, egoisták is vagyunk nem kicsit, ami nem teszi egyszerűvé az együttélést.

53. 03e8385f6c (válaszként erre: 52. - Ec6e9cfd9f)
2011. okt. 20. 08:20

Rengetegen vannak akiknek hiányzik a betegbelátásuk, van aki simán büszkeségből nem hajlandó orvoshoz menni - általában a személyiségzavar az alapvető oka azonban.

Nem fog meg belőle semmi.MÁR:)

52. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 50. - 03e8385f6c)
2011. okt. 20. 07:16

Pont az az orvosi esetek jellemzője,hogy nem érzik,baj van velük..

kivételes egy nő lehet,ha miatta váltanál szexuális orentációt:D

mi az,ami ennyire megfog belőle,még így is,hogy miatta szedsz xanaxpótló fórumot?

51. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 49. - Dokianya)
2011. okt. 20. 07:14

húú..de sokan örülnének,ha ez így lenne..Én sok olyan történetet hallottam,h jónak látszó kapcsolatokban a nő csak kegyként,jutalomként osztja a szexet..főleg már gyerek után,és főleg házasságban

ja igaz,azt mondtad,valóban jó kapcsolatokban..ilyen meg,azt hiszem,nagyon kevés van.

50. 03e8385f6c (válaszként erre: 49. - Dokianya)
2011. okt. 20. 06:42

Nem, engem "valaki" konkrétan feldühített a hülyeségeivel és a fórumot használom Xanax helyett.

Olyan aki NEM hangolható rá a szexre, bár jelenleg a szexistennő képében tetszeleg a kib@...szott nagyra nőtt egoja miatt de amúgy KOMOLYAN orvosi eset,csak ezt képtelen felfogni.


Én meg elmegyek ßuzinak asszem:):D Elton Johnnak is bejött,mi bajom lehet:)

49. dokianya (válaszként erre: 48. - 03e8385f6c)
2011. okt. 19. 17:01

Hát bocsi, de úgy gondolom, mindenkinél más és más.Ez teljes mértékben személyiség függő.Ha valakivel együtt vagy, kiismered, megismered (ha nem is egészen) akkor rájössz,hogy hozzá milyen út vezet. Szóval, én csak a magam megfelelő módjáról tudok nyilatkozni, egyéb nőnemű lényekéről nem. És gondolom, nem az enyémre vagy konkrétan kíváncsi.

Úgy gondolom, hogy megfelelő hozzáállással a legtöbb nő és férfi is ráhangolható a szexre egy kapcsolatban...bármikor.

Viszont, ha ez a bármikor már nem működik, akkor ott már valami más sem működik.

Ha szeretek valakit és odavagyok érte, mert jó vele, akkor a szexet is élvezem vele és rá tud hangolni bármikor...a megfelelő módon...amit már Ő tud is,hogy mi az.

Tehát gondolom azért tetted fel ezt a kérdést, mert az előző hz-ban ezzel nem értesz egyet és ez volt az, ami kissé feldühített. Ugye?!

48. 03e8385f6c (válaszként erre: 47. - Dokianya)
2011. okt. 19. 15:49
Mi az a megfelelő mód?
47. dokianya (válaszként erre: 46. - 03e8385f6c)
2011. okt. 19. 15:07

Ha Monroe nem robbantott ki szexuális forradalmat, akkor a média a hibás, mert ezt hírdeti. Én meg nem tudom, hisz nem voltam ott, akkor....

A szerte a világon....pedig tudod, hogy nem azt jelenti, hogy itt nálunk is természetes.

Nem kell messzire menni....szerte a világon ma már természetes, hogy csináltatnak egy AIDS-tesztet, mielőtt belevágnak egy komoly kapcsolatba...itt nálunk ez égőőőőőőőő! Tehát ezt Te is tudod, hisz nem vagy egy IQ-light ember, hogy ami a nagyvilágban "frankó", az itt nálunk "ciki".

Ami a kisebb libidójú pasikat illeti, ha valaki ilyent keres, bátran érdeklődjön nálam, mert sajnos nekem mindig ilyenek akadtak a "horgomra"....Lehet, hogy idősebb koromban egyenesen örülni fogom ennek, de jelen pillanatban, nem örömkönnyek potyognak a szememből, amikor egyik-másik barátnő arról panaszkodik, hogy kész, vége, ő már nem bírja ezt a hajtást az ágyban. :D

Tehát, én ugyanúgy járok, mint Te. Szóval csendben viseld Te is a sorsodat! :D

Ami a magyar szexualitást illeti, az a nézőpontom, ha nem azon kéne az embereknek még "dugás" közben is agyalnia, hogy jujj, csak terhes ne maradjak(jon)-mert a hancúrbogyóra nem futja, mert inkább kenyeret vettek rajta, vagy úristen már kéne menni a harmadik munkahelyre, mert ha nem megyek, kiraknak a lakásból...szóval, ha kicsit nyugisabb életet élhetnének az emberek, lehet, hogy magasabb szinten lenne a szexuális kultúra nálunk is....és nem csak "dugnánk" sokszor, hanem több lenne a szerelmeskedés....a kulturált, minőségi szexuális együtt lét, a sok gyorsan lezavart "kötelező" numera helyett.

Ez a véleményem, és ha akarsz megkövezhetsz vagy hasonlók. :D

És hidd el, ha megfelelő módon közeledsz ahhoz a menyecskéhez, nem kell magyarázkodnod, hogy miért szeretnél "bensőségesebb" kapcsolatot létesíteni vele adott pillanatban. (vagy tényleg nagyon rossz lányokat fogtál ki a rosszkislányok helyett)

46. 03e8385f6c (válaszként erre: 45. - Dokianya)
2011. okt. 19. 13:57

Marilyn Monroe nem robbantott ki szexuális forradalmat, csak megdugta az amcsi felső tízezer jelentős része.


Ugyanolyan imázs, mint amit egy profi stylis csapat kreált a lányok álma Vastag Csabának, vagy Tóth Verának, meg a többieknek akik egyformán mesterséges celebek.


A jóni és lingam kifejezések már bekerültek a köztudatba szerte a világon, a puncival és brokival ellentétben - utóbbiak ugyanis csupán a hazai szleng részei, míg az előbbiek a keleti KULTÚRA! kifejezései.


Minden bizonnyal vannak olyan férfiak, akik nem rendelkeznek túl intenzív libidóval - számukra áldás az élet, vagy legalábbis egy-egy olyan fehérszemély számára ideálisak, amilyenekkel engem a sors összehozott többször.


Először amint már írtam, földön-vízen-levegőben...de amikor már nincs szükség a mély benyomás gyakorolására, jön a feketeleves.


És igen, van ilyen férfi és nő is.Sajnos...


Keleten a szexualitás a hétköznapok része, itthon nem is tudom, ajándék, szívesség vagy ünnepnap?


Ha teljesítetted a napi feladatokat, amiket a férjed/feleséged kiötlött a mai napra, akkor megjutalmaz egy húszpercessel.


Na, neeee...


És ez az európai kultúra fellegvára?

Akkor inkább bevonulok egy frankó kolostorba a veteményt gyomlálni, meg hideg kövön térgyepő'ni, mint egy párkapcsolatban magyarázkodnom kelljen, hogy miért szeretnék hancúrozni egyet - miután már teljesítettem a napi kötelezettségeimet persze...

45. dokianya (válaszként erre: 38. - 03e8385f6c)
2011. okt. 17. 19:12

Szóval, akkor rajtam csattant az ostor! De én azt nem szeretem ám! A szex szelídebb műfaját gyakorlom, eme kínzóeszközöket mellőzöm a repertoárból....azt meghagyom a lovaknak. :D

Na, de komolyra fordítva a szót-ez amit a nőkről írtál, tudod,hogy rátok pasikra is éppúgy rátok illik...és itt jön a bölcs mondás, hogy tisztelet a kivételnek, mert kivételek igenis vannak! Mint a pasik közt, mint a nők közt. Ezt el kell ismerned!

Ami a jóni illetve a lingam megnevezést illeti, szerintem az emberek többségéből még csak a nevetést váltja ki, mert tuti, hogy sokan vannak akik azt hiszik, ez csak egy újabb vicces elnevezése a gyönyör forrásainak.

Tehát kár erőlködnöd....Marilyn M.-nak sikerült szexuális forradalmat kirobbantania, de Te, mint egyszerű "homokember"....avagy Sandman kevés leszel hozzá.

Nem tudom, hogy említettem-e már a 18 éves szűz c. filmet, amiben van egy jelenet a jóni illetve a lingam felemlegetésével....

44. ee8583e1f3 (válaszként erre: 42. - Ec6e9cfd9f)
2011. okt. 17. 18:26
Foglaltak, vagy észre sem veszik Őket, mivel nem öltöznek olyan kirívóan, nem keltenek feltűnési viszketegséget!:)
43. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 40. - 03e8385f6c)
2011. okt. 17. 18:11
Fel van keltve a figyelem..olvasni biztosan többen olvassák,mint írják..és talán nem kevesen művelik is,csak ők nem ide írkálnak,hanem épp bele vannak merülve:D
42. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 31. - Dokianya)
2011. okt. 17. 18:09

Húúú..én sem az efféle történeteket hallottam..

férfi ismerősök mesélték,hogy bizony nagyon sokszor hiába tennék ki a 'lelküket',mindenféle akrobatikákkal akár,amiről leírják a nők rendre,hogy ők úúgy imádják..mert tényleg nagyon sok nő csak adja szexistennő képét,kihívó ruhákban,viselkedéssel,szöveggel..aztán csinálni meg...szóval szeretnek inkább túl lenni rajta egyszerűen minél előbb..

A nők,akik meg valóban szeretnek szexelni,és valamennyire is normálisak(nincsenek nagyon extra elvárásaik),szerintem általában foglaltak

41. Lullaby70 (válaszként erre: 40. - 03e8385f6c)
2011. okt. 17. 14:39

Ja. Lehet, hogy csak a kulcsszót kell megtalálni hozzánk, tényleg! :D

(Szerintem sokan elakadtak már a jóni és lingam kifejezéseknél is...)

De még inkább abban vagyok biztos, hogy sokan figyelnek itt is, csak szólni nem akarnak/mernek.

40. 03e8385f6c (válaszként erre: 39. - Lullaby70)
2011. okt. 17. 14:34

Csak reménykedtem benne, hogy a téma felkelti a nép figyelmét egy cseppet.

Nem jött be:)

Régebben "előző életemben" írtam ki Kis mell, kis pénisz és egyéb frusztrációk címmel fórumot, ami nagyon ment.

De a pénisz szó lehet a kulcs, mert az Elégedett vagy-e a párod péniszméretével című topik is multitask-platform MSN csevegőoldal lett...

39. Lullaby70 (válaszként erre: 38. - 03e8385f6c)
2011. okt. 17. 13:50

Tényleg bíztál benne, hogy pont itt és így, ilyen formában forradalmat tudsz majd kirobbantani e témában? :)

Írj ki róla egy titkos szavazást, azzal többre jutsz szerintem...

38. 03e8385f6c (válaszként erre: 37. - Dokianya)
2011. okt. 17. 13:28

No nem téged akartalak lehordani, csak felment a pumpám két dilinyós miatt: Az egyik rám hivatkozik, a másik engem okol mert rám hivatkoznak.

A franc se érti a nőket, ha nem kapják meg amit akarnak az a baj, ha megkapják az.De nem bírják ki anélkül, hogy felelőst keresnének a saját elmebajukra - mindig más a hibás,csak éppen ők nem.

Más szemében a szálkát, magáéban a gerendát.



Szóval a témához kapcsolódóan talán 3 hozzászólás volt ami valóban ide tartozik, úgyhogy a szexuális forradalom kirobbantására tett ezen kísérleteim kudarcba fulladtak:)


Go ahead, and chat:) by mrBig

37. dokianya (válaszként erre: 34. - 03e8385f6c)
2011. okt. 17. 12:23

Most meg miért bántasz?! Ne harapd le a fejem még virtuálisan sem, mert még úgy is megülném a gyomrod!

Egyetértek Veled abban, hogy sokan természetesnek veszik a szexualitást, sokan meg kötelezőnek. Egyik sem jó!

Tehát lényegében egyetértünk, mégis engem oktatsz ki?!

Hidd el, nem tettem semmi rosszat!

És még a fejem sem szokott fájni! :D:D:D:D Vagy ha fáj is, hivatkoznék a másik fórum címére "kikapcsol-e a szex"....mert engem kikapcsol és meggyógyít! ;)

És mivel azt vélem leszűrni a hsz-ból, hogy nem kevés a negatív tapasztalatod, csak annyit tudok mondani, hogy : sajnálom!!!

36. 03e8385f6c (válaszként erre: 35. - E213a2971d)
2011. okt. 17. 09:13
Nem tévedsz;)
35. e213a2971d (válaszként erre: 34. - 03e8385f6c)
2011. okt. 16. 21:07

Én meg egy csalódott Sandmant látok... :)

(Bocsi, de ez úgy "adta magát".)

34. 03e8385f6c (válaszként erre: 33. - Dokianya)
2011. okt. 16. 19:53

Pofonegyszerű - a dugás társasjáték.

Ha én most hemperegni akarok a csajommal és ő nem akar, akkor hempereghetek egyedül.


Ezt azok nyilván nem érthetik meg, akiknek a szexualitás természetes dolog, de nem győzöm hangsúlyozni, hogyha egy párkapcsolatban könyörögni kell egy prütykölésért az gáz.


Aztán jön a nagy duma, hogy ezért, meg azért...


Hát én megmondom miért!Ez nyafogás nem kifogás.

A hazai felnőttek jelentős része pszichiátriai eset, szexuális értelemben.És ez még csak a asszexualitás vonatkozásában értendő, a latens pszichopatákról nem is esett szó, akik a betegségtudatuk miatt egész életükben felelősöket keresnek - és találnak - a saját gyengeségeiket ellensúlyozandó.

Családokat, embereket és gyermeki lelkeket látok - láttam összetörni az önzés és lustaság okozta feszültség miatt.


Nos ez van, vázlatosan:)

33. dokianya (válaszként erre: 32. - 03e8385f6c)
2011. okt. 16. 18:05
Szerintem...oké, de melyik része: szerintem?! :D:D:D
32. 03e8385f6c (válaszként erre: 31. - Dokianya)
2011. okt. 16. 16:52
Szerinted...:S
31. dokianya (válaszként erre: 28. - 03e8385f6c)
2011. okt. 16. 16:33
Viszont akkor ezzel most saját magadat minősítetted, mert egy hosszú, minőségi szexhez elég az is, ha az egyik fél mozgatja a szálakat. Tehát, ha Te tudtad, hogy nálad 15 perc elég,akkor tervezhetted volna másként is a programot. Vagy ez esetben ugye kellett a kényeztetés ahhoz, hogy hozzájuss a 15 percedhez?! Mert ugye az megint más! :D
30. 03e8385f6c (válaszként erre: 29. - Missanonim)
2011. okt. 16. 13:11

Senki sem gondolja, hogy "ilyenel" kezd, azaz a demo verzió mindig pazar. De később mikor lejár a 30 napos próbaverzió, kéri a frissítést meg a bankkártyaadatokat:), akkor ütött az órád!


És a hotel még mindig olcsóbb, mint a villanyszámla meg a shoppingolás finanszírozása...:)

29. missanonim (válaszként erre: 24. - 03e8385f6c)
2011. okt. 16. 12:52

Velük nem volt tapasztalatom. Ilyenekkel alapból nem kezdenék;-))

És aki ilyen , ő büntetésből fizessen egy napot a hotelben. Ha meg nem akarja, hogy kidobott pénz legyen, akkor dugja végig azt a pár órát;-))) DDD

28. 03e8385f6c (válaszként erre: 27. - Dokianya)
2011. okt. 16. 09:48
Ne hidd.Én sokat költöttem egész hétvégékre, közben elég lett volna felverni egy sátrat(15 perc alatt) ebéd előtt a Városligetben:)
27. dokianya (válaszként erre: 22. - 03e8385f6c)
2011. okt. 16. 09:44
Nos úgy vélem, hogy azok az emberek, akiknek ennyi a szex-az általad említett 15 perc-józanul mérlegelnek, tisztában vannak a menetidővel és nem hotelszobában intézik el eme nemű kalandjaikat. :D
26. 03e8385f6c (válaszként erre: 25. - E213a2971d)
2011. okt. 16. 07:51

Dehogy.Sokkal rosszabbak...

Persze férfiakkal kapcsolatban nincs tapasztalatom:)és nem is nagyon szeretnék:)

25. e213a2971d (válaszként erre: 24. - 03e8385f6c)
2011. okt. 15. 21:00
Ennyire rosszak a tapasztalataid?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook