Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jóban Rosszban sorozat rajongók fórum

Jóban Rosszban sorozat rajongók (beszélgetős fórum)


2754. d4b0dd2692 (válaszként erre: 2742. - 25c0404375)
2010. febr. 4. 22:54
Ő volt még a szimuláns szarka is,a kórházban.
2753. dudubaba (válaszként erre: 2747. - Agica81)
2010. febr. 4. 19:00

Én szeretem elolvasni az előzeteseket.Az újságba is mindig elolvasom!

A párom azt szokta kérdezni hogy nem én írtam véletlen a sorozatot mert mindig előre tudom mi fog tőrténi!

Már alig várom hogy Iboly lebukjon!

Mondjuk jó lesz az is amikor Richard megjelenik az esküvőn és elviszi Lindát!

2752. Hangyászsün (válaszként erre: 2732. - Agica81)
2010. febr. 4. 13:24

Itt azért csak következtetni lehet bizonyos dolgokra:

2 esküvő lesz, az első nyilván PP-Linda. Namármost ők pár napra el Prágába? Utóbbi hely nem Las Vegas vagy Gretna Green!!! (A 2. a Barbi-Előd frigy.)Az amúgy gyönyörű kis ribinél még Klári is jobb lett volna Nándi gyerekével!!! :ODDD

Ki az a megmérgezett és meghalni akaró beteg? A végső stádiumú rákos fiatalembert Iboly MEGFOJTOTTA, a boncolását elmismásolták a sorozat leghaladóbb hagyományai szerint.

????????????????

2751. agica81 (válaszként erre: 2749. - Syria)
2010. febr. 4. 11:55
16.-án azt hiszem
2750. Borsa (válaszként erre: 2748. - Agica81)
2010. febr. 4. 11:40
Jóvanna, lekattanok már erről a témáról, nem nyúzlak tovább :)
2749. syria (válaszként erre: 2747. - Agica81)
2010. febr. 4. 09:47

Nem lőtted le, mert tényleg nem olvastam el.

De a BL-es, az fontos infó, köszi. :)

Melyik kedden kell résen lenni?

2748. agica81 (válaszként erre: 2733. - Borsa)
2010. febr. 4. 09:43
Amúgy lehet ám tegezni,Sőőőőőőőőőőt kötelező!:-)
2747. agica81 (válaszként erre: 2746. - Syria)
2010. febr. 4. 09:41

Bocsi,h lelőttem a poént :-S

Pont akartam írni,hogy biztos van olyan aki nem szereti,ha már előre tudja,h mi lesz a következő részben.Ezért azt mondom,mint a Bl meccsek végén,hogy aki nem akarja tudni a többi meccs eredményét az fogja be a fülét :-)

Apropó BL meccs!Egyik kedden megint hamarabb kezdődik,mert meccs lesz!

2746. syria (válaszként erre: 2735. - Ildi^^)
2010. febr. 4. 08:42

Én nem köszönöm, nem is olvastam el. Megvárom a műsort. Nem szoktam a regényeket olvasás közben itt-ott kukkolni. :)


De akiknek ez tetszik, olvassák csak Ági néni tudósításait.

2745. Borsa (válaszként erre: 2744. - D4b0dd2692)
2010. febr. 4. 07:40
Ühümm.
2744. d4b0dd2692 (válaszként erre: 2726. - Borsa)
2010. febr. 4. 00:45
Ő mentete meg Beát? Ismerős volt,de nem ugrott be! Köszönöm.
2743. Ildi^^ (válaszként erre: 2742. - 25c0404375)
2010. febr. 3. 22:39
akkor biztos ő az
2742. 25c0404375 (válaszként erre: 2741. - Ildi^^)
2010. febr. 3. 22:25
Abban játszott egy ilyesmi srác,görög származású.Filszerepet nyert a Jóban rosszban című sorozatban.Egyszer láttam ott,bort vett.Nem tudom azóta mi van vele...
2741. Ildi^^ (válaszként erre: 2740. - 25c0404375)
2010. febr. 3. 21:53
hát nekem marhára ismerős a csávó de nem tudom honnan. az áll az alkut nem néztem.
2740. 25c0404375 (válaszként erre: 2726. - Borsa)
2010. febr. 3. 21:48
Én megint értetlen vagyok.De ki az a csávó a bk-ban?Nekem az áll az alkus kosztira hasonlit
2739. javorne0727 (válaszként erre: 2726. - Borsa)
2010. febr. 3. 21:32
Nekem is ismerős volt!!!De nem esett le....
2738. Hangyászsün (válaszként erre: 2728. - Borsa)
2010. febr. 3. 20:07
Simán be lehetne hozni a sztoriba - akár betegként, akár takarítónőként a kórházban/ valamelyik szereplőnél.
2010. febr. 3. 20:06
Aki régebben nézte, árulja el, mit művelt Cicuka (=Linda) a RichÁrdtól ellopott, szintén lopott hatalmas összeggel? Richárd pedig miért bocsátott meg neki, hiszen a kis szaxbomba volt a megbízottja a Csilivili KLinikán, míg ő (=R.) az állam bácsi vendégszeretetét élvezte???
2736. Hangyászsün (válaszként erre: 2731. - Agica81)
2010. febr. 3. 20:05
És Iboly közben elrejti valahol Kardost?
2735. Ildi^^
2010. febr. 3. 16:24
ez aztán a részletesség. köszönjük!
2734. dudubaba
2010. febr. 3. 16:17

Ági néni!

Köszönjük a részletes leírást!

Végre lebukok ez a kis undok dög!Már csak hét hétig idegesít minket!

2733. Borsa
2010. febr. 3. 14:46
Ági néni, köszönjük szépen!!!
2732. agica81
2010. febr. 3. 13:12

Végre,végre,végre.Ibolyt leleplezik!

Ezek a részek Február 19.-ig vannak.

2731. agica81
2010. febr. 3. 13:12

Ági néni jelenti :-D



Böbe megvádolja Bandit, aki fogadkozik feleségének a fia sérüléséről. Margit ultrahangeredménye negatív fordulatot hoz. Előd újra bocsánatot kér Barbarától. Elvira elpletykálja Margitnak Iboly szakítását, amíg Pongrácz doktorék az esküvőről beszélgetnek. Böbe a nagy sietségben otthon hagyja a szex-vonal telefonját, amit Bandi vesz fel. Orsi állítja le az édesapját, aki számon kéri feleségét. Böbe ekkor nagy vallomást tesz. Iboly összeesik, így Kardos hazaküldi. Lindát az édesanyja találkozóra hívja, és új hírrel szolgál neki Richárdról...

Margit biopszián esik át. Dóra megígéri a barátnőjének, hogy ő is elmegy a szűrésre. Bandi nem bocsát meg a feleségének, hanem terveket sző. Linda félelmében elhagyná az országot, de hiába győzködi Pétert. Szlávik próbál magához térni a szakítás után. Elvira ekkor meglátja Fannival. Linda találkozóra hívja Elődöt és pénzt ad neki. Margit újabb rosszullétre panaszkodik, és memóriazavarral küzd...

Előd és Barbara nagy napra ébred. Ibolya tovább mérgezi Margitot, s céljától semmi sem tántoríthatja el. Bandi érdekes hívást kap és rájön, nem véletlenül hívják férfiak. Dóra beszámol Kardosnak Margit állapotáról. Böbét felismeri az egyik kuncsaftja és rátámad. Előd megváltoztatja a tanúvallomását, amíg Barbara az esküvőre készül...

Bandi megmenti a feleségét a támadójától. A korábban halált kívánó elhunyt betegről kiderül, hogy megmérgezték, így Margit gyanússá válik. Előd késik az esküvőről, de végül rendben elkezdődik a ceremónia. Roland ez idő alatt pakol, és nagy utazásra készül. Richárd megjelenik Elődék esküvőjén, és elviszi Lindát. Előd meglepő bejelentést tesz, Margitot pedig rendőrök viszik el...

Barbara lefújja az esküvői partit. Iboly ezúttal Kardosra támad, az orvos pedig szembesül a lány igazi énjével. Dórának gyanús, hogy Kardos és Margit is eltűnt. A lány Kardos után indul, majd Alexa a családjától értesül az esküvőn történtekről. Margit a kihallgatása közben rosszul lesz, fulladni kezd. Péter kezdi felfogni, hogy mit tett vele a fiatal felesége. Ibolya eközben majdnem lebukik...

A leletek igazolják, hogy Margitot megmérgezték. Kardos szembesül Ibolya tettével, azaz ő ölte meg Rékát, Nikit és Lenkét is. Kristóf és Ádám kiszúrja Ibolyát, aki után Kardos nyomot hagy. Dóra és Viktor aggasztó összefüggést fedeznek fel. Ádám a testvérét is beavatja a részletekbe, közben Barbarának sikerül az apját őszinteségre bírni. Iboly magára hagyja Kardost és visszatér a kórházba, de rájön, hogy Margit leleplezheti őt...


Iboly profin megtéveszt mindenkit és újabb adag szert lop. A lány így tovább mérgezi a betegen fekvő Margitot. Ádám hiába keresi Kardost, sehol sem bukkan a nyomára és Ibolyt is elszalasztja. Barbara nem vágyik Előd társaságára, majd újra vitázni kezdenek. Viktor megmenti az életveszélybe került Margitot. Rövidesen összeáll a kép, Szlávik pedig nehezen emészti meg, hogy egykori szerelme a gyilkos. Iboly eközben elhiteti Kardossal, hogy Margit meghalt...

Ádám megvádolja Szlávikot, hogy elfogult volt a nyomozás során. Barbara és Péter rendezik a kapcsolatukat. Ibolya Kardosnak is halálos adag mérget ad be. Péter eközben hírt kap Lindáról, s az orvos újabb meglepetéssel szembesül. Müller végre nyomra bukkan. Ádám Előd segítségét kéri. A rendőrök megtalálják Kardost és Ibolyt, aki végzetes lépésre szánja el magát és mindent bevall Szláviknak.

Szlávikot sokkolják a történtek, Pétert eközben vészhelyzethez hívják. Kardost a kórházba hozzák, közben Margit továbbra is életveszélyben van. Ádám Szláviktól próbál információhoz jutni. Barbara Előd segítségét kéri. Beának pedig rosszul esik Kardos aggódása Margitért...

Szlávik súlyos bejelentést tesz. Bea eközben Ádámnak panaszkodik. Péter Roland segítségét kéri. Ádám beleköt Szlávikba, majd orvul leüti. Közben Margitot és Kardost is hazaengedik a kórházból. Péternek pedig szembe kell néznie a megrendítő valósággal. Közben Müller arról győzködi Szlávikot, hogy maradjon meg az állományban...

2730. Borsa (válaszként erre: 2729. - Agica81)
2010. febr. 3. 13:00

Akkor mostantól Ági néni???? ;)


Szerintem a BK - ban sokkal barnább volt, és dagibb. (álca - hehe)

2729. agica81 (válaszként erre: 2726. - Borsa)
2010. febr. 3. 12:56
Basszus,hogy nektek milyen jó az arcmemóriátok.Látszik,h öregszem :-D.Nekem is ismerős volt a pasi, azon járt az agyam,hogy honnan ismerem.szerencsére nem kell tovább törnöm a fejecském.Megnézem már a porton vannak e új részek.
2728. Borsa (válaszként erre: 2727. - Syria)
2010. febr. 3. 12:53

:)


én nem szeretném Fodor Zsókát - nekem nem volt szimpi civilben sem (főzős műsor), persze, ez csak a magánvéleményem. A másik meg, hogy szerintem nagyon beskatulyázódott abba a szerepbe. Vicces lenne gengszterként.

2727. syria (válaszként erre: 2726. - Borsa)
2010. febr. 3. 12:35

Hogy miket észre nem veszel?


Azért Magdianyus túl feltűnő lenne. Bár szívesen látnám őt egy új karakter szerepében.

2726. Borsa
2010. febr. 3. 12:29
Tegnap belekukkantottam a BK - ba. Jött egy fiú virágcsokorra Zsófihoz. A mi kedvesebbik terroristánk volt az ... most akkor átjárunk, vagy nem? Mert akkor lassan jön Magdianyus is.
2725. Borsa
2010. febr. 3. 11:43
Sőőőt, Alexa tegnap a kék mellett még megjelent egy rózsaszín flitteres cuccban is, és hazafelé menet a Macsekban ismét a fekete - fehér szett volt rajta ...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook