Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » IPL szőrtelenítés otthon fórum

IPL szőrtelenítés otthon (beszélgetős fórum)


2022. júl. 6. 08:41
Barátnőm kozmetikus, ő vett magának és szereti. Amiket hallottam tőle, hogy minél sötétebb színű a szőr, annál hatékonyabb lesz. Nála szempont volt a készülék kiválasztásánál a villanás szám (minden gépben van akárhány ezer villanás, utána vége), a kezelőfej nagysága, cserélhetősége. Nyáron nem igazán érdemes hozzáfogni, mert ha jól emlékszem azt mondta, hogy nem lehet napra menni. 100-150 ezer alatt nem érdemes venni.
6. Alnisa (válaszként erre: 2. - F7f780f355)
2022. júl. 6. 07:59
Mert szart kaptál. Huszon ezek forintért nem lehet jót venni, meg az ilyen Babyliss és társai nem érnek semmit.
2022. júl. 6. 07:57

Életem egyik legjobb döntése volt, hogy megvettem.

Nekem Remington 6250-s van. Első időkben 2 hetente csináltam (pár hónapig), most pár havonta, amikor ezembe jut. Jóval kevesebb szőr nő vissza és csak hónapok alatt.

4. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 5. 20:01

Ez egy elég jó leírás:

[link]

3. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 5. 16:35

Nekem bejött. Időigényes ez tény.


Valami izraeli gyártmányú gépem van, de meg nem mondom a márkáját.


Szempont legyen a kiválasztásnál, hogy véletlenül se akkumulátoros legyen, lehetőleg minél erősebb és minél nagyobb legyen a kezelőfej.

2022. júl. 5. 16:10

Egy nap kalap fos. En 2019 karacsonyara kaptam es csunya dolog eladni egy ajandekot de eladtam mert lof@@@@szra sem volt jo

Inkabb egy jo epilatortt vegyel

2022. júl. 5. 16:03
Van valakinek tapasztalata az otthoni IPL szőrtelenítőkkel kapcsolatban ? Érdemes beruházni rá ? Melyik a legjobb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook