Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol találhatok olyan időset, akinek tudok segítetséget nyújtani a mostani helyzetben? fórum

Hol találhatok olyan időset, akinek tudok segítetséget nyújtani a mostani helyzetben? (tudásbázis kérdés)

1 2
tegnap 14:36
Helló mindenki! meg mindig nezhen igazodok ki az oldalon :/
48. Borostyán23 (válaszként erre: 47. - Józsibirka)
szept. 17. 13:16
Helló írtam privátba
47. Józsibirka (válaszként erre: 46. - Józsibirka)
aug. 17. 12:43
Jómondod!
46. Józsibirka (válaszként erre: 43. - Aszparagusz)
aug. 17. 12:43
😃
aug. 17. 12:42
Iskolai végzetséged?
aug. 17. 12:33
.
43. aszparagusz (válaszként erre: 41. - Borostyán23)
jún. 12. 17:40

Döbbenet...

Senki nem jelentkezett, hogy segítsen RAJTAD.

42. Pulcsis (válaszként erre: 41. - Borostyán23)
jún. 11. 21:54
Döbbenet...
máj. 7. 23:34
El vagyok keseredve :( nem tudok segíteni senkinek sem, eddig senki nem jelentkezett...
ápr. 30. 17:26
Remélem sikerül :)
ápr. 23. 19:48
.
ápr. 20. 18:58
Próbáltam eddig de semmi pár éve
37. libikóka (válaszként erre: 36. - Borostyán23)
ápr. 20. 11:00
Nézz utána a helyi karitatív szervezeteknek:))
36. Borostyán23 (válaszként erre: 35. - Bözsi néni)
ápr. 20. 10:54
Meg próbálom :) köszönöm
35. Bözsi néni (válaszként erre: 32. - Borostyán23)
ápr. 19. 21:05
Akkor a lakókörnyezetedben érdeklődj tudnak-e olyan valakit, akinek szüksége van segítségre.
ápr. 19. 19:45
De muszáj melózni! Anyagilag nem állok nagylábon! De se baj lesz jobb is remélem ha el megy ez Covid!
ápr. 19. 19:38
Igen dolgozom! Jelenleg gyárba sajnos a vírus miatt is nehezen tudok el helyezkedni :/
ápr. 19. 19:35
Fejér megyeben lakom! Van szociális gondozói tanúsítványom is..
31. Bözsi néni (válaszként erre: 30. - Regin_a)
ápr. 19. 19:14

Hát kérdés, hogy 24 óra a segítség vagy esetleg dolgozik valahol, és akkor nyilván kevesebb.

Másrészt az albérlet árak is, meg a betegápolói dijak is nyilván attól is függnek, hol vam helyileg. Az utóbbi ára meg attol is, hogy szakképzett-e vagy sem.

De ha a szolgáltatásért ellenszolgáltatást kap, az lehet bsrter ügylet, de önkéntes semmiképpen.

Az önkéntes nem kér/kap viszonzást.

30. Regin_a (válaszként erre: 16. - Bözsi néni)
ápr. 19. 18:19

A lakhatás a fizetség, ami azért nem kevés."

Mennyi egy szoba használat/albérlet és mennyi a 24 órás felügyelet, segitség stb.

Körbenéztem a neten nem ottlakással betegápolót 2-2500Ft/óra

Akkormost?

ápr. 19. 17:05
Köszönöm egyenlőre csak segít szeretnék aki tényleg egyedül van :/ És utána beszélgetnék ilyenről de nem ez a célom.. :)
ápr. 19. 16:50

Kedves FI!

Nincs ezzel semmi baj. Valóban nem vagyunk egyformák. Én kimondanám, hogy eltartási szerződést szeretnék kötni és célirányosan szerződnék. Ellátnám, gondoznám, ápolnám a bácsit vagy a nénit, lakásért, házért cserébe. Sokan csinálták régen, hogy most ez mennyire gyakorlott lehetőség azt nem tudom. Olyat viszont olvasok és látok, hogy fél-, negyedrész tulajdonrészt árulnak és a bentlakóval meglehet venni az ingatlant. Ennek is utánanézhetnél. Lehet, hogy ez is járható út.

27. Pulcsis (válaszként erre: 26. - Borostyán23)
ápr. 19. 15:20

Majd mindenképp írd meg a sikertörténetedet, szeretettel várjuk. ;)

Szép napot!

26. Borostyán23 (válaszként erre: 25. - Pulcsis)
ápr. 19. 15:05
Azta 😂 sztem nézz egy kicsit magadba! És utána nézzd meg másba a szálkát! Én nem kezdtem olyan dolgokat írni ami sértő! De tudod mit szépnapot neked mert nagyon Borultnak tűnsz! Isten veled Szia!!
25. Pulcsis (válaszként erre: 24. - Borostyán23)
ápr. 19. 14:57
Gratulálok, nagyon választékos hozzászólás volt, lerí róla milyen jószívű vagy :D
24. Borostyán23 (válaszként erre: 23. - Pulcsis)
ápr. 19. 14:51
Jó ezzel viccelni?? Nem is baj.. Isten ítélkezik feletted is!! Csak segíteni akarok es egyből viccet kell csinálni belőle!?? De jó hogy nem vagyunk egyformák!! Én jó ember vagyok és nem olyan gonosz mint, jó pár ember! Úgy hogy remélem jó isten mindenkinek vissza adja a rossz tetteit!
23. Pulcsis (válaszként erre: 7. - Borostyán23)
ápr. 19. 14:27

Nem rossz, naív. A kettő ég és föld.

Amúgy google a barátod.

Bocs, de nincs olyan vegyes bolt, ahol öregeket àrulnak.

Én is szeretném megmenteni a földet, meg a világbékének is örülnék, de csak a szépségem van meg hozzá, meg a dumám :D

ápr. 19. 14:25
Nézz körül és láss.
21. aszparagusz (válaszként erre: 20. - Borostyán23)
ápr. 19. 14:21
Elsősorban lakhatást keresel, vagy segítség nyújtás a cél, amit gondolom munka mellett végeznél.
ápr. 19. 14:19
Nem csak azt ezért írtam hogy szükséges lenne :/
1 2

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook