Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Írnál ide egy vidám, szép vagy bármi pozitív történetet ami megesett veled mostanában? :) fórum

Írnál ide egy vidám, szép vagy bármi pozitív történetet ami megesett veled mostanában? :) (beszélgetős fórum)

2010. ápr. 10. 15:59
Tavaly ősszel történt: randevút beszéltünk meg, Budapest egyik legrégibb templomában volt Haydn hangverseny... olyan izgatott voltam, mint egy első randevús szűz kislány. Felnéztem a kórusra, és ott volt az én drágám a zenekarban. Végig úgy éreztem, most csak nekem játssza a Nelson misét. Amikor lejött, puszival köszöntöttük egymást és kézen fogva kivonultunk a híd alá az autóhoz. Eddigi életem legszebb órája volt és amik következtek! Míg élek, nem felejtem el. Még érzem a puha, finom ujjakat, amik megölelték az én fájós kezemet. -:))
2009. jún. 3. 08:42
Meglett a logisztikai vizsgám :D
2009. márc. 21. 22:52
Vegre szeretek es visoznt szeretnek..es ez mar 16 honapja tart..:)
2008. dec. 14. 15:32
Nekem sok pozitív dolog történt életembe de mostanába talán az hogy az a srác aki nagyon tetszik magamellé ültetett és ölelget meg puszilgat.....Szóval most nagyon HAPPY vagyok. :D Üdv mindenkinek.
2008. dec. 14. 14:58
Már csak egy hét és szünet :) Aztán hamarosan karácsony és megvan az össze ajándék. Ez is ritka, hogy nem az uccsó pillanatra hagytam :D
2008. nov. 20. 09:57
húú...akkora szemű szőlőt eszem, hogy ilyet még nem láttam:D:D:D Lehet, hogy kicsit génkezelt, de nagyon finom:D
17. bomee
2008. nov. 20. 09:43
Tegnap volt a "főnököm"/kolléganőm névnapja és vettem neki egy nagy cserép sárga pillangóorchideát arany csillogós kaspóval. Amikor kibontotta annyira megörült, kérdezte, h én tudtam, hogy orchideát gyűjt és ilyene még pont nincs? Ezen én is meglepődtem mert tényleg nem tudtam. Nagyon jó érzés volt!
2008. nov. 20. 09:14
A parommal a mi nap fekudtunk egymas mellett...;) es hozzam bujt szorosan megcsokolt ugy ahogy lehet meg soha..s mondta hangosan..."SZERELMEM"..es nagyon magahoz szoritott ragyogtak a szemei a boldogsagtol...aztan ujra a nevemen :) s ujra magahoz szoritott...;)) es szenvedelyesen megcsokolt..csak fekudtunk egymas karjaiba...s olyan jo volt...:))
2008. nov. 16. 01:35
Mivel sajnos nem dolgozom,itthon összefolynak a napok.Gyanus volt a férjem viselkedése,mivel 2-szer eltünt itthonról,és most először nem tudtam hová))a nagylányom a párjával már itt tartózkodott a melletünk levő házban,velük kapcsolatban nem tünt fel semmi.Este 6 órakor csörög a telefonom,a kisebb lányom hívott/pont mosogattam/és azt mondta a telefonba"Anyuci 1 órád van,hogy kicsinositsad magadat"ezzel letette a telefont,odafordulok a férjemhez,hogy mi a fene van most,hová készülödjek?A férjem mosolyog mint egy lavór ibolya,miben sántikáltok ti?És mikor a mondatot kimondtam,akkor beugrott ,uristen,hisz nov.20-án van a szülinapom))Hiába fagattam a férjem,semmit nem árult el./de mivel most szombaton tudott a család összejönni,igy megtervezték a szombati programot.Egy nagyon hangulatos étterembe kötöttünk ki,ahol szólt a mulatos zene,volt finom vacsi és torta,és egy márkás karórát kaptam a családtól,és sárga margaréta csokrot,de nem az ajándék volt a lényeg,hanem a nagyon kellemesen eltöltött idő az én huncut családommal.
14. Kocska
2008. nov. 16. 00:00
ugy éreztem megmozdult a babám a pocimban,de még nagyon gyengécske.. :)
2008. nov. 10. 16:41
Ma csak 2 órám volt megtartva! XD
2008. nov. 7. 09:12
a kovetkezo nap bejott egy enyuka a kicsi kislanyaval....kb 2-3 eves lehetett...a kolleganom is bent volt...de a kicsi lany kiszemelt...es hunutul mind nezett es kacagott ram..;)..fura...edi volt...es mind nezett az anyuja mogul..es mosolygott ram...mintha ismerne....:)...erdekes...nagyon...ez kb 5 dik eset mostanaban..vmi van bennem szeretnek a kicsik....;)
2008. nov. 7. 09:09
Bejott a Gyed-en levo munkatarsam a picivel az uzletbe...a fonokno hozza szolt a picihez mondott neki semmi...megsimogatta semmi...az uj kollegano ugyanigy...annak sem semmi..megalt elottem a gyeden levo kolleganom a picivel...nem simogattam meg mert tudom nem szeretik az anyukak ha a gyerekuet mindenki megakarja cirogatni...neztem a kicsit az engem..es rammosolygott en vissza es erre a pici baba *2 honspos* ugy elkezdett kacagni..teljes szivebol...es nezett nezett...es kacagott ram..kicsit megsimiztem a kis ujjait es megjobban kacagott ram...;) valamiert nagyon bejovok a kicsi babaknak...gyerkocoknek...;))
2008. okt. 4. 14:08
a paromnak szuletesnapja volt es vettem valamit amirol o azt mondta "nogyon eltalaltad es hogy edi szuper meglepi ajandek" :) es nagyon jol esett hogy neki mennyire tetszik...:)..
9. a9338a7669 (válaszként erre: 1. - Whitehill)
2008. okt. 3. 15:41
Szeptember közepén nyaralni voltunk a párommal és a szüleimmel. Ez nekem azért is szép, és fontos, mert elég messze laknak tőlem a szüleim, így havonta csak egyszer találkozunk szinte. Viszont nyaralás alkalmával minden nap láthattam őket, újra együtt ettünk, ittunk, nevettünk, stb. Nagyon jó volt az egész!
2008. szept. 27. 08:37
Tegnap reggel úgy ébredtünk, hogy pici Rékánk mosolyogva beszélget hozzánk és amikor végre kinyitottuk a szemünket, édesen vigyorgott, mutogatott a kis kezeivel és még inkább rákezdte a halandzsaszöveget.(2 hónapos)
2008. szept. 26. 19:52
elarusito vagyok egy uzletbe...es valaki epp vasarolt a kicsik gyerkocevel...amig az anyuja nezelodott a kicsi lany megallt mellem...egyszer erzem valaki simogatja a kezem...es lenezek es a kicsi lany simogatta....erdekes erzes volt...aztan kacagtunk az anyujaval...edi volt...;)
6. ancy
2008. szept. 26. 19:15
A nagyobbik fiamnak 7,5-ről 6.5-öt szemüveget kapott.A kicsi pedig már igazi puszit tud adni.:)
2008. szept. 26. 19:15

Szívesen:-)

Másnak talán nem nagy ügy, de Nekem, Nekünk

egy "JÓ NAP" volt a csütörtök: A Nyugdíjasklubban "paprikáskrumpli-party"- tartottunk:-) A Klubvezetőnk aki nagyon kedves

(és szeret Bennünket) főzte az ételt, mi tisztítottunk, vágtunk, hámoztunk stb. közösen terítettünk, kis sütit vittünk és 25 ember kellemesen együtt töltött pár órát:-) :-)

Mindnyájatoknak kívánok sok ilyen és hasonló szívmelengető eseményt, élményt!

Szeretettel: Fiti

2008. szept. 26. 19:09

Sok éve már nagyon rossz a fiam szeme, a mostani szemorvosi vizsgálaton kiderült, hogy javult a látása, így új szemüveget kap. :-)

Bár a szemüveg kb. 70ezer lenne, kaptunk kedvezményt (törzsvásárlóit) és így "csak" 60ezret kell fizetnünk. :-))

2008. szept. 26. 19:07

Ma a buszon megnevettetet egy kislány. Telefonost játszott a kezecskéjével és először csak értelmetlenül gügyögött aztán kiabálni kezdett, hogy: Szejetlek, te őjült! :D

Kínszenvedés volt az utazást végülni úgy, hogy nem nevethettem egy jóízüt :)

2008. szept. 26. 19:07
hat ez pl tavaly volt...de azert mondom nagyon tetszett egy fiu..a klubban lattam meg..elhataroztam hogy megkeresem a hi5 on valaki altal de felveszem a kapolatot vele....felleptem a hi5 ra...es a "barat ajanlatok" kozt ott volt az o kepe....a SORS...is velem van gondoltam...akkor beszelgetesek sorozata kezdodott aval a fiuval...es most is o a baratom...ez majdnem egy eve volt...:)
2008. szept. 26. 19:03
Írnál ide egy vidám, szép vagy bármi pozitív történetet ami megesett veled mostanában? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook