Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeritek Dr. Fein Ferenc nőgyógyászt Móron/Székesfehérváron? fórum

Ismeritek Dr. Fein Ferenc nőgyógyászt Móron/Székesfehérváron? (beszélgetős fórum)


15. Franc22 (válaszként erre: 14. - Havanesekutyus)
2021. okt. 15. 10:07

7:30tól van pénteken rendelése fél11re érkezik.

Szerencsére csak NSTre kell mennem hozzá, de egy aláírásért eddig várni a 40.héten, hát egy élmény.

Amúgy az első terhességemnél ugyan ennyi hetesen megvizsgált 3napig véreztem. És szültem

2020. okt. 15. 09:02

Sziasztok,


én is hozzá kaptam időpontot. Azóta van valakinek frissebb véleménye?

2015. febr. 7. 20:18
kállai most jött szerintem a várkonyi dr helyett én hozzá megyek csüt .nagyon izgulok utlok nőgyógyászhoz járni és félek is de sok jót hallottam róla
2015. febr. 7. 20:17
az egyik barátnőm hozzá kapott időontot bement mondta h szeretne vizsgálatot vmit össze szedhetett mert kicsit viszket erre a fein és mit szeretne megvakarjam na erre mondjatok vmit minimum a föld nyílt meg a csaj alatt és a döbbenet ez az ember szerintem nő gyűlölő
11. judygirl77 (válaszként erre: 1. - Ritus89)
2015. febr. 7. 20:15
szia hát a feint egyáltalán nem ajánlom én nem is értem h lehet ez orvos annyira bunkó többször volt hozzá szerencsém a szülésemnél is bent volt inkább várok hónapokat a mohoshoz és van egy új álitólag jó hónapokat kell várni a feinhez már másnap kapsz időpontot vajon miért elárulom senki normális ember nem megy hozzá
10. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 7. - Ritus89)
2014. jan. 9. 16:02
Szerda délutánonként Dr.Heczel is rendel ha szeretnéd hogy emberi bánásmódban részesítsenek szívből ajánlom!Úgy bánik veled mintha magánrendelésen lennél,Te döntésed sok sikert!
9. márta bába (válaszként erre: 7. - Ritus89)
2014. jan. 9. 12:48
Egyedül a Mohos főorvosnak van kórházi háttere./műttétek -szülés szempontjából nem mindeggy/
2014. jan. 9. 12:17

HET_07:30-16:00_Fein_Ferenc_dr.

KED_07:30-13:00_Várkonyi_Lajos_dr.

KED_13:00-16:00_Várkonyi_Lajos_dr.

SZE_07:30-12:00_Mohos_Attila_dr.

SZE_12:00-16:00_Mohos_Attila_dr.

CSU_07:30-16:00_Fein_Ferenc_dr.

PEN_07:30-13:30_Várkonyi_Lajos_dr.

Ez egy adatbázisból vettem,de érthető

Ez a Móri rendelés

2014. jan. 9. 10:40

Húúúha, köszönöm a hozzászólásokat.

Elég elkeserítő, amit írtok. Móron egyébként legjobb tudomásom szerint Dr. Fein, Dr. Mohos és Dr. Várkonyi rendel. Tehát több választásom nagyon nincs.

Édesanyám Dr. Mohoshoz jár, bár megmondom őszintén, nekem nem túl szimpatikus, Várkonyi doktor úr meg már nagyon idős, szülést sem vállal. Utóbbi mondjuk egyelőre nem szempont, de nem szeretnék akkor dokit hajtani, amikor néhány éven belül aktuális lesz.

Szóval most erősen elgondolkodom rajt, hogy módosíttatok időpontot, vagy elmegyek Dr. Mohoshoz, első körben magánrendelésre, aztán meglátjuk.

De nagyon elkeserítő, amit írtok. :(

2014. jan. 8. 21:45
A Dr Fein Szfváron nem rendel. A Schandl, a Szőke Szilvia, Rubliczky Levente nagy tudásúak, és szülesztenek is.
5. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 2. - Lara20100617)
2014. jan. 8. 20:57
Velm Dr Mohos is egy paraszt volt és sokan panaszkodnak rá,elszállt vele a ló régen nem volt ilyen én DR.Heczel Sándorhoz járok ő egy tündér.
2014. jan. 8. 20:56
Ez egy idióta nálam is kétszer terhességet diagnosztizált amikor nem is voltam az...úgy látszik mást nem tud én többet biztos nem megyek hozzá megfogadtam ,nem normális.Ha lehet kerüld el!
2014. jan. 8. 20:52
Sajnos nekem sem szakmailag, sem emberileg nincs vele jó tapasztalatom. Akut probléma miatt kellett hozzá mennem, és nem kaptam időpontot a magándokimtól, ezért elmentem az ambulanciára, ahol hozzá kerültem. Nagyon bunkó volt velem, holott okot nem adtam rá, csak kétségbe voltam esve. Pluszban korai terhességet diagnosztizált kismedencei gyulladás helyett látatlanban. Ezek után soron kívül fogadott a magándokim, ahol végre megnyugodhattam. Szóval sajna nekem sem volt pozitív tapasztalatom vele. :(
2. lara20100617 (válaszként erre: 1. - Ritus89)
2014. jan. 8. 20:47

hat nem egy kedves figura. mint orvos nem tudok rola rosszat, de a megnyilvanulasa nem a legjobb. persze lehet csak en fogtam ki egy rossz napjat.

en a Mohos doktort tudom ajanlani, preciz, magabiztos, kedves orvos.

2014. jan. 8. 20:32

Dr. Fein Ferenchez kaptam időpontot a nőgyógyászati szakrendelésre Mórra. Nem ismerem, nem tudok róla sokat, kerestem róla ezt-azt, de nem sok minden van. Rossz mondjuk semmi, ami jó hír, mert a negatív kritika hamar terjed. :)

Olyan nőgyógyászt keresek, akinél később terhesgondozás/szülés témában is fordulhatok 1-2 éven belül, és jó lenne olyan dokihoz kerülni, aki alkalmas erre. A doktor úr rendel Székesfehérváron is, de szüléseket vállal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook