Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jogosítvány lejárati ideje: érdemes megnézni, mielőtt elveszik! fórum

Jogosítvány lejárati ideje: érdemes megnézni, mielőtt elveszik! (beszélgetős fórum)

2008. ápr. 9. 21:39
azt szeretném csak megtudni, hogy jövőre tényleg drágább lesz a jogsi???
2008. márc. 1. 15:59

én amikor először kaptam kártyás jogsit akkor szépen elmagyarázták , hogy ezt a kártyát használhatom szig. helyett is, és akkor 10 évig érvényes, de az orvosi engedély at 5 évre szól!

meg az is le van írva, hogy az orvosi engedély mikor mennyi időre adható, ezt mewg a háziorvosom magyarázta el.

2008. jan. 31. 06:54
én mindig nézem.....azt hiszem idén jár le az orvosim
2008. jan. 31. 06:46
kedves..:) jó hogy nincs jogsim :D
2008. jan. 29. 07:32

Ismerősi körben többször hallottam mostanában,hogy bizony furfangos ez a kártyás jogosítvány.Nem is a jogosítvány maga,hanem az érvényessége!A főoldalom,ahol a fénykép van látható,hogy mikor csináltattad és az hogy az érvényességi ideje 10év!De nem ám megnyugodni!Tessék megfordítani,mert a hátoldalán van a megfejtés:az orvosi bejegyzés normál-átlagos esetben 5év;így a főoldali érvényesség mit sem ér!

Kíváncsian várom hány százalékban találunk itt a Hoxán lejárt jogsikat!

Az enyém a főoldalon 2013-ig érvényes,DE a hátoldalon bizony 2005-ben lejárt :o) ; szóval futok,mielőtt elveszik!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook