Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jelentkezett valaki a Gastroyal Zsírégető Klubba? fórum

Jelentkezett valaki a Gastroyal Zsírégető Klubba? (beszélgetős fórum)


12. Zsu76
2010. jan. 29. 22:02
Én is jelentkeztem, bejutottam a 170-be, de a 100-ba sajna nem sikerült. Azért vártam volna egy e-mailt, hogy bocsi, nem férsz bele a keretbe. :((
2010. jan. 29. 15:50
Szomorúúúú vagyok, nagyon szomorúúúúúúúúúú! Annyira bíztam benne... annyira vártam a hétvégét... annyira készültem rá lelkileg és már megint csalódnom kellett! Azt hittem végre egyszer az életben valami nekem is sikerülhet, de most már látom, hogy nem. Azt írják az oldalon, az első csoportban azok vannak, akiknek 25 kg-ot kell fogyni, a második csoportban azok, akiknek 15 kg-ot, a harmadik pedig súlylimit nélküli csoport lesz, ahova meg már annyian fognak jelentkezni, hogy esélytelen lesz bejutni. Abigél sok sikert neked!
2010. jan. 29. 15:43

Macilány! Az még nem jelent semmit. Lehet, hogy te majd a második vagy a harmadik "turnusba" fogsz bekerülni. Nem csak levelet kaptam, hanem fel is hívtak. Elmondták, mit vigyek, megy ilyenek.

KÍváncsi leszek.... majd megírom, milyen volt, bár csak ha engedik. Mert a szerződésben benne van, hogy csak az általuk engedélyezett oldalakon írhatok róla.

9. Macilány (válaszként erre: 6. - Abigél)
2010. jan. 29. 15:32
Szia! Örülök, hogy sikerült neked. Kaptál levelet, hogy gratulálunk, gyere vasárnap Pestre? Én sajnos nem kaptam semmit... se azt hogy gyere, se azt, hogy sajnáljuk, de most nem sikerült... :(
8. Abigél (válaszként erre: 4. - Belana)
2010. jan. 29. 01:18
Mi nem tetszett? Hogy érted, hogy nem ilyesmire számítottál?
7. Abigél (válaszként erre: 5. - Macilány)
2010. jan. 29. 01:16

Macilány! Azért 100 fő, mert nem egyszerre tesztelnek mind a 300 emberrel.


Első körben 100 fő 4 hétig. Aztán gondolom, megint 100 fő, és így tovább.

2010. jan. 29. 01:15

Én megyek vasárnap Pestre, benne vagyok a 100 főben, csak annyi a gondom, hogy még nem írták meg, hogy hány órára kell menni...

Belevágtam, gondoltam, mit veszíthetek?

2010. jan. 28. 16:32

Hát elég fura, mert az oldalon 300 emberről írnak, az emailben amit csütörtökön kaptam abban meg 100 főről beszélnek... hogy mi az igazság, azt nem tudom.

Azt írták, bejutottam a 3. válogatásba, 170 emberből 100 maradhat... kedden 1-ig mindent el kellett küldeni emailben és faxon és majd értesítenek, de azóta semmi, de aki elkezdheti február 1-től annak vasárnap Budapestre kell mennie, csak a vidékieknek ezt meg is kell szervezni, de hát majd csak lesz valahogy.

Eddig nagyon bizakodó voltam, de kezdem azt gondolni, hogy kész átverés az egész.

2010. jan. 28. 16:30
Én igen, de nem küldöm vissza a nyomtatványt. Nem ilyesmire számítottam ezzel kapcsolatban. De lehet, hogy nem jó elképzeléseim voltak. Gondoltam küldenek 1-2 anyagot, összeállítást, de a fényképezés és egyebek már nem tetszenek annyira.
2010. jan. 28. 16:29
Szia! Én jelentkeztem, a hírlevélre is felíratkoztam, de azóta se küldtek semmit. Ezek szerint téged beválasztottak a 300-ba?
2010. jan. 28. 16:23

Sziasztok!


Azt szeretném megtudni, hogy jelentkezett e valaki a Gastroyal Zsírégető Klubbjába és ha igen, akkor van olyan akit megkerestek email-ben múlt héten, hogy bekérjék a szükséges dokumentumokat, fényképeket?

2010. jan. 28. 16:22
Jelentkezett valaki a Gastroyal Zsírégető Klubba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook