Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismertek jó sminktetoválót Budapesten? fórum

Ismertek jó sminktetoválót Budapesten? (tudásbázis kérdés)


2015. ápr. 14. 09:34

Találtam 3 másik sminktetoválót esetleg őket ismeritek-e?


Bartus Márta

Győri Éva

Dévényi Natália


Én néztem Kalcsu Kati munkáit képeken.. nekem nem igazán jön be, mert annyira tökéletesen szabályosak azok a szálak, hogy mű hatása van szerintem. Persze lehet élőben másképp hat. :)

Viszont a fentebb említett nevek munkái között láttam olyanokat, amelyek nekem természetesebbnek tűnnek.

És hallottatok már az általuk készített "Hollywoodi" vagy a 3D szálas tetkókról?

8. ec7efbffe4 (válaszként erre: 7. - Ec7efbffe4)
2015. ápr. 10. 17:35
Nem tudtam befejezni az előbbit,mert elszállt.Nekem ingyen csinálta,mert...:)
7. ec7efbffe4 (válaszként erre: 5. - Nkltt)
2015. ápr. 10. 17:34
nekem nagyon szépen megcsinálta,hogy mennyiért dolgozik és,hogy mennyire reklámozza magát azt sajnos nem tudom.
2015. ápr. 10. 17:07

Ismerősöm járt nála: Kalcsú Kati.

Száltetovált szemöldököt csinált,nagyon jól néz ki. Valami 70 ezerért.

Gondolkodom én is rajtamhogy elmegyek hozzá,annyira szép lett az ismerősömnek,hogy hihetetlen.

5. nkltt (válaszként erre: 2. - Ec7efbffe4)
2015. ápr. 10. 14:35

Sajnos a munkáiról egy képet sem találok :(

És mennyiért csinálta neked a félsatírt? Árlistát sem találtam

2015. ápr. 10. 14:32

Köszönöm a váalszokat! :)


És esetleg náluk járt-e már valaki

Erika cosmetics -Murguly Erika

Sine Qua Non szalon - Nagy Csilla ??

2015. ápr. 10. 14:16
Lukács Kata a Trendy szépségszalonban. VII. kerület. Van facebookja is és weboldala is,ha rákeresel:)
2015. ápr. 10. 14:12
Pesterzsébeten van egy kozmetikus tanoda,ott dolgozik oktatóként Lovas Erika,nekem ő csinálta,nagyon ügyes.
2015. ápr. 10. 14:09

Sziasztok!


Szeretném ha ajánlanátok nekem Budapesten sminktetoválót. Ha lehet olyat akinél már voltatok.. :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook