Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nekem kell kérni az orvost az inszeminácóra, vagy neki kéne mondania!? fórum

Nekem kell kérni az orvost az inszeminácóra, vagy neki kéne mondania!? (tudásbázis kérdés)


3. 6db355b442 (válaszként erre: 2. - Ikrekanyukája)
2011. máj. 7. 15:59

Köszönöm szépen a válaszod!!

Megpróbálom. Úgyis jövő hónapban kell mennem szűrésre, akkor majd mondom neki, hogy én nem szeretnék tovább várni. Remélem, együttműködő lesz. Én jó orvosnak tartom, de lehet megkérdezem más dokinak is a véleményét.

2011. máj. 7. 15:34
Miért ne kérhetnéd tőle? Ez a te életed, a te tested. Szerintem ülj le vele beszélni, és kérd meg, hogy közösen állítsatok fel egy stratégiát, ami mentén lehet haladni. Ennek gondolom, az első lépése lenne az inszemináció. Kérdezd meg tőle, hogy javasolja-e az esetedben, ill. mondja el, hogy ez mivel jár, milyen következményei lehetnek, stb. Vedd a kezedbe az irányítást - max. lebeszél róla, mondván, hogy várjatok még egy kicsit.
2011. máj. 7. 15:10

Sziasztok!


Az inszemet, nekem kell kérni az orvostól, vagy neki kéne eszébe jutni, már lassan két és fél év sikertelen baba várás után.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook