Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jillian Michaels 30 day shred - ki tart velem? fórum

Jillian Michaels 30 day shred - ki tart velem? (beszélgetős fórum)


66. jösseflicka (válaszként erre: 65. - ABC2011)
2013. szept. 1. 13:21
Akkor a Belényi Beás videót ajánlom,hogy nézd meg,lehet ahhoz kedvet kapsz.
2013. szept. 1. 12:38
Igen, ez igaz hogy mindenkinek megvan a sajat sportja. Nekem is ez egy kicsit kezd uncsi lenni, de mindjart jón a level 2. En futó-bolond vagyok, es azt szeretem benne hogy kozben bombol egy szuper zene. Most is fogok jillian alatt zenet halgatni, es remelem így maris nem fogom unni. :-)
64. jösseflicka (válaszként erre: 63. - M.a.cs.e.k)
2013. szept. 1. 09:41

A második körben a végén azt mondja Jillian:"amazing job",azt mindig megvárom,mert annyira jól esik,ahogy mondja,olyan mintha személy szerint engem dicsérne meg.:)A Réka hangja engem is idegesít,meg ezek a 90 perces alakreform órái,nekem olyan ugra bugra dolgok,Jillian azért jó mert ez igenis gimnasztika,bár csináltam már más Jilliant is,ami nem jött be,mert olyan szedett vedettnek tűnt,de ez a 30 naposa ez nagyon jól lett összerakva. A Béres Alexandrának a dolgait próbáltam még ki Ő is nagyon aranyos és jó anyagok vannak fent tőle is a youtubon,meg ha valaki a pociját akarja külön még megkínálni valami finommal,annak a Belényi Bea kis 16 percesét ajánlom.Baromi strapás,de eszméletlenül hatékony.


Neked m.a.cs.e.k. nagy valószínüséggel ez az utad a sportban azért elégít ki lelkileg is. Torna közben egy idő után teljesen kitisztul a fejem,valami olyan állapotba kerülök,amit talán a drogosok érezhetnek,tiszta relax az egész,kell nekem az az érzés újra és újra.

63. m.a.cs.e.k (válaszként erre: 60. - Textilbaba)
2013. szept. 1. 09:27

Én nem unatkozom,imádom Jilliant,mindig hallgatom,amit mond,és közben próbálom lefordítani. :D

Sokkal szimpibb,mint R.R.,aki végigsipítozza az egész dvd-t...

Komolyan mondom,hétfő óta minden nap ez jár a fejemben egész nap,alig várom,h.hazaérjek ,és edzek.

A héten délutános vagyok,ilyenkor soha,vagy csak 1-2 alkalommal szoktam edzeni.Most meg eddig 6-ból 6-szor. :)

Köszönöm a fórum indítójának,hogy kiírta ezt a témát! :)

62. jösseflicka (válaszként erre: 56. - Euphoria90)
2013. szept. 1. 09:17
Szia!:)Jó,hogy "jöttél"!:)Klassz lenne,ha ez a fórum nem halna el és egymást támogatva ötletekkel,jó tanácsokkal segítenénk a megkezdett úton mindnyájunkat!
61. jösseflicka (válaszként erre: 60. - Textilbaba)
2013. szept. 1. 09:12
Még nem a "tiéd" a tornázás,azért unatkozol.Lehet,hogy nem lesz az,mert nem ez a mozgásforma van kitalálva Neked. Írtam korábban,hogy az elliptikus trénerezést,a napi 300 hasprést,a guggolásokat én is kötelességből csináltam majdnem 2 évig. A párom,aki elég jártas a testépítésben mondta,hogy ez így nem teljesen jó,mert nincs meg benne az a plusz,amitől sokkal többet adna vissza a testem,ha benne lenne a mozgás szeretete is. Aztán elkezdtem ezt a tornát és minden megváltozott. Imádom csinálni és mellette a konditeremben is olyan dolgokat csinálok,amit sosem gondoltam volna és ezt a tornának köszönhetem. Lehet,hogy egyszer benned is átértékelődik ez a dolog,vagy kísérletezgess mással is és hátha megtalálod azt a bizonyos mozgásformát.:)Van egy nagyon jó mondás,ami nagyon sokszor eszembe jut,amikor edzek:"Ha nincs időd a mozgásra,előbb utóbb időt kell szakítanod a betegségre."Szerintem,nagyon igaz.
2013. szept. 1. 07:59

én fogok tartani 1 nap szünetet, jól is esik, hogy ma nem tornázok mert tegnap TORNÁZTAM :-)

De ma fogok, mert a héten már egy nap kimaradt.

Nekem alapjában véve az a baj a tornával hogy unatkozok közbe. Persze..nagyon elfáradok, de unalmas. Ettől függetlenül csinálom, tudom h muszáj. Ti vagytok így ezzel?

2013. aug. 31. 23:15
6.nap kész!!!! :) imádom!!!!!! :)
2013. aug. 31. 19:49
én nem fogok szünetet tartani!mindenhol a napi 30perc mozgásról beszélnek,hát itt van ez,és csinálom is. :)
2013. aug. 31. 19:12
javítok bocsánat, a 7. napon vagyok túl.
2013. aug. 31. 19:11
sziasztok, csatlakozhatok a fórumhoz?én a mai nap folyamán csináltam meg a 6. napomat, és nagyon kitartó vagyok eddig, remélem ez így is marad.
2013. aug. 31. 17:15
Majd megszeretitek a kitöréseket,meg a fekvőtámaszokat,ahogy erősödtök.Én is utáltam mint a fene pl. a guggolásokat,amikor kezdtem decemberben 5 db-t csináltam naponta,de az 5. után olyan szívdobogásom volt,hogy szinte a torkomban kalapált.Ötösével növeltem hétről hétre,50-nél megálltam.A mai napig 50-et csinálok heti ötször,már dobogó is van a lábam alatt,kicsit megemelve a sarkaimat,de már nagyon szépen csinálom,ahogy a nagykönyvben meg van írva.Elfáradok 50 után,de nem halok bele és ami,a lényeg,hogy ettől lesz igazán gyönyörű kerek a popsi.:)És már nem is utálom csinálni! Ez csak egy példa volt a sok közül.Most a húzódzkodás a kiszemelt cél,még egyelőre egyszer sem tudom megcsinálni,de erősítem a karjaimat,hátamat,vállamat és tudom,hogy meg fog történni,hogy elbírom a saját súlyomat és megindulok fölfelé!:)
54. jösseflicka (válaszként erre: 50. - M.a.cs.e.k)
2013. aug. 31. 17:09
Igen,mert regenerálódnia kell a szervezetnek. ha csak ezt a tornát csináljátok,akkor elég az 1 nap szünet,ha mást is bevállaltok mellé,akkor lehet 2 nap szünet,5 nap strapa,vagy 3 nap strapa,1 nap szünet. Muszáj a szervezetet egy kicsit hagyni pihenni,mert semmivel sem értek el jobb hatást,sőt!
2013. aug. 31. 16:04
Nekem a fekvotamasz es a kitores a nagy ellenseg. Mellesleg ma be tudtam gombolni a hasymon a kedvenc rovidgatyam!!!!!! Es nemnyomja a hasam.
52. m.a.cs.e.k (válaszként erre: 51. - Textilbaba)
2013. aug. 31. 11:42
Én meg azt az oldalra guggolást,vagy mit...Kivagyok tőle,ott mindig megállok pihenni. :)
2013. aug. 31. 08:42

A mai nap sikeresen teljesítve, gyerekkel együtt :-)

Fél 7 kor keltünk, fél 8 kor már tornáztunk. Na jóó, a lányom azért mesét is nézett, de végre sikerült mellette, és nem kellett megvárnom hogy elaludjon este.

Reggel jobb, nem annyira fárasztó, de én is érzem h egyre jobban megy.

Amit utálok az a kitörések :D:D

50. m.a.cs.e.k (válaszként erre: 49. - Jösseflicka)
2013. aug. 31. 08:42
muszáj?:D
49. jösseflicka (válaszként erre: 48. - M.a.cs.e.k)
2013. aug. 31. 08:36

És napról napra jobb lesz!


Azért tartsatok szüntet is, minimum 1 napot!

2013. aug. 30. 23:34
5.nap teljesítve! :)egyre jobban megy! :)
2013. aug. 30. 14:27

na szerzek valami jópofa cipőt :D

Izomlázam nincs, de érzem hogy van combom :D

2013. aug. 30. 07:14

A vadlid akkor faj, ha labujjhegyen ugralsz, szoval nem talpra erkezel. En mezitlab is igy csinaltam. Tegnap mar nem, meg a vegen nyujtottam ra rendesen, ugyhogy vegre tudok rendesen jarni. :-)

Ma elutazunk egy hetre, viszem magammal a tornas drivot, remelem nem lesz alattunk senki a szallason hogy tudjak tornazni...

2013. aug. 29. 23:45

4.nap letudva!

Egyébként eddig én is mezítláb nyomtam,mert zavart,hogy kopogott a laminált padlón a cipő,de már szétment a talpam,ezért ma felhúzam.

Azt tapasztaltam,hogy cipőben hatásosabb,mert mezítláb nem fájt az ugrálókötél-ugrás rész,cipőben viszont nagyon éreztem a vádlimat. :)

2013. aug. 29. 21:00

Mert az ugralast csillapitani kell. Pl. futashoz a legfontosabb a jo cipo! Teljesen tonkreteszi a labszart es a terdet. Es ott megvan hogy hany lefutott km utan le kell cserelni. Vicces mert pl az enyem mar igy lejart, de miutan futopado hqsznaltam olyan mintha uj lenne. De futasra mar nem javasolt mert nem csillapitja a sarok folre erkezeset. Nemreg volt egy reklam, amiben femgolyot dobtak a foldre. Az mindent elmond!

Nyilvan aerobikhoz kell ezert cipo, azert nem olyan profi mint futqshoz. Itt masik szempont hogy ne csusszon a talpa, hogy pl fekvotamasznal es egyeb feladatoknal ne masszon el a labad. Lehet kapni ilyen cipoket a kedveltebb markakbol. Ha rendszeresen mozogsz otthon erdemes beleinvesztalni.

2013. aug. 29. 19:58

Most olvasom a hozzászólásokat.

Hát én eddig sose tornáztam cipőben itthon... igazából nincs is sportcipőm:-)

lehet kéne vennem egyet? Miért nem szabad cipő nélkül?

2013. aug. 29. 19:54

bocsi, bocsi eltűntem, mostmár itt vagyok, csak munkahelyen hajtás volt, aztán itthon folytattam a másodállással :-)

DEEE lenyomtam a 4.napot. Már a fekvőtámasz is megyeget, a karomban van csak izomlázam...

A súlyzó alakú üveg jó ötlet, énis beszerzek kettőt. Súlyzóm nekem sincs, így 1,5 literes ásványvizes palackkal nyomom. :D

Napközben jó érzés hogy érzem az imaim a lábamban, olyan feszesebb vagy nem is tudom milyen érzés :-)

2013. aug. 29. 12:17
Tobbiekkel vajon mi a helyzet? Csondben edzenek? :-)
40. ABC2011 (válaszként erre: 39. - Jösseflicka)
2013. aug. 29. 12:15

Koszi!

Ez igaz! Sporthoz ket fontos eszkoz kell: jo sportmelltarto es jo cipo! Bar ehhez elegendo egy kevesbe jo cipo is...

39. jösseflicka (válaszként erre: 38. - ABC2011)
2013. aug. 29. 08:58

Egyre nehezebbek,intenzívebbek,de ha megcsinálod szépen sorban őket,akkor nem annyira megterhelő. Érdekes tapasztalás,hogy mondjuk elkezded az első részt,aznap meghalsz,nem tudod végigcsinálni,stb,stb,aztán a 10. napra már arra figyelsz,hogy minél pontosabban,szebben hajtsd végre az aktuális gyakorlatot és ez így van a többi részben is. Amikor elkezdtem a fekvőtámasznak már az a része is strapa volt,hogy megtartsam magam a kezeimmel,mert annyira le volt tapadva két oldalt a vállamnál az izomzat és ez annyira megváltozott,hogy vasárnap már tudtam fekve nyomni,igaz még csak a rúddal,de eddig a rudat sem tudtam megtartani. Annyira klassz és érdekes érzés,hogy egyre több dologra vagyok képes és ezt a tornának köszönhetem!:)

Még az jutott eszembe,hogy mindenképpen melltartóban tornázzatok,ha nincs sportmelltartó megteszi a közönséges is,de ha rendszeresen tornázni fogtok akkor mindenképpen invesztáljatok be egy sportmelltartóba,mert az lenyomja a mellet és ez a sportolás alatt nagyon fontos. Melltartó nélkül megnyúlnak a tartóizmok,nem szabad megreszkírozni!!!!!!

2013. aug. 29. 07:04
Tenyleg? A kesobbi reszek milyenek? Nem merem megnezni...
37. ABC2011 (válaszként erre: 36. - Jösseflicka)
2013. aug. 29. 07:02

Koszi.

Tudom en, gyerekek elott rendszeresen sportoltam, edzoterem meg minden... Csak kozben annyira anya lettem, hogy ez tudat alatt fontosabb is lett. Amugy olyan melyen alszanak az elejen, hogyha agyut robbantananak mellettuk arra sem kelnenek fel, csakhat ezt meg nekem is szokni kell.

Amugy tegnap a kardiot is a matracon csinaltam. Szerintem igy jo lesz. En eleg terdfajos vagyok, biciklizest sose birtam, de JM-el eddig meg nincs bajom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook