Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tartós szőrtelenítés otthon fórum

Tartós szőrtelenítés otthon (beszélgetős fórum)


8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Zoxa)
2020. jún. 2. 15:34
Ezt a gépet vettem meg. Az elejen 2 hetente írja a kezelést. Te is így csináltad? Egy területre csak egyszer villatsak?
7. timycat (válaszként erre: 6. - Epresturmix)
2020. máj. 30. 00:37
Az enyém használta, de mivel barnább a bőre, világosabb a szőre, neki semmit nem ért. Na meg nem is értem mit akart vele, én ősasszony vagyok hozzá képest.
6. Epresturmix (válaszként erre: 5. - Timycat)
2020. máj. 29. 15:58

Hehe, ismered a pasimat? :D

Igen, ezt most egyedül használnám.

5. timycat (válaszként erre: 4. - Epresturmix)
2020. máj. 29. 15:57

Me Sleek Iluminage, nekem a korlátlan számú van, de tök felesleges ha csak egyedül használod. Kérdés hogy egyáltalán kibír-e "X"ezer villantást, mert Amazonon nem túl jó véleménnyel vannak róla, nem a hatékonyság a baj, hanem hogy hamar tönkrement. Ugye nálam is az első 1 év alatt bedobta a törölközőt. Viszont kicserélték rögtön. A mostani 1,5 éves kb, de mivel hatásos alig használom. Hááát lutri.


Már van újabb gépük is, ahogy nézem. Iluminage Touch.

4. Epresturmix (válaszként erre: 3. - Timycat)
2020. máj. 28. 18:07
Jól teszed Timikêm. Írd meg nekem. Lumea horror áron van.
2020. máj. 28. 16:29

Meglepően hatásos volt nálam. Én maximálisan szkeptikus voltam.


Arra kell figyelni, hogy nagy kezelőfelülete legyen, mert nagyon lassan lehet vele haladni. Legyen benne csúsztatott funkció, azaz úgy is villantson hogy lassan végighúzod a bőrödön, de ne melegdjen túl és legyen benne érzékelő a véletlen villanás elkerülése érdekében. Ne akkumulátoros legyen, mert gyötrelem kivárni a töltést, és ahogy merül gyengül.


Egy kezelt felületen egy kezelés alatt 3-4szer érdemes végigmenni, tényleg nagyon pepecs meló. Nekem úgy a 3-4. alkalom után szembetűnő lett a változás, de én az optimális bőr- és szőrtípussal rendelkezem. Világos bőr, sötét szőr.

Az elején hetente kezeltem, most 3 hetente-havonta. De igazából terület függő. Pl az alsó lábszáramon ahol erősebb volt a szőr már havonta is alig van mit kezelni, míg a combomon ahol gyengébb a szőr 3 hetente kezelni kell, a karomon piheszőrök voltak/vannak ott semmit nem ért.


A gép nevét meg nem mondom, valami izraeli márka (kozmetikus ajánlotta) olcsóbb mint a felkapott márkák, viszont erősebb, korlátlan villantással, nagyobb a villantó felület és hálózati csatlakozó van tehát nem kell töltögetni, várni az aksira és egyenletesen adja ugyanazt a "villanóerőt" azaz nem gyengül töltöttségtől függően. 2 év garancia van rá. Úgy kb 1 évesen tönkrement, első szóra kaptam új készüléket, most 1,5 éves, ennek eddig nincs baja.


Neten rendeltem. Ha jól emlékszem egy debreceni cég forgalmazza Magyarországon.


Ha kezembe akad a papírja megírom a márkáját.

2. Zoxa
2020. máj. 28. 16:12
Philips Lumea (Prestige)
2020. máj. 28. 09:55
Sziasztok! Otthoni, tartós szőrtelenítő gépet szeretnék vásárolni. Kinek mi a véleménye, tapasztalata? Melyik gépet ajáljátok? Válaszokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook