Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jártál már úgy, hogy betegen nem volt lehetőséged párodnak karácsonyra ajándékot venni? fórum

Jártál már úgy, hogy betegen nem volt lehetőséged párodnak karácsonyra ajándékot venni? (beszélgetős fórum)


2008. dec. 26. 11:45
Én egy barátnőmet kértem meg, h menjen el vásárolni helyettem... elmondtam h én mikre gondoltam,aztán mobilon értekeztünk:)
2008. dec. 26. 11:27
Szerintem is megoldható lett volna, ismerősökkel, nettel...stb
2008. dec. 26. 10:35
Én is szintén kórházban voltam az ikerfiaimmal a pocakban, 7 évvel ezelőtt, aztán 3 éve a két fiúval, utána tavaly egyéb betegség miatt. Mindig mindenkinek megvolt az ajándék. Kinéztem újságból, voltak ötletek, megkértem telefonon a barátaimat, a páromnak a nővéremet, a nővéremnek a páromat, úgyhogy meg lehet oldani. Hát bármi mást kitalálhattál volna, minthogy egy megfázásra hivatkozz. Gondolkodj el rajta, mennyire fontos neked ez a valaki, akit nem ajándékoztál meg.
2008. dec. 26. 09:34
Igen,jártam már így.Novemberbe bekellett feküdnöm kórházba.Nem szerette volna az orvos,ha úgy járok a babával,mint az elsővel,aki meghalt.Én ajándékom az lett végülis,hogy december közepén kiderűlt,hogy 2 baba van pocakban. Nem is akartak haza engedni addig amíg megnem születnek. De én kikönyörögtem a professzortól is ,hogy engedjen haza,mert semmi bajom sincs. December 23.án nagynehezen,de hazaengedett.Márciusig otthon lehettem,persze 2hetente bekellett járnom ellenörzésre.Kiírás elött 1 hónappal megszülettek az ikrek 2810-2800grammal és 52-52 cm-el.Májusba kapta meg a férjem a kezébe a karácsonyi ajándékait.:)
13. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Csillakatalin)
2008. dec. 26. 08:42

mennyire vette zokon?


én már voltam ugy hogy ajándék helyett mindenféle zavaros magyarázatokat kaptam miért nem volt ideje stb.


elég rosszul esett, és nem az ajándék hiányzott...hanem bántott hogy nem is vok fontos neki

12. dcb3e07d99 (válaszként erre: 2. - MoncsiMama)
2008. dec. 26. 08:25
Jó 5let, férfiként azt gondolom, hogy értékelni fogja nagyon...
11. e1e9ab571d (válaszként erre: 1. - Csillakatalin)
2008. dec. 26. 08:24
Szerintem egy szimpla megfázás nem ok arra, hogy az ember semmivel ne lepje meg a párját. Max akkor, ha fel sem tudsz kelni az ágyból, de ez nagyon ritka szerencsére. Szerintem jól tudod, ha nagyon akartad volna, akkot meg tudtad volna lepni valamivel. Egyébként ha nem így van, akkor az a te dolgod, a te életed, nem nekem kell bizonyítani az ellenkezőjét.
2008. dec. 26. 08:14
Ha mondjuk valakai műtét miatt ágyhoz kötött, az kicsit más, de akkor is ott a net, és a barátok/rokonok, akik segíthetnek. De egy megfázás nem ilyen. Nem hiszem, hogy egy megfázás lehet olyan mértékű, ami megakadályozna abban, hogy a páromnak ajándékot vegyek, már ha szeretem...
2008. dec. 26. 08:10
Igen.A fiammal befektettek a kórházba nov. végén és dec.18-án született 23-án jöttünk haza vele.Az én ajándékom ő volt az egész családnak.De mégis ettől szebb ajándékja nem volt senkinek.
8. napkelet (válaszként erre: 7. - 01c8755c79)
2008. dec. 26. 07:58

Boldog Karácsonyt mindenkinek!


Én is voltam anno így. Térdben porcleválás és ráadásul beakadt a csontok közé, így valóban lábra sem tudtam állni:((

Megkértem a sógornőmet ( akkor még nem vot net) és ő megvette azt amit kigondoltam.

Nem is értem, hogy lehet ez gond, rokonok, barátok és a mai technika mellett:(

7. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - Csillakatalin)
2008. dec. 26. 07:51
... hány hónapig voltál megfázva? ...
2008. dec. 26. 07:21
Épp tavaly jártam így. Egy 30 cm-es vágással a hasamon lábadoztam itthon. A legjobb alkalom arra, hogy kiderüljön, nem a pénzért vehető dolgok a legfontosabbak. (A neten vásárlás eszbe sem jutott. Életkoromnál fogva nem szoktam hozzá, és fel sem vetődött.)
2008. dec. 26. 06:41
Nem jártam még így,mert valahogy tuti megoldottam volna.Én is a neten rendeltem sok mindent,illetve valakit megkértem volna hogy vegyen valamit.Mondjuk egy megfázással még lehet közlekedni.
2008. dec. 26. 06:37
Lehet neten vásárolni,kihozza a postás és kész.Én nem voltam beteg,de igy oldottam meg,szépen,kényelmesen.:))na jó,a kicsi miatt nem tudtam menni,de praktikus....
2008. dec. 26. 04:53
azért majd megirod,hogy mégis hogyan "kárpótoltad"?
2008. dec. 26. 04:52

először is jobbulást! és Kellemes Ünnepeket!!!


Talán szilveszterre csinálhatnál neki -ha már jobban vagy- egy gyertyafényes vacsorát a kedvenc ételével,mellé pedig tegyél egy apró személyes ajándékot:)

Öltözz fel hozzá sexin és szerintem a hatás nem marad el:))


de szerintem,ha szeret megérti,hogy nem tudtál neki venni ajcsit...

2008. dec. 26. 01:51
Jartal mar ugy hogy, betegen nem volt lehetoseged parodnak karacsonyra ajandekot venni??? Hogyan oldottad meg? En most nagyon igy jartam (megfaztam).Hogyan karpotolnad te a parodat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook