Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ínhüvelygyulladással mit lehet tenni? fórum

Ínhüvelygyulladással mit lehet tenni? (tudásbázis kérdés)


2018. aug. 18. 11:20
Kedves forumindito! Sajnos nekem mindket kezemet erinti ez a betegseg... mindket kezem mutve van 1-1 ev kulombseggel tette helyre a kezsebesz... azota a jobb kezem nem faj vagy csak nagyon ritkan majdnem 100% osan helyre jott visszont a bal kezem sokkal gyengebb hideg idoben sokat faj akkor hasznalom a csuklovedot (futuro a neve) amit a doki felirt.... sajnos ez mar nekem nem lesz jobb... de igy is probalok teljes eletet elni vele.. Udvozlettel Tunde
10. elbb (válaszként erre: 5. - 4db861fb54)
2018. júl. 27. 10:19

Bocsanat az otletekert.

Akkor a legjobb javaslatom hogy turd a fajdalmat.

2018. júl. 27. 07:38

És még valamit: ismerem, milyen kegyetlenül tud fájni, amikor először csak az ujjak, utána már csukló és alkar, stb. stb. Ez általában szakmai ártalom, aki sokat veri a gépet, vagy valami hasonló munkát végez.


Majd máskor, ha ismét jelentkezik, és időben kapcsolsz, elegendő lesz esténként otthon a vizes borogatás, de ez itt már nálad orvosi eset!

2018. júl. 27. 07:34

Ha nem vagy hajlandó önként pihentetni, ahogy írják itt a többiek, no akkor jön a begipszelés. Garantáltan nem fogod tudni használni!!!

És hiába is ágálsz ellene, a te döntésed, hogy melyik utat választod!

2018. júl. 26. 20:34
Guruljka jól mondja. Itt csak a teljes pihentetés használ. Az egész kezed kösd fel a válladra, hogy véletlenül se tudd használni! Kíméld a váll, könyök és csukló ízületeidet!
6. Guruljka (válaszként erre: 5. - 4db861fb54)
2018. júl. 26. 20:31

Honnan tudod, hogy szeptemberben már nem fog fájni?

gyulladt állapotban különben sem műtik, azt hiszem.


Én is így voltam a gipsszel, aztán csak eltört a kezem... :D

2018. júl. 26. 20:28

Általános sebészeten voltam, semmit nem csináltak vele. Tovább küldtek a traumatologiara. A kézsebész szintén beutalos, szeptemberben talán kapnék időpontot. Úgyhogy hagyjuk ezeket.

A másik.. Nekem ne gipszeljenek semmit!

4. Guruljka (válaszként erre: 1. - 4db861fb54)
2018. júl. 26. 19:33

Miért veszítenéd el az ujjad???


Erre csak a pihentetés használ. Nyugodj bele, hogy nem tudsz dolgozni, mert ha a teljes gyógyulás előtt megint megerőlteted a kezed, akkor sokkal rosszabb lesz.

2018. júl. 26. 19:32
Elveszíteni nem fogod az ujjad. Kenegesd voltarennel vagy diclofenaccal és pihentesd.
2. elbb
2018. júl. 26. 19:32
A reuma elküld a sebészetre, ahol begipszelik. de ezt ne várd meg, a sebészetre nem kell beutaló, így oda te is elmehetsz, megmutatod a dokinak, aki begipszeli jó esetben. Az ínhüvelygyulladás egyik gyógymódja ugyanis a teljes kímélés.
2018. júl. 26. 19:27
Sziasztok! Lassan két hete ínhüvelygyulladással szenvedek, dolgozni se tudok. A bal kezemen a hüvely valamint a mutatóujjam zsibbad, hajlítani nem tudom. Krémet és tablettát kaptam a dokitól, továbbá fàslim és merevítőm is van. Kezdek aggódni, mert dolgozni kellene, de ilyen kézzel??!! Reumatológia beutalóm van, kb szeptemberben tudok elmenni hacsak nem találok ki valamit. Pénzem nemigen van magánrendelésre. Nemcsak a pénz miatt aggódok, hanem h súlyos az eset, talán el is veszíthetem az ujjam. 😔 Mit gondoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook