Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Intim zuhany vagy hagyományos irrigátor? fórum

Intim zuhany vagy hagyományos irrigátor? (beszélgetős fórum)


21. edka78
2012. jan. 23. 16:15

Sziasztok!

Én 5 évig szenvedtem, mert állandóan visszatért a hüvelygyulladásom gomba miatt.

Aztán találtam egy jó dokit, aki kúppal és antibiotikummal kikezelt, illetve javasolta:

- a Saforelle intim mosakodó használatát nekem is, és páromnak is.

- teljes fehérneműksézlet ferőtlenítését

- valamint én olvastam valahol, hogy a szőrön is megtapadhatnak a gombák - bacik, így intim gyantáztattam.

Eredmény: amióta használjuk a Saforelle-t tényleg semmi bajom. :)))

2011. febr. 3. 22:00

Sziasztok!

Nekem is állandó fertőzéseim vannak,amikből már nagyon elegem van.

Minden hüvelykúp használat után kb. 2 napig minden oké,aztán visszatér.. :(

Olvastam ezt a grapefruit mag olajcsepp módszert.Ezt hogy kell alkalmazni?

És a kúraszerű kifejezés alatt mit értetek?Minimum havonta újra kell alkalmazni?

Köszönöm előre is a válaszokat!! :$

19. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 14. - Zsuzsi 18)
2010. jún. 28. 21:26
Pl,gyógynövényboltokban is van..Lehetőleg alkoholmentes fajtát vegyél..
2010. jún. 28. 20:16
Rendben Köszönöm szépen
2010. jún. 28. 19:43
Igazán szivesen. Olyant vegyél, amiben minél több a grapefruit kivonat!
2010. jún. 28. 19:38

Köszönöm szépen

Veronika

15. Veronika27 (válaszként erre: 14. - Zsuzsi 18)
2010. jún. 28. 19:29
Bioboltban, de drogériában is, DM-ben biztosan!
14. zsuzsi 18 (válaszként erre: 10. - 4f8ae69d1b)
2010. jún. 28. 19:26
grapefruitmag olaj cseppet hol lehet kapni írd már meg légyszíves köszönöm
2010. jún. 21. 22:10
Amiota a feleségem pamut bugyit hord, vagy nem vesz fel semmit, azota nincs semmi gombàs fertôsése. Szerintem, ha neked van, elôszôr mindenképpen gyogykezelni kell, és ha lehet a pàrodat is, mert ping-pongozàs lehet a dologbol.
12. zretyi
2010. jún. 21. 22:05

Köszi mindenkinek. Nem tudom milyen gombám van csak azt tudom hogy alig van folyásom de ami van attól annyira viszketek hogy sírni tudnék. Eddig még csak olyan orvosokhoz volt szerencsém aki adott egy kazal antibiotikumot és kész. Gondoltam megpróbálok néhány más módszert de amit írtatok azt mindemképp kipróbálom.

Köszönöm mégegyszer!!!

11. a14deb9047 (válaszként erre: 9. - A14deb9047)
2010. jún. 21. 16:42
És még valami: a fehérneműnek a belsejét, a pamutos részt megvasalni; ez is fertőtlenít!
10. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 1. - Zretyi)
2010. jún. 21. 11:38

A gomba a szervezetetben van..a sok cukros étel,nem megfelelő táplálkozás hozhatja elő..ill.még az antibiotikumok is..

Az irregálást nem ajánlanám!

A grapefruitmag olaj cseppjei hasznosak,ha kúraszerűen használod..egyébként vízzel hígitva az intimterületek lemosásához is kiváló!:)

próbáld ki,mert hosszútávon megéri!

2010. jún. 21. 10:16
Egyik sem. Zárt, pamut fehérnemű, csak langyos vizes lemosás. Ajánlatos a fehérneműt nem vegyszerrel mosni ki, hanem krémszappannal, tusfürdővel, utána jól kiöblíteni és így szárítani. A nyári nap pedig jól fertőtlenít. Az összes használt fehérneműt kéthetente-havonta egyszer elég mosógépben alaposan átmosni.
2010. jún. 21. 08:58
én intimzuhanyt használok,tejsavasat, orvosi utasításra, én PIIIból lettem vele PII negatív....
7. drnéni (válaszként erre: 1. - Zretyi)
2010. jún. 21. 08:52
Egyiket sem ajánlják. Ezek önkényes használata nemhogy helyreállítaná, inkább tönkreteszi a hüvelyflórát. Használatuk csak átmeneti időre, orvosi utasításra ajánlott. Ha gyakori a hüvelyi fertőzés, először az életmódot kell megvizsgálni: lehet oka fogamzásgátló szedése, rejtett cukorbetegség, táplálkozás. Keress egy jó nőgyógyászt, aki nem csak egy receptet vág hozzád!
2010. jún. 21. 08:46
És az intim zuhany vagy irrigátor tényleg nem jó....
2010. jún. 21. 08:46

Igen, ha candida akkor amit Veronika írt, elsősorban immunrendszer erősítés, cukor és szénhidrát szegény/mentes étrend, pamut cuccok, no eldobható tisztasági betét.


Én nagyon hosszú ideig küzdöttem vele, semmi nem használt, csak a fent említett dolgok.

4. mágnes74 (válaszként erre: 1. - Zretyi)
2010. jún. 21. 08:45
Egyik sem jó, mert eltünteti a természetes hüvelyflórát is.
2010. jún. 21. 08:44
Milyen gombád van? Candida?
2010. jún. 21. 08:42

Szerintem egyiket se...

A gombás fetőzés elmúlik ilyenek használata nélkül is. Nekem is van irrigátorom, útáltam használni, csak pár alkalommal tettem, útálok bármit is feldugni.

Azt kell kideríteni, hogy mi okozza a gombát, ezt meg doki megállapítja tenyésztéssel.

Szerintem inkább az immunrendszered erősítsd multivitaminnal, grapefriutmagolaj cseppel, Béres cseppel...

2010. jún. 21. 08:36
Azok véleményét várom aki ezt vagy azt használja. Miért éppen az a jó? Elég sűrűn van gombás fertőzésem és természetes gyógymódokat is szeretnék használni, illetve hüvelyflóra helyreállítása is fontos lenne. Melyiket vegyem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook