Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Jelmez készítés házilag! fórum

Jelmez készítés házilag! (beszélgetős fórum)


2010. febr. 11. 09:27

Sziasztok!


Nem tudom, benéz-e még valaki ide.2 éves a kislányom és katica jelmezt szeretnék neki a BÖLCSIBE, a neten igazán tetsző ötleteket nem találok, tudtok segíteni?


Köszönöm.

2010. febr. 4. 10:48
Nagyon szépen köszönöm a sok jó ötletett most már a gyerköceimen múlik hogy minek fognak öltözni. Még egyszer nagyon köszönöm
2010. febr. 3. 17:51
A másik pedig hetedik környékén volt. Akkor már férfi osztályfőnökünk volt. Ő lett a Mikulás. Seprűnyél végére édesapám hegesztett egy mintás kampót, a ruhát pedig valakitől kölcsönkértük. Mi feketében voltunk, fekete harisnyából farkat is varrtunk, fekete szalagra piros szarvakat varrtunk ruhaanyagból, ami vattával volt kitömve. Zsákot is varrtunk, és ebből minden vendégnek cukorkákat dobáltunk. A siker ekkor sem maradt el!
2010. febr. 3. 17:46
Eszembe jutott még kettő, igaz ezek inkább csoportban mutatnak jól. Amikor másodikos voltam, az osztályfőnökünkből Szörnyella de Frászt csináltunk: betupíroztuk a haját, lemosható hajszínezővel be is fújtuk, a cigarettát pedig meghosszabbítottuk valamilyen módon, arra már nem emlékszem. Bundát viselt, és szimpla ruhát. Mi pedig fehér nadrágot, pólót és zoknit húztunk. A zokni talpára mancsnyomot festettünk feketével, a ruhára pedig fekete foltokat. A fejünkre fehér kötött harisnyát húztunk, a szárait levágtuk, ebből lett a fül. Mindenkinek nagyon tetszett!
2010. febr. 3. 16:59

Ötlet

Elefánt=Fáni

Szürke pulcsi(vagy blúz,ami van)

Szürke harisnyanadrág

A nadrágra farkinca

Fánis álarc

Az ovis unokám sikert aratott.

8. Konok76 (válaszként erre: 1. - Lissa20)
2010. febr. 3. 16:48
szerintem a fantáziádban... nem kell hozzá sok minden, csak átalakítás, attól függ, mit szeretnél...
2010. febr. 3. 15:02
Bár a gyerköceim má nagyok...de én is mindig magam készítettem nekik a jelmezt!A naplómban van is aszem egy kép....de rengeteg ötlet van....szívesen segítek ha gondolod!!
2010. febr. 3. 14:51

Szia!

Mi az öcsémnek többször is házilag készítettük el a jelmezét. Egyszer méhecskének öltözött. Volt egy fekete-sárga csíkos pulóvere, ehhez fekete nadrágot viselt. Az arcára készítettünk egy álarcot rajzlapból, ezt beszíneztük sárgára. A hasát kispárnával tömtük ki, és varrtunk neki szárnyakat is. Néhány éve gyertya jelmezt készítettünk neki. Nagy méretű kartonpapírokat henger formára ragasztottunk, a láng szintén kartonból készült.

2010. febr. 3. 13:09

szia!


Hobbibolt:)

Én vettem pár éve olyan könyvet kreatív-hobbi boltban, amiben minden jelmezt egy pólóból készítenek el. Nagyon ötletes:)

2010. febr. 3. 11:29
Nagylányom egyik évben bohóc volt. Régi nadrágjának levágtam az egyik szárát,felemás cipő ,zokni volt rajta Egy fehér blúzra nagy színes papírból kivágott kört ragasztgattam. Hatalmas masninyakkendő csokrával és égnek álló cofjával erős sminkjével minden gyerek őt szavazta győztesnek !
2010. febr. 3. 11:18
Még azt nem tudom most kezdem gyüjteni a jelmez mintákat hogy a gyerekek tudjanak választani. Mert még nincs konkrét elképzelésük "sajnos".
2010. febr. 3. 11:10

Milyen jelmezt ?

sok dolgot szabásminta nélkül is meg tudsz csinálni.

2010. febr. 3. 11:02

Sziasztok!


Jelmezt szeretnék készíteni a gyermekeimnek hol találhatok szabásmintákat a jelmezhez?


Köszöm a segítségeteket előre!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook