Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Jelentkezett valaki a Gastroyal Zsírégető Klubba? fórum

Jelentkezett valaki a Gastroyal Zsírégető Klubba? (beszélgetős fórum)


372. 557944d159 (válaszként erre: 365. - Azure_)
2010. ápr. 20. 17:27
Neked napod királylány?:) Mennyit ettél ma? Nem halsz éhen?:) remélem semmi extra gyros meg péksüti meg kiskrumpli meg bármimásamitilos:D
371. 557944d159 (válaszként erre: 368. - Bekacomb)
2010. ápr. 20. 17:27

Cijj :)


Túl vok a vacsorán. Ehhhheeeeehahhhhaa.. ennyi a véleményem róla :D lassan kezdem magam úgy érezni, mintha "azure_" lennék (bocseszXD), hogy nekem semmi sem jó :)))) Kacsát, libát, pulykát egyébként sem szoktam feltenni a kajalistámra, ott kerülöm ahol tudom, ilyen panírozott dolgokat pedig egyáltalán nem eszek. Egyszerűen csak azért, mert vallom, hogy ezek kizárólag frissen készítve ehetők, utánmelegítéssel max nyelhetők.. :S Szóval ez panírozott is volt, meg pulyka is, -nesze nekem. :D Malac módjára levakartam róla a panírt, és kb 6 falatban a testembe kanalaztam a húst. Yes :D esk a nap megkoronázása a túrórudi volt, az mindig bejön XD

Te mit gondolsz? :))

370. 557944d159 (válaszként erre: 369. - D11354fb1f)
2010. ápr. 20. 17:23
Nofene....
2010. ápr. 20. 15:20

ez a hír most jelent meg Zsindexen


"A Gastroyal Food Vendéglátóipari Kft. 2009 márciusa és júniusa között fogyasztókkal szembeni tisztességtelen kereskedelmi gyakorlatot folytatott – állapította meg a Gazdasági Versenyhivatal (GVH). A vállalkozás olyan állításokat tett fogyókúrás ételeiről, amelyeket nem tudott hitelt érdemlően igazolni, így 10 millió forintos bírságot kapott.


A Gastroyal reklámjaiban azt állította, hogy az adott étrend alkalmazásával a fogyni vágyó személy meghatározott mértékben csökkentheti testsúlyát (például 90 nap alatt 15-20 kilogrammot fogyhat). A társaság figyelmen kívül hagyta, hogy magyar és európai jogszabályok értelmében a csökkentett energiatartalmú élelmiszer reklámozása semmilyen módon nem utalhat a használata révén elérhető testtömegcsökkenés mértékére.


Nem tudta igazolni állításait


Ráadásul a Gastroyal még az állításokra vonatkozó bizonyítékokat sem nyújtott be – írja a büntetést indokló közleményében a GVH. A szankcionált cég nem nyújtotta be az egyes fogyasztó étrendek által elérhető testtömeg-csökkenésre vonatkozó vizsgálat eredményeit, ilyen vizsgálatot nem is végzett. Az egyes fogyókúrás étrendek vevőinek nemére, életkorára, testmagasságára, testtömegére, fizikai és szabadidős aktivitására vonatkozó felmérést nem készített, s nem tudta pontosan meghatározni, hogy az egyes fogyókúrás étrendeknél megadott testtömeg-csökkenés a fogyasztók milyen hányada számára érhető el. A Gastroyal által hivatkozott bizonyítékok alkalmatlanok voltak az állítások igazolására.


A Gastroyal egyes hirdetéseiben azt is állította, hogy az általa forgalmazott étrendek minden idők nyolc legjobb fogyókúrái közé tartoznak. A GVH arra a következtetésre jutott, hogy a reklámok üzenete szerint a vállalkozás által kínált nyolc étrend a leghatásosabb az összes fogyókúrás étrend közül. Ráadásul ez az állítás a piacon fellelhető összes étrenddel való összevetést és annak eredményét közvetíti. A piacelsőségi állítás azonban nem nyert bizonyítást. A Gastroyal még saját kínálata kapcsán sem bizonyította, hogy a nyolc adott étrend lenne a legjobb.


A 2009. év 16. hetére vonatkozó étlapján a vállalkozás ismét egy piacelsőségi állítást tett, mert a tavasz legsikeresebb fogyókúrájának minősítette a Gastroyal Turbó fogyókúrát. Az állítás a GVH szerint ugyanis magában hordozta azon értelmezést, hogy a Gastroyal Turbó fogyókúra sikeressége nem egyszerűen az ismertséget jelenti, hanem azt is, hogy a leghatékonyabb. A vállalkozás azonban semmilyen értékelhető bizonyítékot nem terjesztett elő a piacelsőségi állítás kapcsán. Még azt sem bizonyította, hogy az általa hivatkozott, 1000 fős, nem reprezentatív közvélemény-kutatás azt mutatná, hogy ezen fogyasztók szerint a Gastroyal Turbó fogyókúra lett volna az általa hivatkozott értelmezés szerint a legsikeresebb."

368. Bekacomb (válaszként erre: 366. - 557944d159)
2010. ápr. 20. 15:18

Szia Exter, de örülök neked! :-)

Hát hallod, én a pizzától gyomorrontást kaptam, éreztem is, hogy nem kéne megenni. Szerencsére nem volt vészes, csak fájt a pocakom, és rossz volt a közérzetem. A reggelit én is sokáig keresgéltem a dobozban, de végül csak megtaláltam. Hirtelen azt hittem, kifelejtették, vagy csak egy cetlit találok benne, hogy "nem nyert". :-)

Menj már, 3 db eper miatt nehogy már bűntudatod legyen. A dobozból ítélve egyébként a vacsora sem lesz egy terülj terülj asztalkám. Azért csak megmaradunk. Ha többet nem jelentkezem, akkor éhen haltam, hehe. :-)

367. Bekacomb (válaszként erre: 362. - Riju)
2010. ápr. 20. 15:13

Szia riju!

Őszinte elismerésem, ez nem semmi. Csak vigyázz az egészségedre, nekem ez nagyon soknak tűnik. Gratula. :-)))

2010. ápr. 20. 14:49

Na nézzük... az első nap tűrhető volt, bár a pizza nem nyerte el tetszésemet, nem is ettem meg mind... :) Mivel du.4kor volt a vacsorám, így este 10kor mikor hazaértem, megengedtem magamnak még 3 db epret, remélem ez nem számít főben járó bűnnek :S :)


Ma reggeli kapros túró pindur kiflivel és salátával (vicces pici adag volt, de elég :D ), ebéd spenót meg sajt,tök rendben volt. Az esti kijevi pulyka lesz, azt még passzolom egyelőre..

365. azure_
2010. ápr. 20. 11:22

Rijunak én is gratulálok! :)

Nekem és kéne még egy jó adag kitartás és önuralom és akkor menne.


Doribrios, szerintem nyugodtan lehet váltogatni a menüket. Nekem a kiszállító srác is ezt mondta.


Exter, hogy ment az első nap? :)

364. azure_ (válaszként erre: 361. - 557944d159)
2010. ápr. 20. 11:21

dehogy volt. :) Illetve tegnap...

meg eddig a mai menüt is egész jó. Talán belerázódok.

Félre a finnyáskodással, hiszen fogyni akarok. :)

363. doribrios (válaszként erre: 362. - Riju)
2010. ápr. 20. 11:05
Hu ez nem semmi, nagyon ügyes vagy! :) Jó ilyet olvasni, ez erőt ad, pl. most, mikor korog a gyomrom. :DD Én jövő hétre, 2 napra zsírégető menüt rendelek, s csak a többi napra a Full Max-ot... Szerintetek ez gond? Vagy azok is ugyanolyan jók? Valamint azon gondolkozom, hogy a reggelit pótolom gyümölccsel, mert nem nagyon bírom még mindig megenni az algás reggeliket... Mondjuk még csak 2 napja próbálkozom. :D Hátha belejövök...
362. riju
2010. ápr. 20. 10:54
Én 9.napja eszem az ABC Full max étrendet és fogytam eddig 5,6 kg-ot. Arra lennék nagyon kíváncsi, hogy vajon a zsírégető liszt miből van? Szerintetek lehet ilyen lisztet kapni valahol?
361. 557944d159 (válaszként erre: 358. - Azure_)
2010. ápr. 20. 10:29
Hihetetlen... volt már egyáltalán ilyen, hogy mindent megettél?:D
360. 557944d159 (válaszként erre: 355. - Bekacomb)
2010. ápr. 20. 10:29
Kemények leszünk. Ha ezt adják, megesszük. Mert azt mondták. :)
359. doribrios (válaszként erre: 358. - Azure_)
2010. ápr. 19. 19:35
Jó, akkor adok neki még egy esélyt, jéghidegen... :) Nekem ezekkel az algás cuccokkal lesz gondom, a mai vacsi pl. nagyon ízlett és jól is laktam....De előre félek a szerdától, mert a szerdai menüben elég rémisztő kaják lesznek... :D Lehet, hogy holnap megpróbálom még kicserélni egy másik menüre-nem tudom lehet-e ilyet. Gondoltam, arra az 1 napra rendelek a zsírégető menüből. Főleg, mert aznap du. megyek edzeni és egy uborkaleves után sztem be fogok ájulni. :D De most én is örülök, hogy túléltem az első napot. :D
358. azure_ (válaszként erre: 357. - Doribrios)
2010. ápr. 19. 18:31

A megadrink kizárólag jéghidegen iható. Viszont akkor nagyon finom frissítő ital. Ha nem hűtve iszod akkor botrányos. Ja, és rázd fel!!! :) Leül az aljára az alga és a végén irtó szar és gusztustalan amikor egybe jön le az utolsó pohárnál.


Egyébként hangosan nevettem a bejegyzéseden. Párom meg is kérdezte mit nevetek, majd helyeselt nagyon. Mi is így gondoljuk ahogy te. De kitartó vagyok!!!

Ma semmi bűnözés és mindent megettem. Büszke vagyok magamra. ...és nem vagyok éhes. :) Megy ez!!

2010. ápr. 19. 17:26

Sziasztok! :) Én mától kezdtem a fogyit, a Best of menüt rendeltem (ez a neve ugye? :-)

Hááát remélem megnyugtattok, hogy majd belejövök, mert ma nagyon szenvedtem, a reggeli almalevest alig bírtam megenni (sajnos nem bírom az algát és tele volt), az ebédem indiai volt, szintén kényszerrel gyűrtem le és a Megadrinket képtelen vagyok meginni, öklendezem tőle. :D Hát röviden ennyi, biztos velem van a baj... :) A tízórai isteni volt, meg az uzsi is, de hangosan korog a gyomrom... :) Remélem belejövök, vagy a tobbi napon számomra ehetőbb kaják lesznek... :) Ti bírjátok ezt a Megadrinket? Csak én vagyok ilyen béna? :(

356. dájdó (válaszként erre: 335. - Azure_)
2010. ápr. 19. 16:58
szia. az után is kapunk:) de aranyos vagy, köszi
355. Bekacomb (válaszként erre: 353. - 557944d159)
2010. ápr. 19. 16:48

Sziasztok!

Én is ugyanezt eszem ma, nekem nagyon ízlett a menü, bár nekem a nokedli volt fura. :-)))

A pizza szerinte nekem is sok lesz, szóval megkínálom a párom. Eddig az volt a bajom, hogy kicsik az adagok, a mai meg annyi, hogy meg sem merem enni. Nekem aztán semmi sem jó. :-))))))

354. Bucóka20 (válaszként erre: 352. - Azure_)
2010. ápr. 19. 16:15

Jujj de vak vagyok. Sikerült.

Köszi szépen.:)

2010. ápr. 19. 15:59

épp tömöm magamba a pizzát.. na nem azért, mert annyira baromira jó :) , hanem mert sietek :D

A déli kaja vmi sertéstokány volt zsírégető nokedlivel-a nokedli jó volt:) , a sertésért nem vok oda egyébként sem, de nem panaszkodom, ehhez képest sztem jó volt. A vacsi pizza. Baromi nagy, nem is fogom bírni megenni-de ez nem is nagyon ízlik. A rozsos kajákhoz tudom hasonlítani az ízét, ez most annyira nem jön be-de az adagok teljesen rendben vannak...

352. azure_
2010. ápr. 19. 15:35
A férfi menü az 6 napi adagból áll, a női ötből. Ha felmész a webolalukra akkor meglátod. klikk a heti menüre, majd a bestof étrendre. Ott lesz sorban. Kezdődik a női menüvel és ha görgetsz lefelé ott van a ffi menü is.
351. Bucóka20 (válaszként erre: 350. - Azure_)
2010. ápr. 19. 13:35

De akkor azt nem rétem, h milyen női és férfi "menüről" beszéltek.:S

Én azt hittem h egy megadott étrend lesz és mindenki azt csinálja.

350. azure_ (válaszként erre: 349. - Bucóka20)
2010. ápr. 19. 12:15

Nekem ma azt mondta a kiszállító, hogy a lúgosítóval érdemes kezdeni, aztán zsírégető menü. Holnap hoz étlapot és megmutatja. Én a bestof-al kezdtem.

Ma mondta a srác, hogy hoz reklamációs lapot ha gondolom. (csak elmeséltem a tapasztalataimat.) :D

Mondtam neki, hogy ne hozzon. Nem akarok reklamálni. Most éppen tapasztalati stádiumban vagyok és többnyire én vagyok túl finnyás. Azh adagaokkal ugyan van bajom, de az megint lehnet csak magam miatt van...

2010. ápr. 19. 10:57

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem.. :)

Indul az országos zsírégető "verseny". (szombaton)

Néztem a Gastroyalnak a honlapját,de nem találtam meg h mi lenne a verseny alatti "menü".Van női és férfi menü is.

A zsírégető étrendet láttam,ott háromszori étkezés van feltüntetve.De Én nem így tudom,szóval ez nem az.:)

Tudnátok nekem segíteni,hogy hol tudnám ezt megnézni pontosan?

348. azure_
2010. ápr. 19. 10:41

Várjuk a beszámolót! :)

Én is megyek, mert ittragadtam...

2010. ápr. 19. 10:34
Na most rohanok, mindjárt csengetnek... este jövök az infókkal :)
346. 557944d159 (válaszként erre: 344. - Azure_)
2010. ápr. 19. 10:34
Azt hiszem nem akarok.. :) elnézve a heti kajákat, több olyat találok ami számora "jobban fexik" ebben a B-sben, mint a bestof-ban.. aztán meglátjuk. Zsírégetek napjában 3szor. Jó lesz ez :P
2010. ápr. 19. 10:32
Bár így összehasonlítva a két menüt, a b-be szimpatikusabbak vannak :D
344. azure_
2010. ápr. 19. 10:31
Nem tudsz módosítani? Kérdezd majd meg a futártól. Lehet a holnapit már nem engedik de esetleg szerdától...
343. 557944d159 (válaszként erre: 342. - Azure_)
2010. ápr. 19. 10:30
Ó de ökör vagyok! .... nem bestof-ot rendeltem, hanem B-s zsírégetős menüket... shit shit.. :S :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook