Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csodák és pozitív történetek az életről fórum

Csodák és pozitív történetek az életről (beszélgetős fórum)


1 2
60. 04d410066e (válaszként erre: 58. - 706217a8a2)
2012. máj. 30. 20:10
Azért valami része csak volt benne!!! Bár a vallásunk nem egyezik, de sokan folyamatosan csak imádkoznak, de semmit sem tesznek. Ha már keresztény vagy, itt egy mondás: segíts magadon, Isten is megsegít... Azért ez itt kezdődik. Attól még nem sok minden fog történni, hogy ülsz a szobában egész nap, és imádkozol...
59. 04d410066e (válaszként erre: 57. - Alfoldi13)
2012. máj. 30. 20:09
11 gyereket felnevelni? Hát az már tényleg csoda. :)
58. 706217a8a2 (válaszként erre: 49. - 9242a6388c)
2012. máj. 20. 19:51
Köszönd meg ezeket a Jó Istennek,mert az Ő érdeme ,nem a Tied.
2012. máj. 16. 15:30

olvasom a csodákat és érzem a legnagyobb csoda nálunk volt..egészen egyszerű két fiatal találkozott olyan kb negyven éve megbeszéltük az életünk legfontosabb kérdéseit pl hogy annyi gyerekünk születik majd mennyit az Isten áld! és meg is lett az első három na de császármetszéssel...szóval ez a módszer a család továbbfejlesztésére nem volt járható út már de mikor telt az idő egy kisbaba valahogy hiányzott...

szóval nemhúzóm vonom ma mikor már visszaemlékezünk,hogy felneveltünk 11 gyermeket..hát azt hiszem igazi csoda..ha még azt is hozzáteszem hogy milyenek ma már az unokáink pláne csoda....persze sok sok nehézséggel is tarkított út volt....

2012. máj. 16. 12:28
Bár én nem vagyok most épp csodás helyzetben, de a topic elgondolkodtatott azon, h milyen csodákért lehetek hálás az életemben. Leírom a legjobbat. Életem legnagyobb csodája a testvérem. 4 és fél éves voltam, amikor anyukám bejelentette a jó hírt, hogy kistesóm lesz, akiért már régóta nyafogtam :) Alig vártam őt, és amikor megszületett, azonnal elindultunk a nagyszüleimmel meglátogatni. Nagymamám ment be először, sírva jött ki, és én nem értettem mi a baj, és hogy miért nem láthatom a kisöcsémet. Koraszülött volt, légzési rendellenességgel, félő volt, hogy nem éli túl, vagy ha igen, akkor maradandó károsodást szenved. És akkor történt a csoda, mert ő túlélte, sőt, egészséges mind testileg, mind szellemileg. Amikor végre hazahozták és először láthattam, egyenesen rám nézett és mosolygott a kis fogatlan :) Életem egyik legszebb pillanata, sosem felejtem el, és már akkor tudtam, mennyire fogom szeretni. Azóta mindketten felnőttek vagyunk lassan, és igazi zseni, mindenben tehetségesebb és jobb nálam, nagyon büszke vagyok rá. Nagyon szeretjük egymást, igazi jótestvéri viszony van köztünk, ami sokaknak nem adatik meg. Az én drága öcsém életem legnagyobb csodája.
2012. febr. 14. 00:17
Nem folytatjuk a csodakat? Olyan jo volt ezeket olvasni, sokkal jobb kedvem lett :)
54. 04d410066e (válaszként erre: 53. - Caravell)
2009. dec. 31. 10:43
Igen, ez valóban így van, nagyon szépen írtad le. :)
53. caravell (válaszként erre: 45. - 04d410066e)
2009. dec. 29. 18:25
Ezt én is rendszeresen használom, vannak még ilyen könyveim, azokat sűrűn olvasgatom, hogy le ne térjek a jó útról (azért így is sokszor sikerül) ilyen a "Tudatalattid csodálatos hatalma"és a "Benned a kozmikus erő". Ha tényleg el tudom hinni, érzem, hogy elfogadom és "tudom", hogy sikerül, akkor tényleg megtörténik. Csak nem szabad a hogyanokon gondolkozni, majd valahogy mindig! Az ember elveti a magot és nem kapargatja ki nap mint nap a földből, hogy csírázik-e vagy kikelt-e már, hanem tudja,h ki fog kelni,mert ilyen a mag természete. A jó dolgokat ugyanígy hinni kell.
52. 9242a6388c (válaszként erre: 51. - Alfoldi13)
2009. dec. 5. 20:12
mesélni...:)
2009. dec. 5. 20:11

itt élni vagy mesélni kell?

hisz minden olyan nagy csoda,,,

2009. dec. 5. 19:28
Nicsak mennyi csoda. :D Nekem pedig csoda, hogy az önbizalomnövelő-tréning fórumomon 130 hozzászólás lett 2 óra alatt, és mindenkinek jobb kedve lett tőle. :)
2009. dec. 5. 17:43

Csoda az, hogy mertem új életet kezdeni, nem volt mindig jellemző ez rám.

Csodálatos férjem van, aki nagyon szeretek....

Csodálatosak a gyerekeim is.

Nem mindig érzi ezt igy az ember, de jó ezt megerősiteni...annyi minden jó történik az emberrel csak észre kell venni!

48. 04d410066e (válaszként erre: 47. - Princess.p)
2009. dec. 5. 17:39
Ezt is jó volt olvasni. Jó, hogy sokan észreveszik az apró örömöket is. :)
2009. dec. 5. 16:30
Csoda! :) Az, hogy élhetünk, kaptunk lehetőséget. Hogy miért pont én, mi? Azt nem tudom. :) A családom jól van. Nekem ez a legfontosabb. A többi nem érdekel. Ha velük történne valami, nem élném túl. :( Igen és nagyon jó ötlet volt ez a fórum. :) Minden nap vannak kisebb csodák, csak meg kell tanulni észrevenni. :) Ma pl. egy bácsi volt nagyon kedves. Beszélgettünk. Azért csoda ez az egész, mert manapság az emberek nem kedvesek, átlépnek egymáson. Egy mosoly ami nem sok nem közlenek egymás felé az emberek. Pedig mindenkinek jobb lenne és nem lenne ennyi ember depressziós stb. :) Jó volt olvasni a kisbabás hozzászólásokat! :) :) :) Mindenkinek jó egészséget!
46. db78bacc4f (válaszként erre: 45. - 04d410066e)
2009. nov. 24. 10:15
Persze, jöhet a link priviben, érdekel. Köszi
45. 04d410066e (válaszként erre: 44. - Db78bacc4f)
2009. nov. 23. 10:13
Többféle módszer is van arra, hogy megkapd, amit szeretnél. Csak pozitívan kell hozzáállni a dolgokhoz. Nekem 2 féle módszer jött be, amit a saját egyéniségemhez igazítottam, és így sokkal jobban vagyok, és nagyon sok kívánságom teljesült már. Az egyik a titok című film, esetleg könyv, a másik pedig Bärbel Mohr rendeld meg az univerzumtól című könyve. És még van egy meditáció is, amit mostanában fedeztem fel, és nekem segít. Majd átküldöm privibe a linket, ha szeretnéd. :)
2009. nov. 23. 09:33

Édesek vagytok! Köszönöm a hozzászólásokat, jobban is érzem magam, ahogy olvasom őket! Szép napot mindenkinek!

tindogo...mit értesz rendelés alatt? Ezt nem értettem.

43. bumburka (válaszként erre: 40. - 04d410066e)
2009. nov. 21. 21:29

Igen kimondhatalanul boldog vagyok!!!!:):)

Maga a mennyország ez a 14év mióta együtt vagyunk!!!!!!!!!!:):)

Már-már félek szembesülni a tudattal,hogy ennyire csodálatos a kapcsolatunk!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):-):))

2009. nov. 21. 19:15

sziasztok lányok, remélem nem baj, ha csatlakozom. Az én kicsi lányom szuletése is egy kissebb csoda volt. 2006ban osszeházasodtunk a párommal és 2007 márciusában pozitívat teszteltem. Nem terveztuk a babát, de nagyon orultunk neki. Sajnos pár héttel késobb elvetéltem. Aztán ráadásként kiderult, hogy természetes úton talán nem is lesz soha babánk. Aztán a Jóisten máshogy dontott. Tobb mint egy évvel késobb, pont mikor új munkahelyre mentem, nem jott meg és mire orvoshoz mentem már 9hetes voltam. Sírtunk az oromtol és csodás terhességem volt. Kislányom nehezen jott a világra, hosszú és keserves szulés volt, de egészséges, jókedvu és gyonyoru. A mai napig hálát adok érte a Jóistennek.

Bocs, kicsit hosszú lett :-)

2009. nov. 21. 19:01
a csadavadászok úgy látom lazítanak :D
40. 04d410066e (válaszként erre: 39. - Bumburka)
2009. nov. 21. 17:48
Nagyon aranyos vagy, köszi! Szerintem egy csoda a párkapcsolatod. :D Annak nagyon örülhetsz.
2009. nov. 20. 23:27

Nekem már az is csoda,hogy végre van egy topic,ahol pozitív dolgokat,jó kis társaságot talátam!

Ééééés" megismertem" tindigot.Aki egy édes kis csajszi!;);):):):)):-)

38. 04d410066e (válaszként erre: 36. - Misz)
2009. nov. 20. 10:14
Ezek valóban nagyon nagy csodák! :) Nagyon örülök nektek! :)
37. a8bb58bccc (válaszként erre: 36. - Misz)
2009. nov. 20. 10:02
nem lettél hosszú... szinte szavakat sem lehet találni....libabőr gágog rajtam...
36. misz
2009. nov. 19. 20:04

Nekem is van csodám, nem is egy. :)

5 éve azt mondták egy műtét után, hogy spontán nem eshetek teherbe, és a kontrollvizsgálatra menet már a szívem alatt hordtam a Kislányomat, aki most már nagy ovis és csodálatos Teremtés. Aztán 2 Angyalka után letettünk a kistesóról. Védekezés mellett fogant az én drága kicsi fiam, aki most 4 hónapos. És hozzáteszem 8 hetes kismamaként elütött egy motoros a zebrán, de az én Kisfiam nagyon maradni akart és ezt is túlélte. Tündéri édes Gyermek.

A nőgyógyászom mindkét estben lement hídba, és nem akarta elhinni, hogy ilyen létezik. És lám mégis. :)


És van még egy nagy csodám a mindennapok pici csodái mellet.

A nagymamám 3 sztókon van túl. Az 1.- akkor kapta, mikor Ágikával várandós lettem, a 2.-t akkor, mikor Zolikát vártam. Mindkét esetben azt mondta az orvosa, nem hitte, hogy túléli. A dédunokáit akarta látni, az gyógyította meg.

A 3. nagyon súlyos volt, 6 hétig csak feküdt és nézett mereven maga elé, nem beszélt, nem mozdult, nem ismert meg senkit. A doki azt mondta, készüljünk fel a legrosszabbra. Az Anyukám viszont nem adta fel és neki, meg a Jóistennek köszönhetően fél év elteltével a Nagyim segítség nélkül járkál, eszik, beszélget.


Ezek életem legnagyobb csodái. Bocsi, hogy hosszú lettem.

35. misz (válaszként erre: 22. - Manul)
2009. nov. 19. 19:52
Kívánom, hogy minél előbb 2 szív doboghasson benned! :)
34. misz (válaszként erre: 20. - 82f65e3480)
2009. nov. 19. 19:51
Könny szökött a szemembe. Minden jót kívánok!
33. misz (válaszként erre: 9. - Ce32b49557)
2009. nov. 19. 19:50
Tiszta szívből gratulálok! :)
2009. nov. 19. 19:44
mennyi apró kis csoda vesz bennünket nap mint nap körbe.. és mi rá se figyelünk..
2009. nov. 19. 19:37

“Miközben mosogatsz, imádkozz! Adj hálát a mosogatni való tányérokért, hiszen ez azt jelenti, hogy volt bennük étel, hogy tápláltál valakit, hogy szeretettel gondoskodtál valakiről: főztél, és asztalt terítettél. Képzeld el, hány ember van a földön, akinek nincs mit elmosnia, vagy nincs kinek megterítenie…”

Paulo Coelho: A portobellói boszorkány

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook