Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeritek Dr. Eszlári Péter szülész- és nőgyógyászt? fórum

Ismeritek Dr. Eszlári Péter szülész- és nőgyógyászt? (beszélgetős fórum)


2010. okt. 25. 18:49
Igen,ismerem és nála szültem is .
2009. márc. 17. 18:06
Hozzá járok terhesgondozásra, eddig bevált.
2009. febr. 17. 11:53
Negyedik babámmal voltam állapotos,elég sok orvos látott már,mire mellette döntöttem!Első pillanattól kezdve nagyon kedves volt,és figyelmes!a szülés ellőtt 1hónappal vért kellett kapnom,ha ő nincs....!Hát nem tudom!Szüléskor is azonnal jött és kedves volt!Kár,hogy csak most ismertem meg,mint orvos!Szülés után is jött,érdeklődött.Jobbat nem kívánhattam volna.Hajnalcsillag
2008. szept. 26. 19:54

Sziasztok!

Én hozzá mentem amikor pozitiv lett a terhességi tesztem.Akkor rögtön megultrahangozott és visszarendelt egy héttel késöbb.Amikor visszamentem elmondtam neki hogy egész héten barnás folyásom volt meg eléggé görcsölök,de a tesztem még mindig pozitiv. Annyit mondot hogy 2 hetet késet és hogy nem vagyok terhes.Egy hétre rá begörcsöltem,és mentö vitt be a korházba.Méhenkívüli terhes voltam, rögtön megműtöttek mert már belső vérzésem volt.16 hónapig probálkoztunk a babával,egy mütét let belöle.De még így is szerencsésnek mondhatom magam mert tuléltem.Ha akkor nincs aki mentöt hívjon most nem tudnám megírni hogy ezt az orvost senkinek se ajánlanám.

2008. aug. 27. 15:36

Sziasztok!

Én oroszlányi vagyok, hozzá jártam terhesgondozásra. Az első alkalommal velem is nagyon bunkó volt, de a következőnél már semmi gond nem volt vele. Egyre több probléma volt viszont velem a terhességem alatt, de szerencsére Ő mindenre odafigyelt, egyre közvetlenebb lett, nem volt rá panaszom. Aztán mikor elérkeztem a 36. héthez, befulladtam, bedagadtam, azonnal ellátott, kórházba utalt, császármetszésre kért. Mikor jöttek vizitelni a kórházban, odajött, érdeklődött a hogylétem felöl, többször és kedvesen. A 6 hetes felülvizsgálaton is rendes volt, kivizsgált, udvariasan érdeklődött megint. Na, szóval az én véleményem jó, nem panaszkodom! :-))

2008. aug. 18. 14:59
Neeeeeeeeeeee
2008. aug. 17. 17:37
Szió! Én sztk-ban voltam nála. Velem bunkó volt nagyon. Másoktól is ezt hallom,nem tudom ajánlani!A terhesgondozáson is unott, nemtörődöm a viselkedése.
2008. aug. 13. 18:33

Szia!

Én nála szültem Tatabányán.Nem mondhatnám,hogy túlzottan kedves volt.Inkább közömbösnek mondanám.Nekem nem jött be.

2008. aug. 1. 10:36
Voltam nála Bicskén az SZTK-ba. Szerintem aranyos, kedves volt és minden simán ment. Tatabányán van magánrendelése is, ill. Oroszlányba is rendel. Kinek mi atapasztalata vele? Szült már nála valaki közületek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook