Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jillian Michaels 30 day shred - ki tart velem? fórum

Jillian Michaels 30 day shred - ki tart velem? (beszélgetős fórum)


2013. szept. 8. 21:10

Ket nap kimaradt, tesomnal lakastfelujitottunk. Felert egy egesz level-nyi edzessel...

Terdem most jol, minden level 2-es edzes elott be fogom melegiteni, mert erzem hogy kulonben gondok lehetnek.

2013. szept. 8. 19:20

Én most kicsit lemaradtam,több nap kimaradt.Holnap leszek a 10.napon.

Nekem jól bírják a térdeim,eddig nem fájtak.Kopp-kopp. :)

2013. szept. 7. 18:32

A térdeitek hogy bírják?


A héten kezdtem el a harmadik kört és megint elkezdett fájni a térdem,de szerencsére nem olyan intenzitással,mint amikor először csináltam.

2013. szept. 7. 14:32
10 nap után nálam sem volt változás sem kilóban,sem centiben,de a végére a derekamból lement 6 centi,meg pár centi karról,lábról,hasról,de mondjuk az igaz,hogy én nem csak ezt csinálom,hanem közvetlenül utána még 8-16 perces hasizom gyakorlatokat ,attól függően választom ki hozzá a trénert,hogy mennyit bírok még. De formálódni,feszesedni,már 10 nap után is elkezd az ember ettől a tornától. Az állóképességgel csodákat tesz,sokkal tovább bírok guggolni,vagy egy helyben állni mint korábban bármikor,nem recsegnek a csontjaim,ha hirtelen mozdulok és nem kattognak itt ott az ízületek. Érdemes rászánni azt a kis időt,sokat profitál belőle az ember.
2013. szept. 7. 10:05

A fekvőtámasz soha nem ment nekem.... suliba se, most se :-)

bár hatásosnak kell lennie ha ennyi van benne :-)

2013. szept. 6. 21:49

nálam is ez a helyzet...kilóba semmi, de ÉRZEM használ, erősebb a lábam.

ÉN is már arra figyelek, hogy szépen és jól csináljam a gyakorlatokat, de repetázok az első szintből a héten hogy összeszedjem magam :D

90. ABC2011 (válaszként erre: 86. - Nikacs83)
2013. szept. 6. 14:11

Megmertem. Semmi. Ami azert erdekes mert a kedvenc rovidgatyamat ujra be tudom gombolni a hasamon. Maj megmerem valamelyik reggel, lehet a torna utani sok vizet is belemertem :-)


Amugy level 2-bol megvolt a masodik. 2 dolog nem megy, az egyik kardional amikor tenyerelunk es labbal ugralni kell, meg az utolso has. Nemhiaba, nem birom a fekvotamaszt. A tobbibol mind megcsinaltam a nehezebbet, szoval AMAZING JOB.

Nektek hogy ment?!

89. ABC2011 (válaszként erre: 86. - Nikacs83)
2013. szept. 6. 11:54

Egyre jobb lesz, hidd el. Nekem az eslo szint vege fele az volt a legnagyobb gondom hogy kenyelmetlen volt fogni a sulyzot (vizespalack), es erre figyeltem. Meg mar egyre inkabb arra figyeltem hogy szepen is csinaljam.

Ha nem felejtem el lemerem ma magam, de nem biztos hogy en leszek a mervvado, mert most jottunk vissza nyaralasbol, es hat azert ott ettem...

88. ABC2011 (válaszként erre: 87. - Textilbaba)
2013. szept. 6. 11:49

:-(((((

Szedd ossze magad! :-)))))

Mert hamarosan kezdheted a masodik szintet. Szerintem jobb mint az elso. Mar majdnem elsore vegig tudtam csinalni a nehezebb verziot. Viszont sajnaa fekvotamaszok nem veletlenul voltak az elso szinten, most sok olyan kombinalt feladat van amiben van ez is.

Nekem hianyzott meg az elejerol a terd es a csipo bemelegitese. Ezt ma inszorgalombol meg fogom csinalni. Es sajna a csuklom faj a fekvotamaszozastol.

Ha hamarosan elalszanak a gyerekek akkor megyek megcsinalom a mait, mert este vendegseregunk lesz...

2013. szept. 6. 08:08

hát én tegnap se tornáztam, úgyhogy a héten még az első szintet fogom csinálni minden nap.

tegnap későn értem haza, és a kislányom is nyafi volt, nem tudtam tőle tornázni.

És ráadásul valószínüleg fel is fázhattam, mert folyamatosan p**lni kell járnom, főleg torna - ugrálás - közben. :-(

86. Nikacs83 (válaszként erre: 85. - ABC2011)
2013. szept. 6. 07:49

Elfáradtam.... :-) Remélem ma jobban fog menni :-P

Aki csinálja/csinálta eredményes?

85. ABC2011 (válaszként erre: 84. - Nikacs83)
2013. szept. 5. 21:12
Hajra! Hogy ment!?
2013. szept. 5. 14:27
Én ma fogom kezdeni!!! :-D
2013. szept. 4. 19:28
9.nap teljesítve!!!! :)
2013. szept. 4. 11:22
En is este. Holnap este mar level 2ot nyomom. :-)
2013. szept. 4. 07:52
Általában este.
80. jösseflicka (válaszként erre: 79. - Textilbaba)
2013. szept. 4. 07:51
Szia,Neked is jó reggelt!:) A tornának most fogok nekiállni,edzeni az utóbbi napokban késő este szoktam,mert a párom is elkezdett velem lejárni,de eddig reggel 6-kor edzettem és 8-tól tornáztam. Abban a szerencsében van részünk,hogy a ház amiben élünk egy lakóparkban van és a háznak saját edzőterme,szaunája,szoláriuma van és jelképes összegért használható az edzőterem és a szolárium,a szauna ingyen van. Annyit még hozzá kell tennem,hogy nem Magyarországon van a lakhelyünk. Különben érdekes,hogy egy viszonylag nagy lakóparkban lakunk,ahol kb. van 200 lakás és ebből összesen kb.30 ember használja az edzőtermet,vagyis ennyi fizette ki az éves díjat,hogy lejárnak e mindannyian azt nem tudom. Fura,hogy ilyen lehetőséggel,csak ennyire kevesen élnek,pedig annál nincs kellemesebb mikor 2 perc alatt jutsz el az edzőterembe és onnan haza.
2013. szept. 4. 07:19

Jó reggelt. Én már dolgozom, tiszta álmos vagyok megint.

Lehet ez az idő...

Hogy telik a ami napotok?

Melyik napszakban szoktatok tornázni?

2013. szept. 3. 18:55
8.nap teljesítve!!! :)
2013. szept. 3. 17:09
Tegnap kimaradt a 8.nap,de ma pótolom. :)
76. jösseflicka (válaszként erre: 75. - Textilbaba)
2013. szept. 3. 10:28

Mérd meg magad! Derekad,combod,hasad,karod,írd fel és minden héten azon a napon mérd újra! Először is el fogsz csodálkozni,hogy a számok hogyan változnak lefelé,aztán meg inspirálni fog,hogy csináld tovább. Még amit csinálhatsz,hogy fényképezd le magad néha és tedd el a fotókat és mondjuk vedd elő majd 1 hónap múlva!na akkor fogod igazán látni a különbséget!:)


Én is szenvedtem ma és még az orrom is vérzett,pedig már 4 hónapja vérzett utoljára.:( Amíg nem sportoltam minden héten volt orrvérzésem,most már csak nagyon ritkán,de mindig elszomorodom tőle.

2013. szept. 3. 08:21

sziasztok csajok. Hát én ma olyan vagyok mint a mosott kaki :-(

de ma torna, nem adom fel!!

Amúgy azt vettem észre hogy jobban érzem magam, mintha a lábaim vékonyabbak lennének - tudom, tudom, csak bemesélem magamnak, de tényleg :-)

A derekamat is vékonyabbnak látom.

Tudom h 5-6 alkalom után ez kevés eséllyel látszik meg, de jó érzés h tornázok.

2013. szept. 3. 06:29

Nem emlékeztem már arra,hogy elkezdeni a harmadik kört kissé megerőltető,ennek okaként voltak gyakorlatok,amiket nem tudtam végigcsinálni. Aztán este még a konditeremben egy kis váll,hát és ma reggelre deréktól felfelé rozoga vagyok,de remélhetőleg ez változik majd tornázás közben.:)


Nekem sem megy egyformán,van amikor kifejezetten szenvedek torna közben,van amikor meg sem kottyan,de ezt a nagy sporttudoroknál is olvastam már,hogy még nekik is rapszodikus,hogy hogyan bírják.

2013. szept. 2. 20:59

Nekem mindjart alszanak a gyerekek, es megyek tornazi. Olyan rossz így, mert most nyralunk, es felek a torna nem kompenzalja a kajalast... Na de mari csak 2 nap, aztan megyunk haza.

Viszont tegnap olyan jól ment hogy meg magam is meglepodtem. Azt hittem mara megjon, mert olyankor meg sem kottyan semmilyen sport.

2013. szept. 2. 19:25

Hogy haladtok a mai nappal?

Nekem a ma kimarad, most értünk fel a játszótérről és fáj mindenem, fejem, karom :-(

2013. szept. 2. 10:05
Nekiugrok a harmadik körnek ma. Reggel örömmel tapasztaltam,hogy már csak mínusz fél kiló és beköszönt a megálmodott súly.:) Igaz,ehhez kétszer kell lefuttatnom a Jillian Michaels 30 naposát,de ezek szerint tényleg azt csinálja,amire kitalálták.:)
2013. szept. 1. 23:01
7.nap kész!!!!! :)
69. textilbaba (válaszként erre: 65. - ABC2011)
2013. szept. 1. 21:23
én egyik reggel korán tornáztam, és class fm-et hallgattam, Balázsékat. Na akkor nagyon hamar eltelt az idő :-)
68. textilbaba (válaszként erre: 64. - Jösseflicka)
2013. szept. 1. 21:22

jajj a RR hangját ne is emlegessétek.. én is kivagyok tőle.. és még és még és még...magasabbraaaaa!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ


Én sajnos nemigen értem h mit mond Jillian, de próbálkozok.

A mai edzést csak fél 8 körül sikerült lenyomnom, a lányommal egyetemben. Ő legozott a fejemnél, még én lelkesen haspréseztem. :-)


Én is örülök hogy ilyen jó kis csapat gyűlt össze, remélem a támogatás megmarad sokáig, mert nekem nagyon szükségem van rá!

67. ABC2011 (válaszként erre: 66. - Jösseflicka)
2013. szept. 1. 20:54
Koszi. Az lesz a kovetkezo. :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook