Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ingyen segítség másoknak! fórum

Ingyen segítség másoknak! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
143. 29c1a17bf6 (válaszként erre: 42. - 8d00a82c06)
2022. febr. 5. 13:40
Igazad van, mert az is a cél :))
142. 29c1a17bf6 (válaszként erre: 138. - 9b10f3d7ff)
2022. febr. 5. 13:39

27 . kommentben bevallotta azt, amire gyanakodol.

Hogy profitalni akar masok pénzébol .

141. barbus0501 (válaszként erre: 138. - 9b10f3d7ff)
2022. febr. 5. 13:39
Igen, akinek segitek, biztos nagy megnyugvas, hogy az aki teve showt csinalt belole, soha az eletben nem jut el hozza! Rejtely, minek van tobb fodrasz, bolt, auto! Hat mindenki csak koppintotta az otletet, nem?
140. tumbo2 (válaszként erre: 137. - 9b10f3d7ff)
2022. febr. 5. 13:38
ja,inkább megbüntetik,ha nincs lenyírva a fű.még kint az utcán sem.
139. tumbo2
2022. febr. 5. 13:36
a lányom segített egy nőnek,aki már bevásárolni sem tudott.a szervezetnél kapott egy mankót,ami lassan nekem is kell.
138. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 135. - Barbus0501)
2022. febr. 5. 13:30
Nem kérte senki, hogy ne csináld, ne forgasd ki a szavakat,nem szép tulajdonság, ahogy mások tollával sem illik ékeskedni.
137. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 133. - Falipapir)
2022. febr. 5. 13:28

Segítség elkelne cseppnyi hazánkban is. Rengeteg idős, beteg ember van, aki nagyon hálás lenne, ha a nyílászáróit megtisztítanák, ha a függönyt, amit már nem tud leszedni kimosnák.

Ha kimeszelnék a kis tanyát, lakást. Ha a kerítését rendbe hoznák. Fát vágnának nekik. De jól jönne a segítség azoknak is, akik éppen munkanélküliek, elvégeznék a feladatukat, de nincs pénzük tisztítószerekre, falfestékre stb. És nem lenne elég karakterhely, amiben segítséget adhatnánk embertársainknak.

2022. febr. 5. 13:27
Legalabb fentmarad a poszt! A negativ reklam is reklam!
135. barbus0501 (válaszként erre: 132. - 9b10f3d7ff)
2022. febr. 5. 13:19
Ez nem az irigysegrol szol! De gondold, ahogy szeretned. Az elso 5 hozzaszlas borzasztoan negativ volt. Igazabol, azert, mert nektek ez a velemenyetek, en nem fogom abbahagyni!
134. Falipapir (válaszként erre: 129. - Barbus0501)
2022. febr. 5. 13:19

Azért hiányoltam hogy nincs egy kész műről videó, amikor már rend van.

Egyébként nem vagyok ideges, nem tudom miért gondolsz ilyet.

Viszont nem értem ha külföldön élsz, angolul teszel fel videókat, miért is Magyarországon élőktől vársz segítséget, és miért nem helyiektől?

133. Falipapir (válaszként erre: 128. - Syria)
2022. febr. 5. 13:15

Rendben csak az lehet, amit az ember saját maga tart rendben.

Ha valaki más pakol el utána, semmit nem fog megtalálni.

biztos nincs gőzöm róla. apósommal évekig veszekedtem a szemétdombjai miatt. Nem volt sok. Csupán vagy 50 tonna törmelék elszórva, és 10-12 kisteher ócskavas, szemét lom.

Kár hogy nem ismertem akkor a fórum indítót. Ő biztos le tudta volna egy szombat alatt.

132. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 125. - Barbus0501)
2022. febr. 5. 13:12

"Az otletem remek, segitokesz, es az emberek halasak!"


Barbus az ötlet nem a tiéd,már kitalálták mások előtted.

Az ötletüket felhasználva próbálsz ebből profitálni.


"A tevet is, a facebookot is, az instat es a tiktokot is mind nezitek, ezzel tomve mas zsebet! Az elfogadott, mert ott o nem reklamozta magat :D"


Ne azt figyeld kinek segítenek az emberek, hanem azt, hogy te hogyan állsz az emberekhez, azokhoz is, akik másként látják a dolgot, mint te. Így az jön át, hogy irigy vagy eleve azokra, akik szintén ebből élnek, amiből te is szeretnél.

131. barbus0501 (válaszként erre: 127. - Falipapir)
2022. febr. 5. 13:10
Mellesleg, ahol multhet szombaton voltam, oda ma megyek vissza. Mert nem lettem kesz. Ma lesz a furdo, konyha kitakaritav, a dolgai pedig jobban szelektalva!
130. Falipapir (válaszként erre: 115. - 9b10f3d7ff)
2022. febr. 5. 13:10

Hát ez gáz.

Szerencsére nem láttam ilyen műsort, ilyen emberekről.

Régen Magyarországon is divat volt mindent összeszedni.

Apósom után is évekig takarítottam a ház körül, mert bódé bódé hátán, plafonig rakva használhatatlan holmikkal, és nem volt egy udvar ahol fű nőtt volna, és ki lehetett volna ülni.

129. barbus0501 (válaszként erre: 127. - Falipapir)
2022. febr. 5. 13:09
Nyugodj meg! A tulaj vegig otthon van, amig pakolok! Mivel a szemelyisegi jogaikat vedem, a videon nem szerepelhetnek. Ezert nem latod oket pakolni sem!
128. syria (válaszként erre: 127. - Falipapir)
2022. febr. 5. 13:08
Ezekkel a mondatokkal arról tettél tanúbizonyságot, hogy alkalmatlan vagy ilyen jellegű segítésre. Kritizálod azt, amihez gőzöd nincs.
127. Falipapir (válaszként erre: 114. - Syria)
2022. febr. 5. 13:02

A szemét, az szemét. tény.

Bár tény, hogy egyiknek szemét, másik azt mondja jó ez még valamire, és visszateszi a polcra.

Ha közösen pakolnak, akkor már nem az idegen dönt a holmi sorsáról. Így lehet szelektálni. De egy idegen. nem tudja eldönteni, minek mi legyen a sorsa, max csak leporolni tudja, és betenni egy szekrénybe.

A videókból az derült ki, hogy egyedül pakol valaki után, dobozokba vegyesen mindent. Szerinted ha a gazdának kell valami, mit fog tenni? Kiborogatja az összes dobozt, mire megtalálja, amit keres. Ezt tartom hiába való munkának.

Ez csupán realizmus.

126. Falipapir (válaszként erre: 113. - 37e1ff8723)
2022. febr. 5. 12:56

Hát a kis hölgy nem ismeri az illetőt akinek kitakarít.

Csak támogatni akarja.

Te azt írod meg kell szabadulni a felesleges holmitól. Annak ellenére hogy nem neked szólt amit írtam.

Hogy is gondolod?

Lehet félreértelmezek dolgokat, mint ahogy mindenki más is észrevehetően, és belemagyaráznak dolgokat mindenbe, ahogyan te is tetted.

2022. febr. 5. 12:49
En befejeztem a vitat. Kulon koszonom azoknak, akik mellem alltak, mert atjott nekik a lenyeg! Kis ember igy kezdi! Ahogy en! En senkit nem csapok be, a gyanakvok miatt ugy latom le kell irni, hogy nyilvan senki otthonat nem videozok az engedelye nelkul! A tevet is, a facebookot is, az instat es a tiktokot is mind nezitek, ezzel tomve mas zsebet! Az elfogadott, mert ott o nem reklamozta magat :D Az otletem remek, segitokesz, es az emberek halasak! Es van az a reteg, aki nagyon szivesen nezi a takaritos videokat, koztuk en is! Igen, szeretnek ezze penzt keresni! De aki ennek az utjat sajnalja tolem, arra szavakat nem talalok! Mintha azt mondtam volna, kezdjunk el osszedobni az egyik csaladnak, en meg jol felveszem a penzt, aztan elek mint Marci hevesen! Na, az becsapas, hazugsag lett volna! 2 hete en fizettem a benzint, a hid penzt, a tisztitoszereket, hogy a nagy gyujtogeto otthonat valamennyire rendbetegyem! Nem, hogy penzt nem kerestem vele, meg en jottem ki minuszba! Es akkor lealltok velem vitazni, miert helytelen amit csinalok! Tobben egyettelmuen kijelentettetek, nem akarnatok igy segiteni masoknak! En akarok! Nagyon akarok! De hogy ennyi negativ, rosszindulatot hozzatok egy ember almaiba, az gusztustalan! Nagyot almodtam magamnak es masoknak!!! Ha nektek tetszik, orulok, ha nem, akkor nem! Mindenesetre elvezetes volt olvasni, ahogy engem mar rozsadombi milliomosnal tekintetek, aki mastol veszi el a penzt :) aldasom ratok!
124. barbus0501 (válaszként erre: 116. - 9b10f3d7ff)
2022. febr. 5. 12:39
Igen, probalom! Ehhez az kene, hogy velem jojjon valaki! Mert adnak egy szamot, es hivja fel! Ennyi! Az eletben nem fogja felhivni!
123. barbus0501 (válaszként erre: 112. - Syria)
2022. febr. 5. 12:38
Koszonom!! ❤️
122. barbus0501 (válaszként erre: 111. - Falipapir)
2022. febr. 5. 12:37
Jobban, mint gondolnad!
121. barbus0501 (válaszként erre: 107. - Liliom10)
2022. febr. 5. 12:36
Mi koze ehhez a dologhoz amit csinalok, az anyasagnak? En nem az vagyok, akit kielegit a napi 24 oras gyerekezes. Es kerdezz meg meg egy par anyat, vajon hanyan ugrananak ki az ablakon ettol az allando beskatujazastol, hogy te anya vagy es egyi legyen a vagyad! Ha tobbre vagysz, elhanyagolod a gyerkeidet, nem ugy fejlodnek es meg sorolhatnam, amit ilyenkor mondani szoktak. Engem nem elegit ki az egesznapos gugyoges!
120. barbus0501 (válaszként erre: 106. - 9b10f3d7ff)
2022. febr. 5. 12:31
Meg mindig nem penzt kertem toletek!!! A tevet is nezitek! Ezzel mas zsebet tomve ugy, hogy o nem megy mashoz ingyen takaritani! Megosztatok, hol tudjak a teveben nezni ugyanazt, amit en is jelenleg csinalok, miutan engem leszoltatok, mekkora gerinctelen vagyok! Hat ne haragudj, de terdenallva ne konyorogjek nektek??? Az hogy elmondtam, a videozassal kesobb en kereshetek penzt, az egy dolog! Makd egyszer valamikor. Ha adomanyt kertem volna raszoruoloknak, aminek a felet elveszem es jol elek belole, akkor kopkodhetnetek! De ti csak azt latjatok, valaki masnak is, de MAGANAK!!! is szeretne jot. Ha erdekel az a nyomorult video, akkor megnezed! Ha nem, akkor nem! Ha braziliabol nezik, nekem az is segitseg! Inkabb kerdeznel, mert nyokod ezt a frocsogo mereg stilusodat, ami elott en nem fogok megalazkodni!
119. barbus0501 (válaszként erre: 105. - Sirga)
2022. febr. 5. 12:25
Irj majd ram privatban!!! :)
118. barbus0501 (válaszként erre: 104. - Falipapir)
2022. febr. 5. 12:25
Latszik, hogy nem tudod, milyen a depresszio!
117. barbus0501 (válaszként erre: 103. - 3922e0e3cc)
2022. febr. 5. 12:24
Szoval, akkor lenyegeben hasznosat agylatalan nem tudsz irni, de ezt feltetlenul a tudtomra kellett hoznod… :d
2022. febr. 5. 12:11
A fórumhoz visszatérve, ingyenes tanács. Ahol él valaki ott kellene felvenni a kapcsolatot, a helyi gyülekezetekkel,Üdvhadsereggel szoc.munkásokkal. Amerikában főleg nagy ennek a kultusza, hogy az egyházak önkénteskednek.
115. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 111. - Falipapir)
2022. febr. 5. 12:05

A TV-ben leadott műsorokban, amiben nem a kényszeres takarítok a főszereplők (az is betegség), hanem ahol a retkes és kényszeres gyűjtögetők szerepelnek, ott van mellettük egy pszichiáter is, aki segít a döntésben, mi mehet és mi maradhat? Aztán láttam olyan részt is, ahol menthetetlenek voltak. A bérleményükből kiköltöztette őket a város, mert nem voltak hajlandók rendben tartani az otthonukat.

Rettenetes képek voltak, a háziállatok, de néha emberek ott a szemétkupac tetején végezték el a dolgukat, magyarul odacartak, mert a WC már el volt barikádozva. Patkány hullák, csótányok. 🤮

114. syria (válaszként erre: 111. - Falipapir)
2022. febr. 5. 11:46
Nem kivitelezhetetlen. Bármilyen idegen képes eldönteni, hogy a nyilvánvaló szemétnek a kukában van a helye. A többi tárgyat pedig lehet rendszerezni, majd közösen eldönteni, hogy maradhat (helyet találva neki), vagy meg kell tőle válni.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook