Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Imádom a szexet a párommal csak a nehéz napokon elég nehezen viseljük a nélkülözést, mit tehetünk? fórum

Imádom a szexet a párommal csak a nehéz napokon elég nehezen viseljük a nélkülözést, mit tehetünk? (beszélgetős fórum)


2012. okt. 30. 23:57
Én most olvastam egy cikket,azt írták "a menstruáció alatt szabad szexelni a higiénés szabályok fokozott betartásával,sőt at orgazmus meggyorsítja a tisztulást"hozzáteszem endorfin szabadul fel és a közérzet is jobb lesz.Oldódik a görcs.Őseinket vallási okokból tisztátalannak tartották,meg hát örültek,hogy akkor nem abajgatja őket senki.Az akkori szexuális kultúra sokszor csak arra korlátozódott,hogy gördülj a hátatra asszony oszt bevágom a lompost 2perc és vége..
17. 657cb515d9 (válaszként erre: 13. - Demon37)
2012. okt. 30. 23:48
Egyáltalán nem vagy az, sőt a piros betűs napokon még jobban kívánja az ember a szexet... :D
16. 527f6fda92 (válaszként erre: 1. - Ildikó29)
2012. okt. 30. 23:48
és mennyi az amivel megelégszel egy hónapban 60?
15. 527f6fda92 (válaszként erre: 13. - Demon37)
2012. okt. 30. 23:47

nagyon bevállalós vagy

szerencsés a párod

14. 657cb515d9 (válaszként erre: 1. - Ildikó29)
2012. okt. 30. 23:44
Úgy igaz rengeteg mód van rá, hogy együtt legyetek...
2012. okt. 30. 23:41
Lehet én egy undorító tudatlan nő vagyok,de mindig szexelek menzesz alatt ,mert görcsoldó és akkor esik jól.Borzasztóan kívánom akkor.Sosem lett semmi bajom,nyilván mert kívántam,de ha rosszul esne nyilván lehetne bajom.Két gyerköcöm is van nem lettem steril.Ja és nőgyógyászatot is tanultam,olvastam is ebben a témában.Valóban nagyobb a fertőzésveszély mert nyitottabb a nyakcsatorna.Könyörgöm a szátok is nyitott,attól nem féltek,ha franciáztok mi minden sérülhet gyulladhat be?
12. töprengő (válaszként erre: 8. - Orsolya33)
2012. szept. 25. 12:33
Nem rossz ötlet, sőt!
11. sunshine24 (válaszként erre: 10. - Jaina)
2011. febr. 17. 13:59
Ő valóban nagy tudású ember, nem a levegőbe beszél. A menstruáció ideje alatt kicsit lassítani kéne, többet foglalkozni önmagunkkal. Ezt a régi időkben tudták is a nők, és eszük ágában nem volt ilyenkor szexelni.
10. Jaina
2011. febr. 17. 11:20

Eszedbe ne jusson menszesz alatt szexelni...

Nem tudom, ismered-e Hamvas Ferenc nőgyógyászt, ő elég elismert név a szakmában. Beidézem, amit a menszesz alatti szexről írt:


"Megengedett-e a menzesz alatti szexuális élet?


Nem megengedett. A menzesz alatt a szülőcsatornák nyitottak, ezért a nemi életnek még gumival is az a komoly veszélye van, hogy a hüvelyben levő kórokozók a méhűrbe, szerencsétlen esetben a petevezetőkön át a hasűrbe "pumpálódnak", mely nagyon komoly, akár életveszélyes gyulladások kialakulásához vezethet. Ez alapját képezheti a későbbi méhenkívüli terhességeknek is. Nagyon sok nő fenyegető réme a meddőség akár egyetlen ilyen szerencsétlen "akció" következménye is lehet."


"Jól rám hozta a frászt! Miért szívhatom meg ha együtt vagyunk menszesz alatt? TILOS?

Gabi


Kedves Gabi! Sajnálom, hogy az Anyukája meg az iskola nem tanította meg az alapvető higiénés rendszabályokra. Gondoljon bele: a hüvely nem steril hely, tele van mindenféle kórokozóval, amit a savanyú vegyhatás kordában tart. Menzesz alatt a szülőcsatorna teljesen nyitott, ha ekkor ér nemi életet, akkor ezeket a kórokozókat felpumpálja a méhébe, de akár a hasüregébe is. Ha nincs szerencséje, a menzesz miatt meglevő alhasi vérbőség talaján akár életveszélyes gyulladás is kialakulhat. Erről még sohasem hallott? Nem tilos, SZIGORÚAN TILOS! Szeretettel üdvözli Hamvas Ferenc"


Szóval bírjátok ki amíg megvan, vagy van szád meg kezed...

9. orsolya33 (válaszként erre: 6. - Db78bacc4f)
2011. febr. 17. 10:56
Nekem speciel nem a vérrel van bajom,hanem azokon a napokon érzékenyebb odabent minden és nem esik jól,fáj.
2011. febr. 17. 10:55
egy kis petting :)))
2011. febr. 17. 10:53
Pedig el kéne. Szép kis fertőzéseket lehet ilyenkor összeszedni. 4-5 napot ki lehet azért bírni, felnőtt emberek vagytok.
2011. febr. 17. 10:45
Óvszer és kész. Ha nem undorodtok egy kis "mocsoktól", akkor nincs azzal gond szerintem.
2011. febr. 17. 09:33
rengeteg mód van arra,hogy együtt legyetek!
2011. febr. 17. 09:17
H nem zavar titeket, akkor ne böjtöljetek:)
2011. febr. 17. 04:37
Szexeljetek a zuhany alatt, és mindjárt lehet tisztálkodni is utána.
2011. febr. 16. 22:13
kivárni a végét,ugyan már felnőtt emberek nem bírnak ki pár napot??Nem a szex időszaka
2011. febr. 16. 22:11
Imádom a szexet a párommal csak a nehéz napokon elég nehezen viseljük anélkülözést mit tehetünk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook