Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van-e valakinek tapasztalata otthon használatos RIO® IPL Pro Szőrtelenítő Készülékkel™ kapcsolatban vagy más hasonló készülékkel? fórum

Van-e valakinek tapasztalata otthon használatos RIO® IPL Pro Szőrtelenítő Készülékkel™ kapcsolatban vagy más hasonló készülékkel? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 3. 14:12

Szia!

Le tudnád írni tapasztalataidat?

Előre is köszi!

7. branik61 (válaszként erre: 6. - Makkmarcsi)
2013. jún. 5. 14:53
szia, küldtem privit. Használtat nem akartam. Nem is kerestem. Egy webáruháztól rendeltem.
2013. jún. 4. 14:54
És honnan rendelted, Mo.-ról? Tudom, hogy itt nem lehet reklámozni, de azért valahogy elárulhatnád, hogy honnan, mennyiért veszed.. :-) Én is eldöntöttem, hogy megvesszük, de Te ezek szerint előrébb jársz ezügyben, ezért gondolom szétnéztél, hogy hol érdemes. Vagy ezt csak egyetlen cég forgalmazza itthon, az is lehet.. Használtat nem néztél, vagy nem akartál? Köszi, ha válaszolsz.
5. branik61 (válaszként erre: 4. - Makkmarcsi)
2013. jún. 4. 11:02
Köszi szépen. Blogokat már tanulmányoztam, csak elsőkézből lettem volna kíváncsi, hogy beszámol valaki a saját tapasztalatáról. Én végül tegnap megrendeltem a "Rio IPL Pro" otthoni tartós szőrtelenítő készüléket, holnap hozzák. Lányom kapja ajándékba. Majd amikor lesz tapasztalat, eredmény, beszámolok róla.
4. makkmarcsi (válaszként erre: 1. - Branik61)
2013. jún. 4. 10:24

Szia! Én is tettem fel már kérdést ezzel kapcsolatban, de nem sok érdemleges választ kaptam. Éppen a napokban vetődött fel bennem újra a téma. Találtam 2 blogot, nézd meg, érdemes, sok tapasztalatot olvashatsz elsőkézből:

[link]

[link]

3. 2100
2013. jún. 3. 10:03
En sajnos vettem otthonra egyet, viszont nagyon csalodtam benne, mert 1 fej csak 1 alkalmat bir (labak es honalj), egy uj fej hozza plusz 10 ezert ft itt- szoval ezzel egyaltalan nem vagyok megelegedve, valamint a hatasossagaval sem (3 fej elhasznalasa utan ugyanannyi es ugyanolyan minosegu szorszalak nonek par het letelte utan :((((. Az enyem markaja: silk'n flash &go. 60 ezer ft volt- ennyiert szerintem (bar ezzel nem vagyok tisztaban) jobb hatast lehet elerni 1 kozmetikaban.
2013. jún. 3. 09:01
tapasztalatom nincs, de kozmetikus vagyok és a többi gépnél tudom mi a hatás. Egyszerűen nem értem miért lehet otthonra kapni. Ha a gép jól működne akkor max. fél évet kéne használni és utána semmi szükséged rá sok évig, mivel nem marad szőröd. Amennyibe ez a gép kerül annyiba kerül egy lézeres komoly gépes kezelés, de tuti nem sokkal többe és annak sokkal nagyon az esélye hogy hatásos,nem véletlenül még kozmetikusok sem használhatják csak orvosok.
2013. jún. 3. 08:13
Van-e valakinek tapasztalata otthoni használatos RIO® IPL Pro Szőrtelenítő Készülék™ kapcsolatban vagy más hasonló készülék is érdekelne

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook