Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Inszeminációsok segítenétek nekem?! fórum

Inszeminációsok segítenétek nekem?! (beszélgetős fórum)


6. polly22 (válaszként erre: 2. - Bobo78)
2014. jún. 5. 15:09
mi lett?
2014. ápr. 1. 10:22

Szia!

Én sajnos már jártam így!:-(((( Pár hónappal ezelőtt egy szombati napon mentem a dokihoz uh-ra,utána hétfőre terveztük az inszemet,de a szombati uh-n egyértelműen látta a dokim a folyadékot,ami a tüszőrepedésnél van!:-((( Így nem tudtunk mit csinálni,elhalasztottuk.Annyit tudott javasolni,hogy este mindenképpen bújjunk össze a férjemmel.

Erről senki sem tehetett,kicsit szomorú voltam.

De ne is gondolkodj ilyenen,hogy késő lesz,próbálj csak pozitív dolgokra gondolni!:-)))) Megy a drukk!!!!

Mi most fogjuk kezdeni a 3.-at,bennem vegyes érzések vannak ezzel kapcsolatban!

Kívánom,hogy nektek sikeres legyen és minden rendben menjen!:-))))

2014. márc. 30. 10:20
Nekem anno a dokim a barnazastol kezdte a szamolast. Mas kerdes, hogy nekunk az mar a harmadik probalkozas volt es addigra a kapott hormonok kicsit megzavartak a ciklust es ezert volt barnazas is az elejen. Szerintem ne aggodj elore ezen. Nekunk pont ez volt a duplan is sikeres inszeminacionk :))
3. Caprica76 (válaszként erre: 2. - Bobo78)
2014. márc. 30. 10:08
Szia, nekem az inszeminációm előtt egy héttel már elkezdődött a tojásfehérjéhez hasonló nyák, sőt mire az inszemre mentem már semmi nem volt belőle, abszolút abban a hiszemben voltam, hogy teljesen feleslegesen megyek, már úgyis lement a peteérés, aztán mégis sikerült:)
2014. márc. 30. 09:25
Most készülünk az első inszeminációra. Jövő héten pénteken kell menni UH-ra, és ha minden jól sikerül, akkor hétfőn megcsinálják az inszemet. Viszont én úgy veszem észre, hogy nemsokára kezdődik a tojcsis nyák, és félek, hogy nem húzzuk ki hétfőig, félek attól, hogy a pénteki UH-on azt fogják mondani, hogy már megrepedt a tüsző. Járt már így közületek valaki? Ebben a hónapban érdekesen indult a menzim. Múlt héten pénteken egy nagyon picit véreztem, barnáztam, szombaton megint, vasárnap meg mintha elvágták volna. Most hétfőn-kedden volt egy kicsit erősebb vérzésem. De a doki azt mondta, hogy a keddet vegyük első napnak. Mit a tapasztalatok?
2014. márc. 30. 09:24
Inszeminációsok segítenétek nekem?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook