Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Internetes élet szemben a valósággal fórum

Internetes élet szemben a valósággal (beszélgetős fórum)


1 2
2021. máj. 15. 09:17

Hát nem tudom...


Én nem vagyok egy nagy FB-s, de egy pillanatig nem tud érdekelni, hogy ki és mit posztol a családjáról, igaz e, stb.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2021. máj. 15. 09:11

Sőt mi több, rettegek! :) Láttam már rá példát, jobb félni, mint megijedni. :))))


Jó dolgot vallasz, tényleg így van.


A facebook felköszöntésekről én is így vélekedem. Nem is értem, ha egy háztartásban élek valakivel, akkor miért ott köszönteném fel?! Ha meg kell emlékezni az eseményről, akkor rakjon fel a gyerekről egy fotót a tortával és írja oda, megünnepeltük Ödönke második születésnapját.

6. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 15. 08:52

Kezdem az utolsó bekezdéseddel. Engem aztán egyáltalán nem érdekel, hogy anonimitásba burkolózva vagy a hoxás nickjével hoz fel valaki egy témát - nem szokásom "kutakodni" senki után. A való életben sem vájkálok senki életében.


Egyébként is hidegen hagy, hogy ki mivel kérkedik. A valóság sokszor az ellenkezőjét tükrözi, mint amit valaki el akar hitetni a külvilággal. Attól, hogy valaki fényezi magát, vagy a gyerekét, de a valóságnak semmi köze ahhoz a képhez, amit közvetíteni próbál, nem sem lesz boldogabb, sem okosabb, sem szebb. Ez szimpla önámítás.

Egyébként meg vannak olyan emberek, akik a valós életben is egészen másként adják elő az életüket, mint ahogy az van. Ő dolguk.

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 15. 08:46

'Légyszi', ne szedjetek szét az anonimitás miatt! Azért indítok így, hogy ne kutakodjon senki a hozzászólásaimban támadási felületet keresve, ha nem ért velem egyet. :)'


Ezek szerint félsz, hogy lehetne? 😜


Egyébként vallom, hogy okos ember hallgat arról is amilye van, amit-amiről tud, a buta meg azzal is henceg, amilye nincs.


Azt meg, hogy a gyerekét főleg, aki még olvasni sem tud, vagy a feleségét, férjét az önmaga oldalán köszönti fel szánalmasnak tartom.

2021. máj. 15. 08:23
Aki szereti mutogatni magát, hivalkodik a valóssal vagy a semmivel, az nem csak az interneten teszi. Valamit biztos kompenzál, de az ő dolga, nekem mindegy.
3. plavalaguna (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 15. 08:11
mindenki más. van aki szereti mutogarni amilye van, van aki meg elvonulni szeret. Az hogy boldog e, semmi köze ahhoz, hogy mutogatja e az életét.
2021. máj. 15. 08:08

Ugyanez.

Bár én nem nevetek, egyszerűen nem érdekel, illetve észre sem veszem.

2021. máj. 15. 07:52

Mindig kinevetem az interneten önmagukat fényező embereket. Szerintem a boldog házasságot nem kell mutogatni; az okos ember nem bizonygatja az iskoláit; az őszinte szeretetet nem kell közzé tenni; a sikert megélni kell, nem más arcába nyomni.


Nektek van véleményetek erről?


Légyszi', ne szedjetek szét az anonimitás miatt! Azért indítok így, hogy ne kutakodjon senki a hozzászólásaimban támadási felületet keresve, ha nem ért velem egyet. :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook