Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Indigó- és kristálygyerekek, avagy egy új kor gyermekei fórum

Indigó- és kristálygyerekek, avagy egy új kor gyermekei (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Indigó- és kristálygyerekek, avagy egy új kor gyermekei

1 2 3 4 5
11. d@nu (válaszként erre: 10. - Csehe)
2007. ápr. 28. 12:20
Nem vagytok Ti olyan nagyon messze Bp-től... :))
10. csehe
2007. ápr. 27. 20:49
Csak az vidéken nem biztos, hogy van, nem? Egyre kíváncsibbá tesz a téme. :o)
9. d@nu (válaszként erre: 8. - D@nu)
2007. ápr. 27. 13:36
*utána - bocs :(
8. d@nu (válaszként erre: 2. - Csehe)
2007. ápr. 27. 13:34
Nézz után az aurafotózásnak a neten.
2007. ápr. 27. 11:52
Én is azért kérdezem, mert lehet, hogy nekem is egy különleges lányom van. Annyira tud nézni a nagy kék szemeivel, mindenkit levesz a lábáról. Most tanul menni, de a játszón már gyűjti a köveket, nem is kicsiket, csak 2 fér el a pici kezében.
2007. ápr. 26. 22:39
Állítólag nekem is különleges a négy éves kislányom.Többen mondták már.Én is úgy látom.sokkal érettebb mint a többi gyerek ,olyan dolgok érdeklik és olyan témák ami szerintünk nem egy 4éves kislányra utall.Ahogy reggelente beviszem az oviba az összes többi kislány már szalad elé.Csünngnek rajta .Óvónéni szerint is figyelmes,nőies,másokon segítő.Jótevő kis lélek.Ha ici-pici baj van már megérzi és simogatja az arcom.-Anya nyugodj meg!Ma ezt mondta,mert látta rajtam hogy szomorú vagyok.Simogat gondoskodik rólunk.Nagyon talpraesett.Számítógépes angolra jár és követeli,hogy menjünk.Sokat kérdez az angyalkákról pedig mi egy évbe kb 2-szer megyünk templomba.A házunknál a telken van egy pont ahova az összes játékát hordja és csak ott hajlandó játszani.Azt mondta az -az ő helye.Szüleim szerint ott valami energiás valami van.Viszont ott nagyon dús a fű.Rengeteg olyan dolog van nap mint nap ami lehet hogy nem is olyan nagy dolog,de a mi kis kincsünk az a kislány aki kis csecsemőnek is nagyon nyugodt volt.
5. Nike (válaszként erre: 4. - Hoxa)
2007. ápr. 26. 22:29
És nem lehetne valahogy összeapplikálni őket? :)))
4. Hoxa
2007. ápr. 26. 22:27
De ez cikkhez nyílt.
3. Nike
2007. ápr. 26. 22:23
Nem akarok ünneprontó lenni, de erről a témáról is van már több topic is...
2007. ápr. 26. 22:20
Nagyon érdekes a téma. Engem az is érdekelne, hogy hogyan lehet megbizonyosodni, arrról, hogy a gyermekünk valóban ezen a csoportok valamelyikébe tartozik.
2007. ápr. 26. 12:06
Manapság is gyakran hallani a szülőktől, hogy nekik különleges gyerekük van. Legtöbbször a gyerekek különlegessége kimerül a statisztikai adatok által megadott átlag fejlődési intervallumokon belüli kisebb-nagyobb eltérésekben, azonban előfordul, hogy VALÓBAN MÁS a gyerek mint a többi.

Ugrás a teljes írásra: Indigó- és kristálygyerekek, avagy egy új kor gyermekei
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook