Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Incostress-t használta már valaki? fórum

Incostress-t használta már valaki? (tudásbázis kérdés)


4. bibity (válaszként erre: 3. - 1e76158442)
2014. febr. 18. 16:42

Nem, a power plate egy tök általános edzőgép, én igazából fogyni akartam vele, de az első pár alkalom után észrevettem ezt a bónusz hatását:DDD Tulajdonképpen rezgések által öntudatlanul húzódnak össze az ember izmai rajta, és gyanítom, olyan hatása volt, mintha intim tornára is jártam volna közben:DD

De érdekelnek engem is tapasztalatok arról, amit kérdezel, anno én hüvelysúlyokat is nézegettem, de végül nem vettem.

3. 1e76158442 (válaszként erre: 2. - Bibity)
2014. febr. 18. 16:01

hasonló a tamponhoz,de ez állitólag megerősiti az izmokat odabenn,és minden probléma megszünik,de mielőtt megvenném tapasztalatokat szeretnék olvasni.

Power plate ez kifejezetten arra edzés a hüvely izmokra? vagy mi ez ?

2014. febr. 18. 15:20

Szia!

Én nem próbáltam, de első szülésem után lehet, jól jött volna. Nekem két lábbal ugráláskor volt gondom, utólag a nőgyógyászom mondta, hogy sportoláshoz be kell tenni egy tampont, és akkor nem lesz gond. Végülis ez is olyasmi, nem?


(Nekem végülis nagyrészt elmúlt ez a probléma. A power plate edzések mulasztották el, pedig totál nem ezért mentem, és nem is említettem az edzőnek. De mégis, úgy látszik, "ott" is megerősítette valamennyire az izomzatot.)

2014. febr. 18. 14:46
Incostress használta már valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook