Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeri valaki a ProfesSzőr szőrtelenítő szalonokat? Véleményeket kérnék! fórum

Ismeri valaki a ProfesSzőr szőrtelenítő szalonokat? Véleményeket kérnék! (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 15. 21:55

Háromszor voltam....és csak rossz tapasztalataim vannak.


Elnézést, hogy ilyen sokára válaszolok, de nem hoxáztam már ezer éve. :)


Ha valaki még jár errefelé, szívesen beszélgetek a témában.

6. bueno9911 (válaszként erre: 1. - Chatrina)
2010. júl. 17. 13:32

Szia!

Igen, én tudok Neked írni a Professzőr minőségéről.

Technikailag: csak egyszer voltam náluk, plusz egy konzultáción, a szőrszálak tényleg kihullanak kb. 2-3 hét után. Ez nagyon tetszett. Szerintem működik a dolog, a kérdés, h mennyire lesz ez tartós? Az én véleményem az, hogy ezt főleg annak érdemes kipróbálnia, akinek nagyon erős a szőrzete és állandóan begyulladnak a szőrtűszői majd pedig pigmentfoltos marad a bőre, ami ugye eléggé borzalmas lehet az illetőnek, és ez valamilyen mentőövet jelenthet számára.

DE!

A kiszolgálás….  Uhh…

A budapesti szalonban két kb. 20-24 év körüli nő volt csupán a kis helységben. Nos, egyáltalán nincs arányban az ottani kiszolgálás a nevükkel (professzőr=> professzionális munkavégzés jut nekem erről a szóról eszembe, gondolom a tulajdonosnak pont ez volt a célja). Először is előttem elkezdtek vitatkozni valamin, másodszor, a lány, aki engem kezelt, hihetetetlenül szófukar volt (így ugye nehezen enged fel szerencsétlen ügyfél, akinek fájdalmat is okoznak közben, mert azt hadd mondjam el, hogy fájdalmas a kezelés), amikor kérdeztem tőle, hogy mit ajánl, SEMMIT nem mondott, csak nézett bután. Ergó a végén már ott tartottunk, hogy nekem kellett magamnak megválaszolni a kérdéseimet, mert tőle nem nagyon kaptam értelmes válaaszt (sem verbálisat, sem non-verbálisat). Ok, néha odabüffentett valami igen-félét vagy talán bólintott egyet,nagy ritkán pedig talán mosolygott is kényszeredetten.

Még annyit sem mondott a végén (ez már a vicc kategória), hogy mikor lenne érdemes visszamennem következő kezelésre.

Gondolhatják, hogy mikor megyek vissza legközelebb 

Szóval nekem ez a véleményem, a termék lehet, hogy jó, de nem értem mikor fogják már végre Magyarországon megérteni a szolgáltatóiparban dolgozók, hogy az Ügyfélkezelés ugyanolyan fontos, mint maga a termék.

B.

2010. máj. 24. 22:04

chatrina: Pont most olvastam, hogy nem mindenkinek jön be ez a villanós, meg függ attól is, hogy a szőr milyen stádiumban van...


Azóta voltál amúgy? Vagy hagytad a csudába?

2010. máj. 24. 21:43
engem is érdekelne!
2010. ápr. 17. 19:47
plíííz, segítsen valaki!
2010. ápr. 5. 17:09

Sziasztok!


Előzetes tájékozódásom alapján jónak tűnik, erős, minőségi gépekkel, szimpatikus a kezelő csaj is, voltam próbavillantáson...

de semmi változást nem tapasztaltam....:(

Smart Plus gépekkel dolgoznak.


Tud nekem valaki információval, véleménnyel segíteni?

2010. ápr. 5. 17:06
Ismeri valaki a ProfesSzőr szőrtelenítő szalonokat? Véleményeket kérnék!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook