Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jelentkezett valaki a Gastroyal Zsírégető Klubba? fórum

Jelentkezett valaki a Gastroyal Zsírégető Klubba? (beszélgetős fórum)


462. 557944d159 (válaszként erre: 455. - Azure_)
2010. ápr. 22. 17:39
Most már bátran kijelenthetem, nagyobb rinyagép vok mint Te ;)
2010. ápr. 22. 17:38
Jaaa...én én nem bírtam megenni az ebédes spagettit, sztem kaki volt :)
2010. ápr. 22. 17:38

Jelentem, túl a vacsorán, paradicsomos káposzta vmi hússal. panír levakarva, és meglepően jó volt! mármint nem a panír, hanem minden más :)

Ettől függetlenül nem rendelek köv hétre... csináltam , vagyis végre megcsináltam az edzéstervem a köv.8 hétre, ami 1 ciklusnak felel meg. Felírtam egy cetlire hogy reggel-délbe-este mit kell enni, kipakoltam a hűtőre. Most várom a csodát :)

459. Bekacomb (válaszként erre: 452. - 557944d159)
2010. ápr. 22. 15:38
Igen-igen, azért ne hagyjuk itt egymást, olyan jó kis banda verődött össze. :-))))))
458. Bekacomb (válaszként erre: 449. - Azure_)
2010. ápr. 22. 15:37
A te szemszögedből abszolút érthető, hogy így döntöttél, teljesen megértelek. Nekem ugyan "csak" heti 10500 ft, de azért, hogy lutrizzak, mert hol szar, hol finom a kaja, azért nem éri meg. Ráadásul kb ugyanennyit fogytam, mikor kevesebbet ettem mindenfélét, amit szeretek... Ja, és olcsóbban. Most még adok esélyt a joker menünek, amit direkt úgy állítottam össze, hogy messze elkerülöm a sonkát, virslit, meg ilyeneket. Majd meglátjuk, de ha ez sem válik be, akkor én is folytatom a magam útján. Ügyi légy továbbra is és kitartó. :-)))
2010. ápr. 22. 15:29

Rendeltem ma limonádét mentalevéllel, most ezt kortyolgatom. Ez fincsi, de otthon is simán összedobom. Ma el is megyek bevásárolni.


A hétre lemondtam, jövő hétre három napra rendeltem a jolly joker menüből, majd meglátom, hogy legyen.

2010. ápr. 22. 14:58

Mintha meghallották volna a sok panaszkodásomat, a mai kajám eddig isteni volt. :D Reggelire tonhalpástétom volt kiflivel, ebédre tejszínes-sonkás csirkemell spagettivel-nekem nagyon ízlett, be is toltam az egészet (ez eddig először fordult elő :D ).

Remélem ez a tendencia foytatódik is még egy darabig... :)

cukorborsobogi - Te ezt a 4 kilot ezekkel a menükkel dobtad le, vagy valahogy máshogy? :))

455. azure_ (válaszként erre: 453. - 3cbd320f88)
2010. ápr. 22. 14:57
Láttam a naplódban a torna képeket! :) Nagyon ügyi vagy!!!! Gratulálok! Látod csak akarni kell.
454. 557944d159 (válaszként erre: 453. - 3cbd320f88)
2010. ápr. 22. 14:50
Irigykedtünk is.. :) nekem 4 nap alatt semmi nem ment le... pedig még a kaják felét sem ettem meg, és nem pótoltam mással... és tornázom is... így kapja be mindenki a bal könyököm, aki nem nekem az igazat :D
453. 3cbd320f88 (válaszként erre: 452. - 557944d159)
2010. ápr. 22. 14:47
én voltam az ellentábor....-4 kg-mal büszkélkedem 1 hét alatt és lecsúszott 1szer csoki is
2010. ápr. 22. 14:45
De jó... megindítottam a lejtőt, hogy lemondtam a kaját, erre mindenki más is :))) Gyerekek, de akkor is az az igazság, hogy ne azért fogyjunk, mert nem esszük meg a drága kaját, hanem azért, mert bár eszünk, de normálisat.. uh ügyeskedjünk, és akinek elindul lefelé a mérleg nyelve, qrva gyorsan ossza meg a többiekkel a titkát :))))
451. azure_
2010. ápr. 22. 10:39

Az az igazság, hogy páromra főznöm kell. Az adag amiket csinálok neki egymagában sok, három napig meg ugye nem eszi ugyanazt, így itt is csak pazarlás van. (nem bírok keveset főzni...)

Sokszor le is beszél a főzésről, hogy ne bajlódjak vele, ha már nekem van kajám. Rendelni ő nem hajlandó ezekből a kajákból úgyhogy így kényelmetlen is a helyzetünk.

A srác (kihordó fiú) azt mondta ne adjam fel. Majd elindul a fogyás. Mondtam neki, az még a legkevesebb, hogy nem akar elindulni (habár mit várok...) de dobálom ki a kaját és ahhoz sok. A b5-ös menüt ajánlotta a jövő hétre. Nagyon aranyos és nem rámenős, de inkább főzök magamnak. :)

450. doribrios (válaszként erre: 449. - Azure_)
2010. ápr. 22. 09:52
Tök igazad van. Szerintem arra is jó volt ez a 2 hét, hogy gondolom jelentősen összeszűkült a gyomrod. Szerintem ezután a leírt menüvel ugyanúgy fogsz fogyni. Én is hasonlót tervezek, még a jövő héten próbálkozom, aztán megpróbálom magamnak megoldani a fogyit. :)
449. azure_
2010. ápr. 22. 09:07

Sziasztok lányok!


Látom mindenki hasonló véleményen van, mint én. Tegnap megbeszéltem Gáborommal is és úgy döntöttem nem rendelem. Ez a két hét arra jó volt, hogy hozzászoktam a többször keveset étkezéshez és már ez valami szerintem. Aztán lefogytam két kilót ami nem sok de ez is valami. :) ...és nem utolsósorban itt vagyok veletek és ígérem maradok is.

Negatív reklámja nem akarok lenni ennek a fogyinak mert tudom sokszor velem volt a baj. Kitartás, önuralom terén vannak hiányosságaim és hát a másik, hogy imádom az ízeket, imádok enni és nem utolsósorban főzni. Így ez a két hét nekem büntetés is volt.

Jövő héttől kutyulok és eszem, de keveseket. Tervem a reggeli activia, tízórai gyümölcs, ebéd valami light kaja (pl. lecsó, natúr husi, hal stb.) uzsi mondjuk egy norbirúd :) vagy update pudnig vacsi meg sali. Hát ez a terv.

Sokallom a heti 16.000 Ft-ot azért, hogy fujjogjak, azért, mert nem ízlik szóval pénzkidobás.


Na jó hosszú lettem, de ez a mai reggeli gondolatmenet.

448. Bekacomb (válaszként erre: 447. - Doribrios)
2010. ápr. 21. 22:10
Az ételeknél alul keresd, 990 ft-ért 1 főétel+1 sali vagy süti vagy leves vagy snack azt hiszem, a jolly jokernél meg 2-2 1990 ft-ért.
447. doribrios (válaszként erre: 443. - Bekacomb)
2010. ápr. 21. 21:40
Öööö mi az a Joker menü? :D
446. doribrios (válaszként erre: 445. - Bekacomb)
2010. ápr. 21. 21:38

Spinning-nagy őrület most nálam. :) 4 hónapja járok, az elején 1 órát sem bírtam végigtekerni, majdnem belehaltam, most már 3X2-re járok. A világ legjobb edzőjét találtam meg, iszonyat jó zenékre tekerünk és egy kis közösség alakult ott is ki, olyan, mintha bulizni mennék, észre se veszem és eltelik 2 óra. Ma nagyon vicces volt, még a Gumimacik zenéjére is tekertünk. :DD 4 hónap alatt egy deka nem ment le, pedig rendszeresen jártam... Remélem ezzel a 1,5 kiloval valami elkezdődött.. :)

Nézegetem én is, hogy mit rendeljek jövő hétre...de nem tudom! Félek, hogy a Full Max zsírégetővel agybajt fogok kapni pár nap után a tésztáktól...mert abba szinte minden nap nokedli, vagy tészta van...Meg az elég drága is, de a tea annyira ízlett...No mindegy még megálmodom. :D Rudi az nálam is biztos. :D

445. Bekacomb (válaszként erre: 442. - Doribrios)
2010. ápr. 21. 21:24
Aztaaa, dupla spinning? Az nagyon kemény lehet, elismerésem. Örülök, hogy fogytál. Én mióta a forma bontó menüt eszem a héten, visszahíztam 40 dkg-ot. Ne kérdezzétek, hogy csináltam, fogalmam sincs, mert nem csaltam. De nálam előfordul az is, hogy átmenetileg egy kicsi visszaugrik, aztán duplaannyi lemegy. Remélem, most is így lesz. Hajrá csajok továbbra is! :-)
444. 557944d159 (válaszként erre: 443. - Bekacomb)
2010. ápr. 21. 21:22
nekem ma csak arra volt erőm, hogy lemondjam... azon nem is gondolkoztam ,hogy esetleg mást rendeljek tőlük.... gondolkoztam még a norbis kaján, hogy tőlük esetleg....
443. Bekacomb (válaszként erre: 440. - 557944d159)
2010. ápr. 21. 21:21

Hehe, jól lemondtam a jövő heti kaját, és összeállítottam a sima joker menüt. Juhééé, mindjárt jobb a kedvem. Messzire elkerülöm a virslijeiket, meg a sajtmártásaikat. Pukkadjanak meg, így jobban jártam, de a túró rudit nem hagyom ki. :-)

Naná, hogy maradunk, részemről ez nem is kérdés, meg ne szökjetek nekem. :-)

2010. ápr. 21. 20:56

Te jóóó ég, mennyit írtatok, alig bírom visszaolvasni. :D Most értem haza a dupla spinningemről és rájöttem, hogy a munkahelyen felejtettem a vacsimat... :( De ahogy olvasom milyen "finom", lehet, hogy nem is bánom. :DD Viszont, fogytam 1 kilot 3 nap alatt... :-O Ezen ledöbbentem, mert én évek óta egy dekát nem fogytam (pajzsmirigy para miatt)... Úgyhogy ez most nagy öröm. :)) Igaz, hogy szar a kaja, de legalább fogyok. :D Ez most 1-2 napra erőt ad. :D Aztán majd meglássuk. :D Ha a jövő hét nem lesz jobb, akkor én is váltok...

Szép estét Nektek!

2010. ápr. 21. 20:54
Háááááááááááááhhh és lusta banda, köv szerdán megyek zumbázni, hááááááááááááááá :P
440. 557944d159 (válaszként erre: 437. - Bekacomb)
2010. ápr. 21. 20:54
Így is van... :) azért ha lemondjuk a kaját-ill.Ti, mert én már megtettem, azért maradjunk, és okosítsuk a másikat hogy ki mit csinál, ki hogy csinálja a napi kajáit, ha már ilyen kis vicces társasággá alakultunk ;) :P
439. Bekacomb (válaszként erre: 426. - Azure_)
2010. ápr. 21. 20:35
Nem, szerintem ezzel nem adtad fel, csak a legnehezebb módját választottad a fogyinak, mert nagyon nehéz megállni, hogy a jó kajákból csak kevéskét egyél. De ha meg bírod állni, én mielőtt elkezdtem ezt, tudtam így fogyni egy-két kilót a két hét alatt. Hajrá, ha neked ez válik be. :-)
438. Bekacomb (válaszként erre: 415. - Iviiiiii)
2010. ápr. 21. 20:31
Ejnye-bejnye. Micsoda dolog ez? :-)))
437. Bekacomb (válaszként erre: 412. - 557944d159)
2010. ápr. 21. 20:30

Na tessék, még te kóstolgatsz, vazz? :-)))))))

De tudod, hogy sok pussz, és nem komoly. :-)

436. Bekacomb (válaszként erre: 411. - 557944d159)
2010. ápr. 21. 20:28
Azért, mert diétázom, még nem eszem meg szívesen a jóformán ehetetlen kategóriába tartozó ételeket. Nem vágyom éttermi minőségű kajákra, nem ez a bajom. De azért a sajt az legyen sajt, a sajtöntet pedig ne valami étkezési keményítős vagy lisztes, zselészerű valami. Azért az már gáz. :-(
435. Bekacomb (válaszként erre: 402. - 557944d159)
2010. ápr. 21. 20:25

Szió,

Bevallom, én is gondolkozom rajta, hogy 18. héttől csak jolly joker menüt választok, persze fogyis kajákból, a reggelim pedig friss gyümölcs lesz. Kicsit unom, hogy minden nap van valami, ami enyhén szólva ehetetlen, hol kicsik, hol nagyok az adagok, így még az 1500 ft is drága. A sajt, amit az ételekre reszelnek hírből sem ismeri a sajtot, a sonka meg ugyanaz volt a palacsintában, ami hétfőn a katasztrófa pizzában. Szóval inkább összeállítok magamnak valami olyat, amit nem kényszerből eszem meg, hanem jó szájízzel. Ma megint elrontottam a gyomrom, lehet én vagyok túl érzékeny??? Gyümölcsöt akarooook!!! :-)

2010. ápr. 21. 19:26
Tudom, hogy kifogásnak hangzik. De próbáltam főzni is. Aztán semmi másból nem állt a napom. Meg itthon nem lehet ám mindig a konyhába férni. Kicsi öcsém meg általában akkor éhezik meg ha én is, és a babakajákat mikor csinálják neki, én ki vagyok téve. Ami jogos, csak nem kellemes:)
2010. ápr. 21. 19:21
jajjjnapersze :D én dolgozom, háztartást vezetek , kölyköt nevelek (értem én h nem gyerek, de pont annyit kell foglalkozni a kis pötsel :D ), más meg gyereket nevel... és a család nem halhat éhen :) Én is voltam fősulis, édes élet-sose többet nem lesz olyan jó Neked mint most :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook