Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jóban Rosszban sorozat rajongók fórum

Jóban Rosszban sorozat rajongók (beszélgetős fórum)


2010. jan. 31. 10:23
Tudja valaki,hogy hívják a Linda anyját alakító színésznőt?Már többször felismerni váltem a szinkronhangját különböző filmekben.
2693. Katinkaboszi (válaszként erre: 2689. - Hangyászsün)
2010. jan. 30. 22:22

nem kötelező, ha kérik, ahogy mondod.

egyébként is, nem lehet jobban kideríteni, hogy miben hunyt el az illető, akkor nem fontos.

régóta beteg, meg van a diagnózis, utolsó stádiumú beteg.

2692. Katinkaboszi (válaszként erre: 2691. - Hangyászsün)
2010. jan. 30. 22:20

egyszerűen, bekopogtak mindenhova :DDDD

vagy bedobtak kérdőíveket :DDD


nem tudtam kihagyni :DDD

2691. Hangyászsün (válaszként erre: 2688. - Vaczila)
2010. jan. 30. 21:50
Előd és a semmiből feltűnt rosszarcú haverja hogyan végzett piackutatást, hogy egyszerre csak pontos címre szállítják ki a csempészett piát és dohányt???
2690. Hangyászsün (válaszként erre: 2686. - Agica81)
2010. jan. 30. 21:48

Lenke halálából kiindulva a rendőrség az áldozat oldaláról vizsgálja, kinek állhatott érdekében a gyilkosság. Füredi és Alexa ottmaradt a bálon. Volt egy csomó haragosa, beleértve az immár teljesen eltűnt polgármestert. Semmi. A hajléktalan általi agyonverés kizárva. Viszont kivel kapott nagyon rútul össze családi ügyben? (És maga mit szól ehhez, Watson?)

Dr. Watson: Bodolai Böbe nagyon gyanús.

2689. Hangyászsün (válaszként erre: 2685. - Syria)
2010. jan. 30. 21:45
Ezt is elmaszatolták. A boncolás kötelező, de ha a hozzátartozók kérik, mert az elhunyt haláloka hosszas betegsége miatt nyilvánvaló volt, a kórház igazgatósága hozzájárul.
2688. vaczila
2010. jan. 30. 19:24

Bandit nagyon bírtam, amikor visszament a csomag ki nem szállítása után maszatosan, koszos ruhában. Olyan igazi csintalan kisfiús kinézete volt.


Annak viszont nem örülök hogy Linda és Pongrácz újra összejött.

2687. dudubaba
2010. jan. 30. 17:10

Bizony ezek a zsaruk elég gyengécskék!

Ha jól emlékszem azt mondta Margit,hogy nem lesz boncolás!Bár lehet hogy tévedek,akkor bocsánat!

Amúgy ahogy olvastam Szlávik és Ibolyka össszeveszik!Talán ez megerősíti a nyomozás menetét,mert lehet hogy Iboly éppen emiatt fog hibázni!

Margitot sajnos továbbra is mérgezni fogja ahogy én tudom!

2686. agica81 (válaszként erre: 2684. - Hangyászsün)
2010. jan. 30. 16:48
Én nem vagyok egy nyomozó tipus,de ha nem tudnám,h ki a gyilkos is rájöttem volna már magamtól.:-D
2685. syria (válaszként erre: 2684. - Hangyászsün)
2010. jan. 30. 09:43
Á, minden reményünk kútba esett az elmaradt boncolás miatt.
2684. Hangyászsün (válaszként erre: 2683. - Agica81)
2010. jan. 29. 18:18
Iboly bosszújának első számú célpontja Margit. A rákost is azért fojtotta meg, hogy Margitot bemártsa - ha már a mérgezés kudarcot vallott. Meglátjuk, olyan irreális lesz-e a boncolás eredménye, mint Niki esetében, avagy lassan összeáll-e a kép a csillagkúti zsaruk tökfejében.
2683. agica81 (válaszként erre: 2681. - Hangyászsün)
2010. jan. 29. 17:55
Én azt gondoltam,mivel már elég sok embert el tett láb alól Iboly,így kezdik fel göngyölni az ügyet,mert ha még valakit kinyír akkor még az idén sem lesz meg a gyilkos.Szóval szerintem először ezt a gyilkosságot fogják rá bizonyítani és így szépen sorban kiderül a dolog.Szerintem lehet,h begolyózik(ennél is jobban) és elárulja magát.Remélem a tavaszt már úgy várjuk,h a sitten ül Iboly :-D
2010. jan. 29. 15:07

A hospice-ház pedig lassan afféle Kertész Bálint/Berényi Ágnes lesz - hogy a BK-ból vett hasonlattal éljek.

:ODDD

2010. jan. 29. 15:06

Tegnap ugyan szó volt a szerencsétlen rákos beteg tüdőproblémáiról, de a boncolásnak ki kellene mutatnia, hogy valamilyen külső behatásra nem kapott levegőt. A rendőrségi laborvizsgálat pedig a párna mikronyomait mutatná ki a halott fején, ill. a szegény fiatalember hám-nyálnyomait, verejtékét stb. a párnán. TArtok tőle, hogy ugyanolyan abszurdum lesz, mint Niki halálakor, amikor a boncolásnak feketén-fehéren ki kellett volna mutatnia az indokolatlanul sok infúziós folyadékot a szervezetben.

És ezzel visszatértünk kedvenc vesszőparipámhoz: Ki a Csilivili Klinika kórboncnoka?

2680. Hangyászsün (válaszként erre: 2678. - Ildi^^)
2010. jan. 29. 15:01
Igen, de Kristóf gyerek nem ismerte fel Ibolyt a titokzatos égető nőben.
2679. Hangyászsün (válaszként erre: 2668. - Wendy87)
2010. jan. 29. 14:59
Bandinak kellett volna végkielégítést kapnia.
2678. Ildi^^ (válaszként erre: 2677. - 34551f4e45)
2010. jan. 29. 14:30
igen tuti hogy ő fog valamit találni. bár amikor a kristóf gyerek elárulta hogy látta ahogy egy gyanús nő éget valamit akkor én már azt hittem hogy lesz valami előrelépés, és otthon kardos elmondja ádámnak ezt és ő tuti kikövetkeztette volna hogy esetleg nem e ibolyka az.
2677. 34551f4e45 (válaszként erre: 2672. - Vaczila)
2010. jan. 29. 14:23
Szerintem is Ádám fogja kinyomozni, a rendőrök nullák.
2676. syria (válaszként erre: 2671. - D4b0dd2692)
2010. jan. 29. 09:05
Hát igen! Engem rettentően irritál az a karakter; Fejes Tímea jól alakítja.
2675. Ildi^^ (válaszként erre: 2674. - Katinkaboszi)
2010. jan. 29. 08:55
hú erre már nem emlékszem csak hogy a gyerekének kellett
2010. jan. 29. 07:05

a kérdés:


mintha annak idején, mikor Helen még élt, volt egy sikítása a kórház pénzéből.

Erre mindenki emlékszik.

De, mikor számon lett kérve, csak annyit mondott, hogy a gyerekének és ott mintha egy fiúról lett volna szó, nem lányról, ezt nem tudom már, és akkor a drogok kerültek szóba.

A lánya, aki most megjelent ismét, a kezdetekben sem látszott drogosnak, mi lett azzal a szállal? :(

ha már kavarunk, mi lenne ha azt is folytatná valaki, ha jól emlékszem,

ha nem, csak mondjátok már meg :) köszi.

2010. jan. 29. 07:01

Azért nem nyomoznak, mert rajtunk kivül Lenke halála senkit nem zavar :(

mindenki éli az új világát :)

ez ugyan természetes lenne, de ez egy sorozat, azért az életben közel nem annyira könnyű túllépni ezeken a dolgokon.


Kérjük aktivizálni a két zsarut, és mivel az Iboly fiújának már volt némi kétsége, hogy igazából Ő kell-e a lánynak, ugyan kérnénk már ezt a gondolatot folytatni valahol.


Valaki segítsen, aki emlékszik jól.

2672. vaczila (válaszként erre: 2671. - D4b0dd2692)
2010. jan. 29. 06:12
Ilyen béna rendőrség mellett csoda lenne ha lebukna. Lenke halála már rég el is lett felejtve. Nem is nyomoz ez a 2 rendőr, csak udvarol. Majd talán Ádám kiugrasztja a nyulat a bokorból. Én már csak arra számítok.
2671. d4b0dd2692 (válaszként erre: 2666. - Agica81)
2010. jan. 28. 23:59
Ez tényleg alapos előrejelzés,de Iboly lebukását vajon mikorra tervezik?
2670. d4b0dd2692 (válaszként erre: 2668. - Wendy87)
2010. jan. 28. 23:58
Szerintem,ha próbaidő alatt küldik el a dolgozót,akkor nincs felmondási idő.
2669. Éva7407 (válaszként erre: 2666. - Agica81)
2010. jan. 28. 23:28

Ez nem semmi!!!


Máskor is jöhet az előzetes!!

2668. Wendy87
2010. jan. 28. 20:12
Ááá, komolyan mondom, a rendezőkhöz mostmár olyan szívesen hozzávágnám a Munka törvénykönyvét, és felolvasnám nekik a felmondási időről szóló részeket. Ebben a sorozatban mindenkit ilyen lazán kirúgnak felmondási idő nélkül? Bandit is, most meg Gyöngyit is? És egyiknek sem jut eszébe? Na jólvan ám...
2667. lackó-zsanett (válaszként erre: 2666. - Agica81)
2010. jan. 28. 19:58
A mindenit!!
2666. agica81
2010. jan. 28. 14:36

Íme egy kis előzetes,remélem nem dobank ki érte!:-D



Bandi megtántorodik, estében pedig beveri a fejét az asztalba és ájultan terül el a földön. Előd felhívja a kisboltot, Barbara és Böbe nyugtalanok. Böbe felülbírálja ura döntését, és aláírja a szerződést. Bandi összeveszik Böbével, amiért az megalázta őt és az alkohol felé fordul. Kardos randevúra hívja Margitot, de Ibolya áskálódása miatt Margit rosszul lesz, és nem jelenik meg a randin. Előd és Barbara szerint Linda, Péter vagyonára hajt. Barbara eközben csokrot kap egy titkos hódolótól...


Kardos és Margit tisztázzák a meghiúsult randi okát. Betty érzelmi támogatást ad egy asszonynak, akinek a férje drogos, majd fellép Alexával szemben Zsuzsa vélt érdekében, akinek hirtelen nyoma vész. Betty végül a mosdóban találja meg a nőt bedrogozva. Az orvosok elkeseredett harcot vívnak a beteg életéért. Margit bágyadt, és szédeleg. Előd pedig arra kíváncsi, ki lehet a mennyasszonya titkos udvarlója. Ádámra gyanakszik, így elkezdi figyelni. Barbara eközben abszurdnak találja, hogy Linda legyen a mostohaanyja...

Betty próbálja az orvosoknak elmondani, hogy Zsuzsa drogos. De elkésik, a beteget már nem tudják megmenteni. Alexa megkéri Bettyt, hogy ne avatkozzon legközelebb az orvosok dolgába. Betty persze úgy érzi, ő a felelős a történetekért. Barbara on-line kapcsolatba kerül a titkos hódolóval. Ibolya eközben majdnem lebukik, amikor Margit szekrényében turkál. Ibolyának nem tetszik, hogy a várakozással ellentétben Margit ilyen jól érzi magát. Kardos és Margit viszonya pedig végre túllépi a barátság kereteit...

Iboly meglátja Margitot és Kardost bizalmaskodni, így nem tud leállni, tovább mérgezi a lányt. Barbara újabb csomagot kap a titkos hódolójától, amit Előd talál meg, és megfenyegeti riválisát. Betty a tragédia hatására visszalép a krízisközpont szervezésétől. Tamás atya azonban próbálja meggyőzni. Böbe bevallja Bandinak, hogy lopott a bolt kasszájából. Kardos pedig vacsorázni hívja Margitot, de a randevút Iboly zavarja meg...

Péter rossz hírt kap. Margit végre felvállalja Kardost, de rájön, hogy Ibolynál rossz helyen van a titkuk, ezért megkérik a lányt, hogy ne fecsegjen. A lány azonban elmondja Ádámnak, hogy Kardosnak barátnője van. Betty és Tamás atya egy új beteggel találkoznak, így a lány meggondolja magát. Kardosnak a kórházban kell maradnia, a férfi az éjszakát azonban Margitnál szeretné tölteni. A szerelmesek éjszakáját persze Iboly zavarja meg...

Kardos végre kiosztja Ibolyt. Margit és Iboly dulakodni kezdenek, de a vita közben Margit rosszul lesz. Roland emlékezteti Barbarát Richárd tárgyalására. Elődék így Pétert világosítják fel ez ügyben. Előd Lindát kéri fel tanúnak, aki vállalja a feladatot. Közben Kardos, Beának és Ádámnak magyarázkodik. Roland felveszi Böbét a telefonos vállalkozásába, mert megy neki a horoszkópkészítés. Margit eközben beszámol Dórának Kardosról...

Kardos elmeséli Margitnak a gyerekek reakcióját. Péter nászutat tervezget, míg Barbara titkos hódolója újra feltűnik és randira hívja a lányt. Margit és Kardos közt izzik a levegő, Iboly eközben lepattintja Szlávikot. Böbe beszáll az üzletbe, kap is egy telefont és hamarosan befut az első szex-hívás, ami elbizonytalanítja az asszonyt a munkát illetően. Böbe végül vállalja a folytatást, ám lebukik a lánya előtt. Előd ez alatt titkolózik Barbara előtt. Margit Szláviknál panaszkodik Ibolyáról. A rendőr pedig megígéri, hogy beszél Ibollyal...

Margit beszámol Kardosnak Szlávikról, aki randevúra hívja Ibolyát. Böbe kénytelen beavatni Orsit az ügyeibe. Barbara a titkos hódoló lázában ég, miközben Iboly folyamatosan cukkolja és mérgezi Margitot. Szlávik leteremti Ibolyát, majd szakítanak. Előd később leleplezi Barbara randevúját. Kardos pedig szerelmeskedés közben csomót talál Margit mellében...

Kardos vigasztalja a szerelmét. Margit pedig szakítani akar, de az orvos kitart mellette. Elődék nem várnak tovább a titkos hódolóra. Orsi és Szabi hiába ébresztgeti Bandit. Barbara később Elődnek magyarázkodik. Margit a cisztájáról beszél Dórának. Böbe hiába "tüntet" a viselkedésével, Bandi továbbra is iszik. Szabi elveszi tőle az italát, majd Bandi megsebesíti a fiát. Barbarának eközben elege lesz Előd vádaskodásából..

2665. agica81
2010. jan. 28. 14:27
Bandiban forrong a düh, amiért Előd fel akarja emelni a lakbért. Böbe eközben igyekszik tartani a reményt a családban. Bandi elmegy Elődhöz, de ott összeszólalkoznak, és Bandi nem írja alá a szerződést, majd nekimegy Elődnek. Roland bevezeti az emlőrák időbeni felismerésére folytatott kampányt a nővérek körében. Kardos és Margit között vibrál a levegő. Úgy tűnik, Péter elhamarkodottnak tartja a Lindával kötött házasságot, de kiderül, hogy Linda őszintén ragaszkodik Péterhez...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook