Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jelentkezett valaki a Gastroyal Zsírégető Klubba? fórum

Jelentkezett valaki a Gastroyal Zsírégető Klubba? (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 21. 15:33

Szervusz Népem. Túl vagyok a nap fénypontján, magamba pakoltam a túrórudit... innen már csak rosszabb lehet a nap :D

Gyerekek, azért lehet benne némi igazság, hogy itt azért fogy a nép a kajától, mert A:nem eszi meg, B:annyira keveset eszik belőle, hogy ne haljon éhen .. így könnyű lefogyasztani a Földet :) De utána mi lesz? Vmi súlyfenntartás kellene, de nem velük-se mással, a cél az lenne, hogy mi magunk képesek legyünk rá :S

401. renny
2010. ápr. 21. 15:18
Sziasztok! Én múlthéten kezdtem káposztaleves kúrával, tegnaptól rendeltem a Best of étrendet. Most ittam meg az uborkalevest. Másfél 7 után kb -2,5 kg. Ma volt az első émelygésem a kajától.:( Főztem otthon tojásos nokedlit, vágyakozom utánna.
400. doribrios (válaszként erre: 399. - Ksmkovacs)
2010. ápr. 21. 15:12
:) Erre már én is gondoltam, hogy lehet, hogy ennek a fogyinak az a lényege, hogy nem bírom megenni és ezért lefogyok... :P :D Azt hittem csak én vagyok finnyás, de megnyugodtam, hogy másnak se füllik a foga egy fokhagymás, zöld trutyis narancskatyvaszhoz reggelire. :D Mondjuk velem nem tudom mi van, mert a mai menüből eddig mindent megettem, mégis éhes vagyok... :( Már most a vacsit várom, ami pedig még odébb van... :D
399. ksmkovacs (válaszként erre: 398. - Doribrios)
2010. ápr. 21. 14:58

Igen én is erre jutottam. Lemondtam mindent és rendeltem italokat azok nagyon bejöttek, túró rudit mert azt a kolléganőim is szeretik és kinézik a számból ha az az uzsi.


Rendeltem ebédet holnapra is meg péntekre is. Két olyat, ami a neve alapján elfogadható.


Persze hogy szépen fogyok, ha mindenből csak egy falatot eszek. A kollágáim akikkel ebédelni szoktam azt mondják azért hat mert nem eszem meg, de erős vagyok és nem eszek mást. Tegnap délben kunyiztam egy virslit, hogy túléljem a napot.

398. doribrios (válaszként erre: 397. - Ksmkovacs)
2010. ápr. 21. 14:40
ksmkovacs- az egészet lemondod, vagy csak váltasz másik menüre? Dehát te olyan szépen fogysz vele, nem? Nekem is ki volt fizetve a hét, de felhívtam őket és átváltottam B menüre, mert nem bírtam megenni a Best of kajákat! Ez viszont nagyon finom. Te már ezeket is próbáltad? Zárójelben megjegyzem, ha nagyon le akarod mondani, lemondhatod, és kötelesek visszafizetni a maradék napokat.
2010. ápr. 21. 14:30
A hideg uborkaleves sem jött be. Jövő héttől lemondom. Legszívesebben már most is így tennék, de ki van fizetve a hét.
396. hisztys
2010. ápr. 21. 13:56

Sziasztok!

Én ma kezdtem a Bes Of-ot, az ebéd (babpüré) sztem tök finom volt, egyébként sem eszem nagy adagokat, azzal sem volt gondom. Engem egy kicsit zavar, hogy rászálltak most a gastroyal-ra, de ettől függetlenül azt gondolom, hogy ebben az étrendben rngeteg a zöldség stb, fogyni biztos fogyok még ha nem is heti 10 kilót.

Remélem később lesz itt valaki :)

2010. ápr. 21. 11:59

Sziasztok! :) Na én mára a zsírégetők közül rendeltem (már nem tudom melyik menüt) és hát egy megváltás az előző napokhoz képest. :D Először is no-alga. :D Másodszor ez a zsírégető tea valami ISTENI! :)) Mondjuk az van ráírva, hogy az ajánlott fogyasztási mennyiség napi 3dl, ezt azután vettem észre, hogy betoltam az 1 litert... :DD Remélem nem fogok rohangálni a wc-re, dehát már mindegy. :)))

A tegnapi narancsos reggeli...inkább nem is mondok róla semmit. :)) Dupla szemeteszacskóba tettem, hogy még a szagát se érezzem... :D

Ma voszont megyek a szokásos dupla spinningemre, úgyhogy jobb is, hogy ezt a menüt rendeltem, így legalább talán nem ájulok le a bringáról. :)

Szép napot Nektek! :)

2010. ápr. 21. 11:36

Most már nem gondolom, hogy azure a finnyás. Vagy ha igen, én is az vok :D

A reggeli hot-dog katasztrófális volt, 2 harapás után félretoltam, helyette megettem inkább 2db füstlit magában.

Ebéd tojásos nokedli vmi lecsós izével, a felét megettem-mert enni kell, és ennyi. Baxus. Reméljük a köv heti menüsor jobb lesz :))

393. azure_ (válaszként erre: 392. - 3cbd320f88)
2010. ápr. 21. 10:37
Hát Bogi, nem is tudom mit mondjak. :)
2010. ápr. 21. 10:00

Ahogy írjátok a dolgot "összeszalad a nyál a számban"....

Egyre kevésbé akarom megrendelni eme dolgot...

391. azure_ (válaszként erre: 390. - Ksmkovacs)
2010. ápr. 21. 10:00
A narancsos izé nekem sem jött be igazán. A narancs ráadásul kerserű volt. :) Megettem mert nem kartam éhes lenni...
2010. ápr. 21. 09:52

Szisztok

én is a best of menüt eszem, ez a 3. hét, eddig 5,1 kg az eredmény. Küldtek eddig is érdekes dolgokat, de az a mai reggeli kicsapta nálam a biztosítékot.


Algás dolgokat már megszoktam, még ízlik is. De ez a fokhagymával pirított mandula a zöld algás trutyiban úszó narancson. Hát nálam ez már emberi fogyasztásra alkalmatlan kategória.

A tízórai az okés volt.

389. azure_
2010. ápr. 21. 08:44

Jó reggelt! :)


Én csak mérlegeltem mikor elkezdtem és heti egyszer megnézem mi a szitu. Persze ráállok ám a mérlegre hétközben is de a hivatalos regisztrált mérelegelésem hétfőnként van. Kerületet nem mértem.

2010. ápr. 20. 23:15

Nyah.. fájdalmakkal teli testemet vízszintesbe helyezem, de előtte gondoltam megosztom veletek, hogy köv hétre (h-cs még mindig) megrendeltem az ult.chszegény menüt, amit most kibővítettek tízóraival,uzsival, algával :D kell nekem a napi 5 étkezés, ez a 3as kevés. Itt egyszerre nagy adag van,-ami nem esik jól, utána viszont éhes vok.... jobb lesz ez így :) meg köv héten kétszer is van palacsinta, sose hagynám ki :D de rudi nincs :(


azure:mérlegelés, centizés? csinálod?


többiek:és ti? látványos változás?:)


Jó éjt Drágáim, holnap újúlt erővel, vigyorogva pakoljuk magunkba az aznapi adagokat. Égjen a zsír :)

2010. ápr. 20. 22:20
gyümölcs van bőven elég a többi menüben, én örülök, hogy a szénhidrátszegényet nem rontják így el. Gondolj bele, a normál reggelid helyett kapnál egy tál algával ízesített gyümölcstrutyit, ugyanannyi, ha nem több pénzért.
2010. ápr. 20. 22:00

Sziasztok,

Nagyon ügyik vagytok, csak így tovább. Nekem az egész napom elrontotta a gyomorrontás, az a hülye tegnapi pizza. A vacsi kijevi csirkemell volt, az éhenhaláshoz is kevés. :-(

Az áremelés szerencsére engem nem érint, én a szénhidrátszegény menüt rendelem, és ha jól láttam, annak az ára változatlan. Ma nem is tornáztam, annyira nem éreztem jól magam. Remélem, holnap már jobban leszek. Viszont előfizettem a welln... magazinra, amit régebben is megvettem hébe-hóba, és tök jó otthoni torna tippek vannak benne részletes leírással, ilyesmi. Majd hétvégén több időt szánok rá, és azt is kipróbálom. Elég rosszul hangzik ez az algás cucc. Viszont a gastr. büntijével kapcsolatban, nyilván megérdemlik a büntit, hisz jócskán túloztak, de ez nem függ össze azzal, hogy a diétájuk tényleg hatásos, és nagyon sokaknak beválik. Szóval nem von le az értékéből. Egy dolgot hiányolok a menüből, a gyümölcsöt. Valami alma, vagy akármilyen gyümi szerintem kéne bele, nem csajok?

385. azure_
2010. ápr. 20. 21:33
Na a futás ami nekem nagyon nem megy. A kényelmes sportok híve vagyok. Látszik rajtam ugye.. :) Úszás esetleg ami szóba jöhet.
2010. ápr. 20. 19:26
Túl a mai tornán..folyik rólam a víz, előttem 1l ásványvíz meg a napi kopaszbarackom,tömöm az arcomba :D Mindjárt jön ÉletemSzerelme, és megyünk futni, ó igen. A fenébe is :D
383. azure_
2010. ápr. 20. 19:04

Sziasztok!

Túléltem a mai napot és jelentem semmi hiszti. :) Minden kaja tűrhető volt és elég is. Mondom, nogy kezdek hozzászokni!!!! :))))

Most néztem a papírt amit a futár hozott és jövő héttől áttérek a sima zsírégető menük valamelyikére. Tetszik a szénhidrátmentes meg még néztem valamit de nem emlékszem. Valamikor délelőtt bogarásztam, amíg kisfiam ki nem téptem a kezemből és majdnem megette. :DDDD

Látjátok, neki még az étlap is vonzó, nem úgy, mint anyukájának!!! :D


Lorena bejegyzésére:

Most utólag a több milliós büntetés után viszont gyűjtik a sok bizonyítékot, hogy ki mennyit fogyott. Ennyi. Gondolom tanultak a saját hibájukból. Az okosak meg az ő hibájukból. Nem állítottak valótlant, csak nem tudták bizonyítékokkal alátámasztani. Volt egy nem is kicsi rés a pajzson! :)

2010. ápr. 20. 18:01
Szerintem a zsírégető női étrendet jól elrontották. Elolvastam és blee. Pont azért volt eddig jó mert az algás szarjaik nem voltak benne, és nagy adagokat kaptunk. Most kis algás szarokat fognak küldeni itt is.
381. 557944d159 (válaszként erre: 379. - Iviiiiii)
2010. ápr. 20. 17:58

Annyira még nem vág földhöz, hogy 400Ft-val többet adok ki rá, csak hát mégis, nah... mondjuk írhatták volna, hogy köv héttől emelnek, vagy ilyesmi... még a végén a 19.héten emelnek egy jófélét :)

Egyelőre így is "csak" h-cs rendelek, a többi 3 nap magam oldom meg okosba, mert néha fogyni kell a hűtő tartalmának is :) meglátjuk h haladok majd ezzel a 4 nappal, hétvégén mérlegelek...

2010. ápr. 20. 17:56

Ezzz az érzés kell-ezt akarom éreztetni veletek is, lusta banda :D


[link]

379. Iviiiiii (válaszként erre: 378. - 557944d159)
2010. ápr. 20. 17:56
Rendeld a b3-as szénhidrát szegény kaját, az csak 1500 és van benne rudi :):) Vagy egyél az étlapról. Én azt csinálom (mert apa kiborul, ha túl drága a kajám:)) és a reggelit meg megoldom valahogy.
378. 557944d159 (válaszként erre: 377. - Iviiiiii)
2010. ápr. 20. 17:51

de az én formabontó ultra szénhidrát szegény napi 3*i kajám akkor is drágább lett napi 1 százassal.. azt viszont nem indokolják :S :)


A pulykát bármikor viheted, palacsintát/túrórudit/ nokedlit/palacsintát/túrórudit kérnék cserébe :)

377. Iviiiiii (válaszként erre: 375. - 557944d159)
2010. ápr. 20. 17:43
ha van papíron étlapod, olvasd el az első oldal közepét.
2010. ápr. 20. 17:40
Én most ettem meg a zöldségpörköltet. a héten lúgosítok :D Az a vicc, hogy finom volt:) És most elég is. Exter ha máskor ántott pulykát kapsz, küldd ide hozzám :) Majd kapsz cserébe amit akarsz. :):):)
2010. ápr. 20. 17:39
16.héti rendelésem B111. Akkor most 17.heti B211 jön? az tartalmazza azt amit most kapok-ebéd, vacsi, reggeli, meg a rudim. Bár ez is most 1800 helyett 1900. elvextem.. :S
2010. ápr. 20. 17:35
Baxus..én vok a hülye, vagy a 17. heti kaják árát megemelték?! Mert hogy én a B-s zsírégetést rendeltem ugye 1800-ért, most meg 2100 lesz. Értem én, hogy ebbe most van uzsonna meg tízórai, de ki kérte? mi a fene van itt?!!
2010. ápr. 20. 17:28

És TI többiek, meséljetek, ki hogy bírja?:)

Jexxus, be nem áll a p*f*m :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook