Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ítéljetek el Ti is!!! fórum

Ítéljetek el Ti is!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2013. aug. 17. 11:32

Nem ítéllek el, de ahogyan gyereket vállaltál a testeden kívül dobog a szíved. Apa bocsájt mert lúzer szarvas, mi itt a kérdés? Mit gondolsz a 18 éves meddig maradna veled? Régen fény korát fogja élni 25 lesz mikor te 40-en...

Kérdésed van még? ha válaszra játszol, bizony mondj búcsút az élvezeteknek és maradj a fenekeden!

93. acuko (válaszként erre: 92. - Donna Juanna)
2013. aug. 17. 11:19

Szerintem sem kellene egy két gyerekkel rendelkező házasságot egy 18 éves harmadik gyerek miatt feldobni. Nagy hülyeség lenne. Főleg, ha a férj szereti, és még jó egzisztenciát is biztosít. A legnagyobb marhaság lenne egy 18 éves kisfiúért ezt feladni.

Ha kell a kisfiú, akkor azt ügyesen kell kivitelezni, de a családot egy kaland miatt feladni.. Inkább nem is mondok többet.

92. Donna Juanna (válaszként erre: 1. - Reni802)
2013. aug. 17. 10:49

Minek kéne dönteni? Megtarthatod mindkettőt. A férjed elnézi míg kinövöd a másikat. Majd lesz később is. Csak nehogy neki is legyen valakije, ha beleun, hogy megvárja, míg kiéled magad.

Nem bántani akarlak, hasonló a cipő. Én is döntöttem. Mindkettőt megtartottam. Így a jó. Csak nálam nincs gyerek, akinek rossz lenne.

91. 55416fb8e2 (válaszként erre: 87. - Gribedli***)
2013. aug. 17. 10:36

szerintem nincs igazad, nem mindenki vonzodik fiatalabb ferfiakhoz, van, hogy a veletlen alakitja igy :) es az keves egy kapcsolathoz, hogy jo a szex es kellemes partner, attol meg nem vallalja be esetleg elettarsnak, ferjnek, mert nem tudja/akarja tarsnak elfogadni. attol meg lehet kellemes kikapcsolodas, aminek nem akar veget vetni, de szorosabbra fuzni sem :)

azt sem gondolom, hogy egy idosebb no mindenkeppen tobbet tud adni a szexben egy ferfinak, mint egy korban hozzaillo. ugyanugy vannak szexben aktivabb, szenvedelyesebb emberek fiatal es idosebb korosztalyban is. ha az idosebb kor egyenlo lenne a jobb szexualitassal, nem lenne annyi felrelepes a hazassagokban es annyi valas harmadik miatt

90. 3b1ba8f3a0 (válaszként erre: 87. - Gribedli***)
2013. aug. 17. 09:53
Ja, még valami. Szerencsére genetikailag egy 10-est le tudok tagadni, de nem szoktam. Kondiba sem kell járnom, bár az sosem árt. De egy korombeli nő annyival többet tud adni egy fiatal pasinak, amit a 22 éves tévében lát csak, de még nem tudja alkalmazni. Ez az ami csábító. És egyik pasit sem én szedtem fel.
89. 3b1ba8f3a0 (válaszként erre: 87. - Gribedli***)
2013. aug. 17. 09:50
Bocs, de félreértettél. A 7 éves kapcslatomban nem bujkáltam, teljesen publikus volt. Családilag, barátilag, mindenképpen. Házasságról is volt szó. De mivel engem flusztrált ez a dolog, és ahogy múlt az idő, egyre jobban, így mindent elrontottam. A mostani kapcsolatom azért csak zárt ajtó mögötti. Mert egyébként baromi jó fiatalabbal, de nem viszem az utcára. Egyébként nem kell elhinnen a sztorit, abszolút a magánügyed.
88. 3b1ba8f3a0 (válaszként erre: 86. - 55416fb8e2)
2013. aug. 17. 09:47
Így van. Nem az érdekel, hogy ki mit szól, hanem én mit szólok. Nekem ez csak így működik, addig míg nem lesz egy igazi kapcsolatom. Ebben nem követelőzöm, nem hisztizek, urinő vagyok. És ez neki jó, és nekem is. Nem szidom a párját, nem fényezem magam, de nem is kell. Azt viszont tudom, hogy nagyon rossz lesz mindkettőnknek, ha szakításra kerül a sor. Pedig nem vagyunk szerelmesek. Viszont nagyon egymásra találtunk.
87. gribedli*** (válaszként erre: 86. - 55416fb8e2)
2013. aug. 17. 09:45

Az o eseteben 5 vagy 7 ev olyan hosszu ido. Tenyleg ennyi ido alatt csak azert nem mentek soha a napvilagra mert o mint no, begyoposodott?


Aki tenyleg az, az ki sem kezd masodszorra is egy fiatalabbal. Komolyan, en ezt a dumat nem veszem be, hogy rohogcseges, meg hogy begyoposodott... Belement a jatekba mert neki tetszik es mivel tartosan/nyilvanosa ugysem kaphatja meg valamiert, ezert megelegszik a szereto szereppel, mondom, mindketten azt kapjak a dologtol amit szeretnenek, gondolom fergeteges szex.


En csak ott akadtam fenn, hogy "megkaphatnam, ha akarnam, mi sem konnyebb"


Meg mielott valaki felreertene, nem vagyok 22 eves es nekem is tetszenek a fiatalabb fiuk. Nyilvanossag elott ritka, hogy felvallaljak. Ha igen, akkor nem 7 ev utan teszik, hanem azonnal. Ha tudatni akarjak a vilaggal, akkor tudatjak es kesz, ezzel a novel vagyok, idosebb, na es?


Sot, hozzateszem, en siman kondiznek, megtennek mindent, hogy mindig tip top legyek, nem szegyellem bevallani, az esztetika fontos pont nekem, ha majd oreg leszek es fiatalabb pasim lesz, ugyanugy a legcsinibb oldalamat mutatom majd neki:)

86. 55416fb8e2 (válaszként erre: 82. - Gribedli***)
2013. aug. 17. 09:25

furcsa meglatasaid vannak :) szerintem ranezesre senki sem vagja egy idosebb no-fiatal ferfi parosrol, hogy a no teli van penzzel, es senki sem gondolja, hogy ja, igy oke a dolog :) ugyanugy 'itelkeznek' idosebb pasi-fiatal no parosnal is, es csak a sok penzzel tudjak magyarazni. szerintem egy kapcsolatban nagyon fontos, hogy egy no nokent is jol erezze magat, felszabadultnak, buszkenek, es ha egy majdnem 20 evvel fiatalabb pasival virit az oldalan, ertheto, ha oregnek erzi magat, meg ha alapbol nem is az. senki nem tippelne arra ranezesre, barmilyen jo formaban is van egy no, hogy a fiatal pasi mellette a ferje/baratja, sokkal inkabb a fianak hiszik. ezt pedig egy no sem erzi szivesen. valoszinuleg azert alakult naluk ez a helyzet, mert nincs masik pasi, aki megfelelne, igy pedig legalabb szex van, pasi van, meg ha titokban is

(de szerintem sem ejtene a srac a baratnojet. lehet, hogy a szex nem mukodik a baratnovel jol, ezert jar felre, de meg ha titkolt kapcsolat is, ha szerelmes lenne, nem kellene masik kapcsolat neki)

2013. aug. 17. 09:18

Ket szabad fuggetlen ember ugy hentereg, ahogy akar - legalabb tanulnak belole;

de amikor az egyiknek mar van otthona, ferje, gyermekei, raadasul a fiatalember - "ha sikerult volna az elso randevuja" - de akar a ferj - gyereke is lehetne majdnem korban, attol hanynom kell;

milyen peldat mutat az anya a gyermekeinek??? mert azok csak kicsik, de nem hulyek! Ha valaki ennyire nem bir magaval, vegyen egy vibratort maganak!

Neha tenyleg az ember a legrondabb allat :(

2013. aug. 17. 09:07
Szerintem az egész kamu.
2013. aug. 17. 09:06
Szerintem egyaltalan nem ciki utan pont. Bocsi, de felreertheto:)
82. gribedli*** (válaszként erre: 80. - 3b1ba8f3a0)
2013. aug. 17. 09:05

Nem kell magyarazkodnod, en tisztaban vagyok azzal, hogy mit adhat egy idosebb no egy fiatalabb ferfinek vagy mit kaphat egy idosebb no a ferfitol, es nincsenek eloiteleteim a dologgal kapcsolatban.


Szerintem egyaltalan nem ciki, hogy te ezt hogy ellenkezoleg eled meg, ekkora problemat okoz, megis evekig benne maradsz egy kapcsolatban, azt is te tudod csak, hogy neked mi a mozgatorugod ebben.


Csak annyit akartam mondani, hogy azert hiaba, de a vilagban meg igencsak vannak eloiteletek, szoval korantsem biztos, hogy ahogy te mondod, kis fifikaval elszedhetned a lanytol. Ahogy kinyujtanad a kezed, o visszakozna, ha nyilvanosan egy huszonevessel jar, akkor nyilvan neki is problemat okozna felvallalni teged.


Erre mondtam, hogy konnyu mondani: "megkaphatnam teljesen, ha akarnam"...


De a mondani es tenni kozott ott terul egy nagy tenger:)


Manapsag a tarsadalom 1 dolgot visel el nyilvanosan, bar ebbe is bele szoktak szolni a konzervativabbak, megpedig a gazdag, idos no, fiatal sraccal. Fiatalt ugy ertem, hogy azert ne 18 legyen, csak ugye nagy korkulonbseg a no javara. Ezt a tarsadalom elnezi a gyakorlatban is. Ugyanazt szoktak mondani amit az oreg/gazdag ffi es fiatal csajrol, de ennel tobbet nem tesznek ellene, elfogadottabb dolog, szerintem van ott szerelem is, kesobb a penz dominal de mindketten megkapjak amit akarnak es nekik igy jo.

2013. aug. 17. 07:51
"A szerelem az nem krumpli..".:o)
80. 3b1ba8f3a0 (válaszként erre: 77. - Gribedli***)
2013. aug. 17. 07:19
Nem hiszem, hogy tud rólam a csaj. Én cikinek érzem a korkülönbséget, ezért semennyit nem kondiznék, hogy megtartsam. 7 évig volt egy kapcsolatom, ott 9-cel voltam több, de megölte a gondoltataimat ez a tudat, így vége is lett. Nagyon-magyon sajnálom, mert szép, tartalmas kapcsolat volt, ahol neki volt rengeteg pénze, és emberileg is nakulátlan volt. Nálam nem működik. Ebben az esetben sem dominál a pénz. Ha jön hozzám, mindig kapok valami csekélységet, de én még soha nem viszonoztam, és gyertyafényes vacsorákat sem rendezek. Abszolút "arra" van kihegyezve a dolog részemről, és ezt ő is tudja.
79. 4b33a5ad37 (válaszként erre: 1. - Reni802)
2013. aug. 16. 23:48

Húha...Fontos a szívre hallgatni,na de nem ész nélkül...Jáj.:(

Sajnálom,de szerintem mindent sikerült tönkre vágnod,ezt elég hülyén csináltad/engedted.De neked kell tudnod,hogyan tovább.Egy útravaló tőlem:a gyerekeidet ne engedd tönkremenni.

78. gribedli*** (válaszként erre: 76. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 16. 23:13
Az az. Magasra kell tenni a mercet:)
77. gribedli*** (válaszként erre: 58. - 3b1ba8f3a0)
2013. aug. 16. 23:12

Ja, az is lehet, hogy otthon meg a 22 eves csajnal mondja ugyanezt, sajnaltatja magat, hogy "kenytelen" veled talizni...


Sztem ez olyan, hogy nem a korotok miatt erzed cikinek, bar nem ismerlek, de egyaltalan nem tartanek a te korodbsn cikinek egy 30 eves palit. Sot, villognek is vele. Ahogy gondolom sokan masok, de kenyelmesebb azt mondani, hogy fifikaval megszerezhetned. Egy idore igen. Utana a penz beszel. Ha van belole eleg, akkor mar fifika sem kell, tapad mint a magnes:))))


Egyebkent ebbol rengeteg ferfi el...

76. 6ecd2acc52 (válaszként erre: 74. - Gribedli***)
2013. aug. 16. 23:06
:) igen, itt a megoldás. Egyébként tényleg.
75. gribedli*** (válaszként erre: 70. - Ee1dc9ba06)
2013. aug. 16. 23:06
:DDD
74. gribedli*** (válaszként erre: 72. - 6ecd2acc52)
2013. aug. 16. 23:05
Erejen felul? Az tok jo! Legalabb azonnal valaszthat egyet a srac haverjai kozul, ha ugy adodna:)))
73. gribedli*** (válaszként erre: 66. - 3b1ba8f3a0)
2013. aug. 16. 23:04
Nem. A statisztikakban meg mindig a penz vezet mint szakitas oka:) ilyenek vagyunk. Mehet a duma a qrva sok szexrol es igaz, hogy ezert is sok mindent megtesz az ember de meg mindig a penz miatt szakitanak a legtobben
2013. aug. 16. 23:00

A srácnak anyakomplexusa lehet, pótmamát keres magának, mert ez már szinte generációs különbség. Te tudod, mit teszel, Te éled meg és át az egészet, és a Te lelkiismereted viseli. Ha nem tiszta, mert nem tudod megfelelő indokokkal alátámasztani a viszonyt, akkor gáz van, és szerintem ez a helyzet, ezért indítottad ezt a fórumot.


Ki mit szól hozzá? Ez változtat a helyzeten? Én nem tudnék egy ennyivel fiatalabbal lenni, persze ezt csak a magam nevében írom. Van egy ismerősöm, 11 évvel idősebb a csaj a pasijánál és vannak gondok, a nő állandóan fél, hogy a srác talál egy fiatalabbat és erején felül kondizik meg ilyesmi...szerintem ilyen görcsösen nem lehet hosszú távon működtetni egy kapcsolatot. Ha meg érzed, hogy egy - két év és vége, akkor miért kockáztatsz?

71. andi6020 (válaszként erre: 70. - Ee1dc9ba06)
2013. aug. 16. 22:35
Lehet. Már ha úgy gondolta, hogy öreg egy 33 éveshez.
70. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 69. - Andi6020)
2013. aug. 16. 22:32
Lehet, hogy letagadott 3 évet :))))
69. andi6020 (válaszként erre: 68. - Ee1dc9ba06)
2013. aug. 16. 22:31

Na ne csesszé fel :DD

Amúgy az enyém 21 lesz, de azért ezentúl jobban figyelek. ;)

68. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2013. aug. 16. 22:24

Ez hogy derült ki az első kommentből, hogy nem a tiéddel kamatyol?

:DD

2013. aug. 16. 21:18

Kedves Fórumnyitó!

Nem ítéllek el, nincs jogom hozzá és senkinek sincs!

Az érzéseidet te ismered..vagy talán te sem...

Mással is megtörtént már hasonló eset szerintem, vanakinek sierül..van akinek nem...

Én csak azt tudom leírni amit én tennék, ha hasonló helyzetbe kerülnék....

Jól átgondolnám a helyzetet....2 gyerek, akiről gondoskodni kell!!! A fiatal srác felvállalja??? El tudja tartani őket??? és még esetleg téged is??? A férjed megbocsátana, azt írod...ez lehet valóban így lenne, de felejteni biztos nem tudna..és a házaságodnak sztem itt vége, mert tuti előbb vagy utóbb megkapnád egy-egy veszekedés során ezt a kis bakit.

Mond mit vársz a sráctól??? Még nem érett egy komoly kapcsolatra...vagy lehet hogy most tetszik neki a helyzet, hogy idősebb "nője van" de 10 év múlva mi lesz??? Szerintem ezeket gondold végig mielőtt bármit is döntesz!

Én kívülállóként csak azt látom, hogy 2 szék közül te bizony hamarosan a pad alá fogsz ülni!!!

A két gyerekedet nézd...Ők legyenek az elsők!

66. 3b1ba8f3a0 (válaszként erre: 65. - C9f9b53798)
2013. aug. 16. 21:16
Pedig a legghtöbb szakításnak egy harmadik az oka, én szerintem az inteligencia hiánya. Én ebben az esetben is érzem ezt. Elnézést a minősítésért a fórumindítótól.
65. c9f9b53798 (válaszként erre: 54. - B486c9cf7d)
2013. aug. 16. 21:02
Még akkor is külön mehetnek... Ha meg külön mennek most, akkor ne egy sráccal folytatott szex-kapcsolat legyen az indok, mert az nevetséges.
1 2 3 4 5 6

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook