Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeri valaki Dr. Fekete Zoltánt Győrből? fórum

Ismeri valaki Dr. Fekete Zoltánt Győrből? (beszélgetős fórum)


12. zsuzso100 (válaszként erre: 10. - 1a7db11ff0)
2009. dec. 7. 14:40

Nem volt vele gond, szült is volna nála, de akinél végül szült nyilván szimpatikusabb volt, ha a másodiknál már őt választotta.

Stummer-ről sok jót hallottam, de én nem mint orvos ismerem, de ha terhes lennék/leszek, hozzá megyek!

11. 1a7db11ff0 (válaszként erre: 9. - Tündi anya)
2009. dec. 7. 14:06
köszi,kedves vagy csak sajna sok doki fél tölem koraszülésem miatt éselvből nem fogadnak ilyen olyan marha kifogássokkal.ez van sajna,marad a maradék! de köszi megprobálom elérni őket is,több embertől hallok dolgokat és többen is látnak az sohasem baj
10. 1a7db11ff0 (válaszként erre: 8. - Zsuzso100)
2009. dec. 7. 14:04
igen
2009. dec. 7. 09:11

Szia!

Én dr. Stummer Jánost vagy dr. Kelemen Szilárdot ajánlom.

Ők nagyon jó és rendes orvosok és nem pénz éhesek.

A dr. Fekete Zoltán is jó orvos.

8. zsuzso100 (válaszként erre: 7. - 1a7db11ff0)
2009. dec. 7. 07:32
Parányira gondolsz?
7. 1a7db11ff0 (válaszként erre: 6. - Zsuzso100)
2009. dec. 7. 07:03
szia.köszi.és ő mit mondott,lelkiismeretes volt mig hozzá járt?sajna vagyis hála isten akihez jártam maszekba doki aki nem figyelt ránk.aki miatt lett ez az egész baj-tragédia,nem nála szültem,sajna férjem uncsitesoja is pont ehhez a dokihoz járt mint én és ő is elvesztette a babáját a terhesség 8.hetében.akinél szültem az egy csinibaba dokika és okos tojáska.ennyit Sopronrol.egy nagy sz....!
6. zsuzso100 (válaszként erre: 3. - Nagyhortenzia)
2009. dec. 6. 15:09
Tesóm is nála szült volna, és pont szabin volt, Mika Péter volt az ügyeletes, a másiknál már hozzá járt, fiatal, lelkiismeretes orvos!
5. 1a7db11ff0 (válaszként erre: 4. - Egypt)
2009. dec. 6. 14:25
sziasztok .köszi a segitséget,sajna én sem ismerek senkit sem,de a falunkban két anyuka is dicsérte őt mert ő álitolag soproni volt,de ez nem lényeg,az az igazság hogy senki de senki sem vállalt el mert fél a következményektől,koraszülés miatt,megproálom ha nem tetszik akkor még nyugodtan válthatok,köszi mindennkinek Anett
4. egypt (válaszként erre: 3. - Nagyhortenzia)
2009. dec. 6. 13:14

Fiatalok között is van jó orvos és idősek között is van pocsék...

Pl. Stummer Jánost mindenki nagyon dicséri, pedig nagyon fiatal, és ott van pl. idősek között Somogyi Tivadar, akit még az ellenségemnek sem ajánlanék...

Én egyébként Dr. Bodai Károlynál szültem, nagyon jó orvos.

3. nagyhortenzia (válaszként erre: 1. - 1a7db11ff0)
2009. dec. 6. 13:03

Én Parányi főorvost ajánlanám nekem ő volt az orvosom és nagyban befolyásolt az,hogy tapasztalt döntésképes mert főorvos bármi van akkor sem kell a konzíliumra várni ő dönthet bármiben:)

A másikat nem ismerem,de valószínű azért mert fiatal,pályakezdő lehet..........Üdvözlettel:Hortenz

Jó egészséget és sok boldogságot a picihez:)

2. egypt (válaszként erre: 1. - 1a7db11ff0)
2009. dec. 6. 12:44

Elég nyegle. Egy kismamát egy napig hagyott vajúdni, akkor jött Nagy Miklós, megnézte, és mondta, hogy nem vette észre, hogy a baba beszorult a szülőcsatornába?

Szóval sajnos én nem hallottam jót róla.

2009. dec. 6. 12:02

Sziasztok.

Nem vagyok Győri de nagy nehezen a nyavajás koraszülésem miatt találtam egy Orvost aki elvállalna,De szeretnék rola minél többet megtudni!Neve:Dr Fekete Zoltán Győrben a petz Aladárban dolgozik.Több ismerösöm is szült nála de szeretnék olyan véleményeket is hallani akik kivülálloként bocs ismeretlenként mondanak rola JÓT és ROSSZAT is egyaránt.Köszi mindenkinek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook