Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Így (nem) fogyok én fórum

Így (nem) fogyok én (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Így (nem) fogyok én

1 2 3
2018. febr. 6. 21:51
Írhatunk itt is, bár szerintem már ez a fórum, mely egy cikkemből indult, nem látogatott. Megnézem az ajánlottat is.
69. 12d083b51b (válaszként erre: 68. - Arany52)
2018. febr. 6. 07:37

Kedves Aranka!

Őszintén, arra gondoltam, lehet hogy már nincs is nálad ez a fórum bejelölve, és nem is tudsz róla, hogy rátaláltam. Örülök, hogy nem így van! És ha te is úgy gondolod, én szívesen benne vagyok, hogy élesszük újra ezt a fórumot. Minél többen vagyunk, minél több ember kisebb-nagyobb eredményét ismerjük meg, akkor azok összeadódnak.

Persze, csak ha úgy gondolod, ha te is akarod újra éleszteni. Ez a te fórumod, ez a te döntésed.

Egyébként én nemrég találtam egy kis társaságra, a fórum neve: "Kezdjünk együtt neki az életmódváltásnak!", ha úgy gondolod, hogy inkább hozzánk csatlakozol, szeretettel várunk!

[link]

2018. febr. 6. 07:25
Kétségkívül Hópihe, ez egy olyan téma amivel sokan küzdünk. Hogy lehetne legyogyni egészségesen, nem önsanyargatva. Sajnos még a biztos tippet én se találtam meg, de érdemes beszélgetni róla , hiszen mindig tanul valami újat az ember.
2018. febr. 5. 10:56

Szervusz Aranka! 😁

A fórumodat még 1000 évvel ezelőtt elmentettem a kedvenceim közé, nagyon sok hasonló témájú fórummal együtt. Most elkezdtem lecsökkenteni a kedvenceimet, de mielőtt bármelyiket is törölném, bele-bele olvastam.


Először a cikket olvastam el, és akkor láttam meglepődve, hogy te írtad. Utána már a fórumot is elolvastam.


Egy hónap múlva 6 éves lesz ez a fórum. 2012. március 8.-án nyitottad.

Két hónap múlva 6 éve lesz, hogy letettem a cigit. 2012. április 8.-án szívtam el az utolsót.


Igen sok jó tanács, megszívlelendő módszer, figyelem felhívás van a fórumban. Érdemes elolvasni, talán érdemes lenne egyiket-másikat be is építeni az étrendembe. De mielőtt még döntök, majd ismét alaposan átolvasom az egészet.


Kár, hogy a fórum alig 2 hét alatt elhalt. Érdemes lenne tovább vinni, tovább folytatni, persze, ha lesznek, lennének rajtunk kívül mások is, akik velünk tartanának.

Te mit gondolsz erről? 🤔

66. ggpp (válaszként erre: 56. - 7c20fafa83)
2012. márc. 24. 23:03

Szia!

A minap olvastam egy hozzászólásodat, melyben írtál a fogyásodról. Mindenekelőtt szeretnék gratulálni hozzá, szép munka! Arra szeretnélek kérni, hogy ha nem gond, írd le nekem, hogyan csináltad mindezt. Mit jelent, hogy az update-et vegyítetted saját elméletekkel is?

Előre is köszönöm a segítséget, nagy szükségem lenne rá, mintegy 20 kg fölösleget szeretnék magam mögött tudni, véglegesen.

Szép napot !

Petra

65. arany52 (válaszként erre: 64. - 117b1693d0)
2012. márc. 18. 17:52
Igen, már több cikket olvastam róla. Főleg a cukorbetegeknek ajánlják, de szépen lehet vele fogyni is. Azért elég nehéz lehet 100 %-osan betartani. Én nem is annyira a pékárukat, mint inkább a tejtermékeket hiányolnám. Még egy kávét se ihatok, mert tej nélkül nem bírja a gyomorfekélyem. De csökkenteni a lisztet és némi kép a tejtermékeket, biztosan hasznos.
64. 117b1693d0 (válaszként erre: 61. - Arany52)
2012. márc. 17. 16:58
Félre ne értsd a paleolit diéta egy étrend, nem kifejezetten fogyókúra. A szervezet egyensúlyát segít visszaállítani. Éppen ezért, ha túlsúlyod van, akkor a "mellékhatása" fogyás lesz :))
63. 117b1693d0 (válaszként erre: 59. - A5d5caf7e1)
2012. márc. 17. 16:57
Tudom:)
62. Rozália (válaszként erre: 60. - A5d5caf7e1)
2012. márc. 17. 05:47
Én meg szimpla szénhidrát-szegény diétával (átlag napi 130 g ch) fogytam - szintén mozgás nélkül - 18 kilót, 14 hónap alatt. Azért 50 felett már nem ajánlatos a gyors fogyás, a bőr nem húzódik vissza, lötyög. Gondolom, Te azért fiatalabb vagy.
61. arany52 (válaszként erre: 60. - A5d5caf7e1)
2012. márc. 16. 23:40
Köszi, már kacérkodom ezzel a fajta fogyókúrával. Ki fogom próbálni ezt is a többi mással együtt.
60. a5d5caf7e1 (válaszként erre: 40. - Fc42fbc9ea)
2012. márc. 16. 23:01

olajat ne hasznélj!

Zsírt bőven használj!

tilos minden tejtermék, és gabona!

főzeléksűrítés: a fele zöldség összeturmixolásával! Semmi gabona!

Semmi tej, semmi sajt, semmi joghurt!

Napi 20-30 g szénhidrát!

Csalónapot kell tartani, mondjuk minden lefogyott 2-3 kg után, de az 50 g szénhidrátot akkor se lépd túl!

Térdműtétem volt tavaly nyáron, és 2 hónapig ágyban feküdtem! Ez idő alatt lefogytam 10 kg-ot a paleolit étrend betartásával, minden torna nélkül. Cukorbetegként előtte 3*1000 mg cukorgyógyszert kellett szednem, és az alulműködő pajzsmirigyemre hormont. Már nem kell semmilyen gyógyszert szednem!

59. a5d5caf7e1 (válaszként erre: 37. - 117b1693d0)
2012. márc. 16. 22:52
Ő a paleolit étrend egyik nagy hírdetője :D:D:D
58. a5d5caf7e1 (válaszként erre: 6. - Sly7105)
2012. márc. 16. 22:49

Felesleges tovább várni, hiszen tisztán látszik, hogy nem vezet sehová, csak spórolásra állt át a szervezet!

A paleolit étrendet a körzeti orvosom is ajánlotta, mert ő is ettől kapta vissza a lánykori 63 kg-ját!

Már én is 22 kg-tól szabadultam meg bármiféle éhség nélkül.

Sok sikert nektek is :D:D:D

57. arany52 (válaszként erre: 56. - 7c20fafa83)
2012. márc. 10. 18:34
No én ennyit még hízókúrával se eszem, igaz én nem is a sok evéstől híztam meg.
2012. márc. 10. 16:32

Szia!


lejjebb már javasolták és én is ajánlom,azaz update.sajnos en is csak alig 3honapja olvastam el,mert azt gondoltam rola hogy sokat kell mellette edzeni,aztan döbbenten olvastam a norbi titok cimű könyvet.a mai fotom,azaz immárom 12het -30kg önmagáért beszél,persze én vegyítettem saját elméletemmel.régi diétámmal ellentétben mégsem éheztem,és nem hinném hogy visszahíznék.minap pl 6hambit ettem a mekiben ebédre,persze zsemlét eldobtam.vagy ma 4debreceni párost paradicsommal reggelire.azaz 0 szénhidrat,0cukor.ennyi.gyerekjáték,akaraterő nélkül.akinek ez se megy,más sem fog.

55. arany52 (válaszként erre: 54. - Maruszja)
2012. márc. 10. 12:05

Szerbusz Marcsika!

Sajnos előfordul, hogy az ember nagyon akar valamit, az nem megy.

Évtizedekig nem tudott a család rám imádkozni egy kilót se, pedig drága Édesapa hordta nekem tálcával a süteményeket, doboz számra a csokikat és kaptam a B vitamin injekciókat.

Most meg pár kilót szeretnék csak elhagyni, és ez nem akaródzik.

2012. márc. 10. 10:00

Jaj sziasztok Lányok, Asszonyok!

Most találtam rá erre a fórumra. Még nem olvastam semmit, de el fogom olvasni. Egyébként ugyanebben a cipőben járok, én sem fogyok, sőt!

53. 9ac093e955 (válaszként erre: 46. - Rozália)
2012. márc. 10. 09:49
Rozikám, nekem szimpi:-))))
2012. márc. 10. 09:42
Rozikám , én most vagyok 80 kiló, ami nálam már csúcs. Ebből komótosan szeretnék leadni 5 kilót. Aztán majd meglátjuk , hogy tovább fogyózom, vagy azt a súlyt próbálom megtartani. Sok függ attól, hogy a betegségem , hogy reagál rá, könnyebben érzem magam, vagy gyengébbnek.
51. Rozália (válaszként erre: 47. - Arany52)
2012. márc. 10. 07:40

Persze Drágám, de Te biztosan nem is vagy 97 kg...

őszintén tudom javasolni. És én is egy év alatt adtam le a 17 kg-ot... Az igazán nincs hamar:))

50. arany52 (válaszként erre: 48. - ..vesszőcske)
2012. márc. 9. 17:38
Köszi Vesszőcske és ezt is át fogom nézni és persze én is a pénztárcám szerint alakítom. Van amit megengedhet az ember, de van amit ügyesen mással kell helyettesíteni.
2012. márc. 9. 14:25
Ja és amit elfelejtettem, hogy én mindent édesítőszerrel édesítek, teát, kávét stb. Recepteket is találsz, bár én nem követtem őket, mert olyan összetevőket kellett volna megvennem, amit nem tehettem volna meg anyagilag!
2012. márc. 9. 14:23

Sziasztok. Nem olvastam végig a hozzászólásokat, ezért kérem, aki már esetleg írt erről az ne vegye zokon tőlem.

Szóval mindig is vékony voltam, de a terhességem alatt 60 kilóról 75-re híztam (ebből 3 kg volt a gyerek). Én az update módszerrel fogytam le, DE nem vettem meg a méregdrága lisztet meg hasonlókat, hanem letöltöttem a update 1-es kódú ételek táblázatát és azokból állítottam össze az étrendemet. Degeszre zabáltam magam és mégis lefogytam 72-ről 57,5 kilóra, azaz 12,5 kilótól szabadultam fél év alatt és semmilyen sportot nem végeztem, mivel egy baba mellett ez szinte lehetetlen. Most 2 éves a lányom, majdem 1 éve felhagytam ezzel a táplálkozási formával, felhíztam 62,5 kilóra, úgyhogy újra nekiálltam, de most sportolok is. 5 nap alatt fogytam 2 kilót már! Persze ez nem törvény szerű és a leadott kilókat nem lehet időarányosan kiszámolni, van, hogy napokig stagnál a súly, de én erre szavazok és nem kell szenvedni, csak át kell alakítani az étrendet. Sok zöldség husival. Ja és a gyümölcsök igenis hizlalnak!!! De ha a google-be beírod, hogy update1 kidob mindent és a táblázatot is! Nagyon sok mindent ehetsz!!! A 2-es kódú ételek fogyasztásával viszont nem fogsz fogyni ez tuti! És nagyon sok féle alma is ebbe tartozik, a banánról nem is beszélve, azt hiszem az 3-as kódú, tehát csak délig lenne szabad enni, de hidd el, ha fogyni akarsz csak 1-es kódú ételeket egyél!

2012. márc. 9. 10:24

Igen Gréti, rengeteg fogyókúrás honlap van, szinte elvész benne az ember. Valahogy azt kell megtalálni, melyik számunkra a megfelelő.


Babika, én is sovány kategóriába tartoztam, gyereknek is nyiszlett voltam , felnőttnek is. Nyomták belém a sok B vitamin injekciót és a betegségem miatt kaptam a szteroidokat. Feltehetően ennek hatására híztam meg.


Ritus, mi azonos cipőbe járunk, csak most nekem nagyobb a súlyfeleslegem, ami már lábamnak, izmaimnak sok.


Rozika, a Te módszered is tanulmányozni fogom a cikked nyomán. Nagyon eredményes, hiszen Te gyönyörűen fogytál. Nekem lassabban és kevesebbet szabad csak leadnom.


Köszönöm a sok tanácsot, biztosan megtalálom köztük a nekem legmegfelelőbbet, amivel lassan 4-5 kilót leadhatok.

2012. márc. 9. 09:20
Szerintem az én módszerem egyáltalán nem drága, és betartható. Mi az, ami miatt nem szimpi?
2012. márc. 9. 08:57

Drága Arany!

Örülök, hogy megírtad ezt a cikket.

Hasonló cipőben járok, mint Te.

Évekig hizlaltam magam, nem mentem semmire.

Jelen pillanatban 5 kg-tól szeretnék megszabadulni.

Figyelek az étkezésemre, mint Te, de sajnos hiányzik a mozgás hozzá.

Ebben mindketten korlátozva vagyunk:-(

Gondolom Nálad is a lábaid nem bírják a felesleget?

Sokszor olyan érzésem van, mintha mázsás súlyokat cipelnék:-(

Megfigyeltem ahogy híztam többször van egyensúly zavarom, térdeim fájnak.


Figyelemmel fogom kísérni a hozzászólásokat, sokat tanultam belőle.

2012. márc. 9. 02:49
Meg jo, hogy a gyumolcsok nem hizlalnak.:D
2012. márc. 8. 23:40

Én is olvastam a cikkedet. Amilyen figyelmetlen vagyok, először meg sem néztem, hogy ki írta. (Itthon fennforgás volt...)

Nem egyszerű a helyzeted. Kicsit olyan, mint egy ördögi kör.

Bár én a sovány kategóriába tartozom (egyelőre?), a férjem miatt sokszor nézegetem a fogyókúrás lehetőségeket. Ez Neked, a betegséged miatt duplán nehéz, nagyon körültekintőnek kell lenned. Tudod, ha így jól érzed magad a bőrödben, már az is nagy dolog, és elegendő, ha tartod a súlyod.

Nagyon jó egészséget Neked és kívánom, hogy találd meg a legmegfelelőbb utat!

Ölellek!

42. fc42fbc9ea (válaszként erre: 41. - Arany52)
2012. márc. 8. 22:44
Szorítok neked,hogy sikerüljön. Keresd a lehetőségeket, állítsd össze a neked megfelelő változatot. Számtalan fogyókúrás honlapot, fórumot találsz, ahol receptek is vannak. Biztosan olyanok is, melyeket a családod is szívesen fogad.
41. arany52 (válaszként erre: 40. - Fc42fbc9ea)
2012. márc. 8. 20:38
Kösz Gréti, ezek közül párral már próbálkozom, a többi tanácsot is igyekszem megfogadni . Kell ügyeskedni, keresni az újabb jó lehetőségeket, mert a tét, hogy minél tovább bírjam lábon, lehetőleg önellátóan.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook