Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » IPL szőrtelenítő gép - otthonra fórum

IPL szőrtelenítő gép - otthonra (beszélgetős fórum)


2020. okt. 19. 08:32

Nekem Remington 6250-s van, nagyon jó. Szuperül működik. Elvileg örök életű lámpával rendelkezik.

Kb 3-4 éve van meg. Első időkben 2 hetente használtam, aztán havonta. Most ha eszembe jut vagy látom, hogy elkezd nőlni a szőr. Van, hogy hónapokig nem használom.

4. timycat (válaszként erre: 1. - Jooeva)
2020. okt. 18. 21:27

Nekem IluminageBeauty Me Sleek van. Hatásos, megéri. Én is meglepődtem mennyire. De legközelebb nem ezt venném. Az első gép pár kezelés után tönkre is ment. Cserélték szó nélkül, de ez a második is egyre gyakrabban csakúgy lekapcsol. Arckezelő funkciója nincs.

Legközelebb olyat veszek aminek van, amit írtál is, akne kezelő és arcfiatalító fejjel. Állítólag az is hatásos.


Nem fájdalmas, nekem csak intim részen, ahol ugye érzékeny a bőr "csíp" kicsit, kb apró áramütés.


Figyelj rá hogy legyen beépített ventilátora, így nem melegszik túl.


Arra figyelj még, hogy hálózati kábele legyen, ne akksis. Mert egyrészt ahogy merül gyengül a villanás és akkor pont semmit sem ér. Másrészt gyötrelem kivárni a töltést.

Ugyanis időigényes, figyelj rá, hogy minél nagyobb legyen a kezelőfej és legyen rajta csusztatott üzemmód. Azaz ne kattintgatni kelljen, hanem ahogy húzod a bőrödön érzékelje és folyamatosan villanjon.

Szerencsére mivel tényleg hatékony egyre ritkábban kell használni, de egy tokától bokáig kezelésre, úgy hogy célszerű egy felületen több irányból 3-4-szer átmenni egy kezelés alkalmával jó 1,5-2 órát vesz igénybe nekem. Tapasztalatom szerint így 2-3 év után is 6 hetente végig kell magát villantani az embernek, mert idővel visszanőnek a szőrök. A nyarakat ugyan el szoktam csalni, mert én sokat napozok és akkor még villantással is nem akarom továbbterhelni a bőrömet, de a nyarat simán ki lehet húzni nélküle. Sokkal kevesebb, sokkal gyengébb szőr, sokkal lassabban nő vissza. Ősszel viszont folytatni kell a kezelést, mert idővel tuti helyreáll az eredeti állapot. Tehát tartós szőrtelenítést ad nem véglegest.

3. jooeva (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
2020. okt. 18. 15:25

Bocsánat kimaradt, akne kezelő és bőrmegújító fej is van hozzá.

A linkeken ott a pontos leírás mindkettőhöz.

2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Jooeva)
2020. okt. 18. 15:20
Mármint akne megújító?:(
2020. okt. 18. 15:16

Már jó ideje nézem a kínálatot, szeretnék egyet otthonra.

A Phillips Lumeát láttam üzletben, kézbe is fogtam, nehéznek találtam és elég drága is.

Jó lenne, ha cserélhető lenne a feje.

Találtam olyat, amihez akne és bőrmegújító fej is van.

Zömében 2 év garanciát ígérnek.

A lámpa feje is minél nagyobb, annál haladósabb a használata.

Nagyjából 2 gépre leszűkítettem, hogy mit is szeretnék:

1. Dermagene Quartz 5 in 1

[link]

2. Dees 3 in 1

[link]


Szeretnék olvasni tapasztalatokat, előnyöket, hátrányokat a fenti gépekről.

-Használat mennyire könnyű?

-Hatásos-e?

-Mennyire időigényes?

-Mennyire fájdalmas?

-Melegszik-e a készülék?

Ha van ennél jobb, hatékonyabb, arról is szívesen olvasok!

Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook