Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeretlen, rendszertelen fájdalom intim részen, mitől lehet? fórum

Ismeretlen, rendszertelen fájdalom intim részen, mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


2019. aug. 16. 12:45
Senkinek semmi ötlete? ☹
7. Reahand (válaszként erre: 5. - Timycat)
2019. aug. 14. 23:26
Lehet, köszi. Végülis neurológusnál még nem voltam... 😁
6. Reahand (válaszként erre: 2. - F8db0709b8)
2019. aug. 14. 23:24
Abban bízok, hátha volt valakinek hasonló panasza és tudna segíteni, hogy mi lehet ez, merre induljak...
2019. aug. 14. 21:29

Most lehet, hogy őrült nagy baromságot írok. Nem lehet idegi eredetű? Mármint hogy ott ugye vannak idegvégződések és hogy bizonyos mozdulatnál vagy valami kiváltó ok esetén valami megnyomja/becsípi az ideget és fáj.


Nekem pár éve minden nyáron a farkcsontom szokott fájni, de van hogy csillagokat látok. Arra a fájdalmamra mondták hogy idegi, amit a normálisnál nagyobb gerincgörbület, a sok ülés és valamiért a meleg kombinációja kihoz.

De lehet hogy az én diagnózisom is falsh, csak ezt találták ki az orvosok arra amit nem tudnak.

4. f8db0709b8 (válaszként erre: 3. - Lapbarna)
2019. aug. 14. 21:29
Éjszakai ügyeletnél nincs carabb😂
3. lapbarna (válaszként erre: 2. - F8db0709b8)
2019. aug. 14. 21:21

Kénytelen vagyok rendelni. 😒

Ha fáj, akkor ki kell iktatni.

2019. aug. 14. 20:52

Szia!

Azt írod voltál sok dokinál és nem tudják mi van..miből gondolod,hogy itt bárki is tud neked segíteni?

2019. aug. 14. 15:04
Sziasztok! Hátha tud nekem valaki segíteni, mert már több nőgyógyásznál és urológusnál is voltam, de senki még csak hírét sem hallotta a problémámnak. Talán van köztetek olyan, akinek hasonló problémája volt és tud segíteni, hogy merre induljak el... A gondom meglehetősen intim: szeméremajkakba kisugárzó fájdalom. Általában orgazmus után lép fel, de sokszor előfordul "spontán" is, teljesen hétköznapi tevékenyégek végzése közben. Többnyire pár percig tart, de volt már, hogy fél óráig is elhúzódott a görcsös jellegű fájdalom. Ellenszerét nem tudom, magától múlik el, de ameddig tart, addig csak összegörnyedve, a kezeimet a lábaim közé szorítva tudok csak létezni. Van, hogy hetekig nem jön elő, van, hogy naponta többször is megtörténik, meglehetősen megkeserítve a napjaimat. Van valakinek valamilyen ötlete? Előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook