Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az irrigálás és az intimzuhany ugyanaz? fórum

Az irrigálás és az intimzuhany ugyanaz? (beszélgetős fórum)


2012. júl. 31. 19:41

tiszta viz, semmi szappan, semmi intim zuhany, mert ott lent szepen van egy kemiai egyensuly.


szerintem kevesebb folyas, meg egyeb nemi bajok lesznek...intim zuhany jo BIZNISZ, mert a 21. szazadban mindent el lehet adni.


nekem soha nem volt ilyenem, es soha semmi nemi bajom, folyasom nem volt az eletben, es 35 vagyok.

2012. júl. 31. 19:41

A rendszeres irrigálás nálam is több bajt csinált mint hasznot, pedig csak hetente2-3 alkalommal használtam. A nődoki szerint az is sok volt.

A natúr élőflórás joghurttal sokkal többet értem el.

2010. márc. 3. 09:27
en ugy tudom, hogy fuggoseget okozhat. szules elott nekem is allandoan problemaim voltak es azota semmi. kop kop.
8. lilluska25 (válaszként erre: 7. - Veronika27)
2010. márc. 3. 09:18
mindig lesz olyan aki vmit ellenez
7. Veronika27 (válaszként erre: 6. - Lilluska25)
2010. márc. 3. 08:59
Nézd meg a videoklinika oldalát, ott meg olyan nőgyógyász beszél, aki ellenzi.
2010. márc. 2. 23:53

pedig a doki a neten azt irta,naponta használja,.de sztem ez is egyénfüggö.én mondtam neki h tavaly óta nem jó semmi,a kenet stb,mindig van vmi baci stb,gondlom ezért mondta h naponta.kérdeztem is tole h nemsok, azt mondta nem,,,,


ha kb 1 éve nem mulik a bajom,sztem ennél rosszabb már nem lehet:)

2010. márc. 2. 23:06
Ugyan az nemérdemes drágát venni! De túlsürűn sem szabad ilyeneket használni!
2010. márc. 2. 22:25

Ugyan az.

De szerintem megszüntették a Lactacid irrigátort.

Én fürdéshez használok ezért is.

Találtam neked ilyet, csak 1500 Ft.

[link]

2010. márc. 2. 15:30
Ugyanaz szerintem is!
2010. márc. 2. 15:28

Szia!

Nekem lactacid irrigátorom van.Ez egy flakon aminek lecsavarható/ebbe tehetsz bármilyen erre a célra alkalmas,gyógyszertárban kapható készitményt/ a teteje ami hosszúkás sok lyuk van rajta és ahogy beteszed nyomod a flakont ugy mos ki belüről.Az intim zuhany is ez szerintem csak más néven.

2010. márc. 2. 11:01

egy irrigátor az orvosnál 6000 ft kb,abba benne van a tejsav stb,mig a másik egy Dm es készülék,abba is rakható.

mi a különbség ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook