Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeri valaki Budapesten a II. ker.- ben dr. Gömöry Péter gyermekgyógyász szakorvost? fórum

Ismeri valaki Budapesten a II. ker.- ben dr. Gömöry Péter gyermekgyógyász szakorvost? (beszélgetős fórum)


2013. júl. 24. 22:53
Ő volt a gyerekdokim jó régen! Jött hozzánk, nagyon szerettük. Még praktizál?
2013. júl. 23. 14:01

Több mint 35 évvel ezelőtt jött először hozzánk.

Jó sok gondot levett a vállunkról a tudása , felkészültsége, megbízhatósága, kellemes személyisége. :-))

2010. okt. 21. 10:25
Hát, nekünk az eddigi doktornő 4000- et kért. Azt beszéltük a férjemmel, ha ez az új orvos többet kér, akkor inkább nem váltunk. Hááááát, jóval többet kért... Sajnos! De váltottunk inkább, mert egyrészt szimpatikus, másrészt pedig nem tudunk más orvost hírtelen.
2010. okt. 21. 08:14

Én nem hívtam házhoz, de a 10 évvel előtti árakat hiába is mondanám.

Aki most van dokinőm, 2 ezret kér, de én 5 ezret adok, mert a 2 ezer szerintem semmire nem elég. Így biztosan bármikor szívesen kijön ha hívom.

3. cooltim (válaszként erre: 2. - Krisy74)
2010. okt. 20. 20:52

Köszönöm, kedves vagy, hogy válaszoltál.

A kislámyom most 15 hónapos, eddig egy nő dokink volt, de elegem lett belőle. A mi felnőtt orvosunk Őt ajánlotta és elfogadtuk. Tegnap itt volt. Tényleg nagyon kedves. A kérdésem az lett volna, hogy mennyiért megy házhoz. De erre Te így nem fogsz tudni válaszolni nekem. :-)

Hát, azt mondta, még 10 évig szeretne praktizálni kb.

2010. okt. 20. 20:17

szia.


Mi hozzá jártunk régen a pitypang utca-zöldlomb utcai rendelőbe a nagyobb fiammal aki most 14 éves múlt.

Nagyon szimpi orvos, tud bánni a gyerekekkel. És nekem, amúgy is nagyon megmaradt mint orvos...mert a fiamnak Ő tette rendbe a letapadt kukiját. Ma már háziorvosok ezzel nem is foglalkoznak. A kicsimmel a sebészetre kellett mennem ugyan ezzel a problémával.

A fiam soha nem félt tőle, nem sírt a vizsgálatok alatt. Bár már elég rég volt, de szerintem nem változhatott sokat emberileg.

Ha kérdésed van írj nyugodtan.

2010. okt. 19. 19:07
Érdekelnének róla vélemények. Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook