Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Idén lesznek a szüleim 25 éve házasok. Szerintetek milyen ajándékkal lephetnénk meg az Öcsémmel együtt őket? fórum

Idén lesznek a szüleim 25 éve házasok. Szerintetek milyen ajándékkal lephetnénk meg az Öcsémmel együtt őket? (tudásbázis kérdés)

2010. ápr. 30. 17:24

Mi egyszer előszedtünk egy régi diaképet még abból az időből, amikor csak randizgattak, előhívattuk és beletettük egy szép keretbe.

Meg el lehet őket vinni/küldeni színházba is, vagy az operába, ha szeretik.

26. 3312f98057 (válaszként erre: 25. - 7c1de072c3)
2010. ápr. 28. 07:57

Azért gondoltam, h ők kettesben menjenek, mert végülis róluk szól az egész, mi csak a meglepit intéznénk :)

Nincs kedvenc éttermünk, ritkán járunk, azt is csak nyaraláskor... igazából az első ötletem az volt, h kibérelünk egy limuzint, az értünk jön és együtt elmennénk egy étterembe, de iszonyat drága a limo-bérlés, így az még egy jó darabig várat magára, majd talán az 50. házasságira :DDD

25. 7c1de072c3 (válaszként erre: 19. - 3312f98057)
2010. ápr. 27. 18:37
Miért nem szeretnétek ti is ott lenni? Úgy szeretnétek, hogy csak ök ketten? Van olyan étterem, ahova többször jártok, esetleg ti (anyukádéknak nem is muszáj) ismeritek a tulajt? Ha van ilyen lehetöség, szerintem, ha felvázoljátok a szitut, x összegü elöleggel, bizonyára belemegy, hogy a szüleitek fogyasztását egy olyan számlára írja, amit majd másnap rendeztek...
24. manul
2010. ápr. 27. 17:36

Csináltassatok olyan tortát,ami úgy néz ki mint egy könyv,vagy egy fényképalbum,és ostyából rakassátok rá a kedvenc fényképeiket!

Az anyósomék ilyet kaptak és nagyon ötletes ajándék volt.Örültek neki.

2010. ápr. 27. 11:42
Én most bukkantam rá a www.feldobox.hu oldalra, amin találtam egy nagyon jó ötletet. Ajándékutalványt lehet ott venni, több fajta van, amelyikkel én szemezek, az egy éjszakát tartalmaz egy kastélyban félpanzióval. 12 kastély közül lehet választani, és akkor mennek, amikor tudnak. Ehhez az ötlethez Ti mit szóltok?:)
2010. ápr. 27. 10:14

Mi majd a nagyszülőknek szeretnénk megcsináltatni a következőt:

Fotómozaikot készítettünk, ami úgy néz ki, hogy közelről nézve sok apró képből áll, távolról nézve pedig egy nagyot tesz ki. Csak annyi az egész, hogy jó sok képet kell hozzá összeválogatni. Viszont, szerintem ez egy tényleg egy igazán kreatív és szívet melengető ajándék.

Természetesen azért van anyagi vonzata...De akár otthon együtt is megcsinálhatjátok a megfelelő program letöltésével.

2010. ápr. 26. 14:56
Köszönöm szépen :) Nálunk annyira ez nem hozható össze, mert apum háromműszakban dolgozik, szóval nehéz megszervezni, de ötletnek ez is remek :)
20. cbe267d9cf (válaszként erre: 19. - 3312f98057)
2010. ápr. 26. 14:41

Szia,

Mi a 25.re a következőt csináltuk. A tesóm meg én meg mindkettőnk párja összeszövetkeztünk. A két lány (azaz én meg a tesó párja) elkéredzkedtünk a munkahelyünkről, és usgyi haza anyuékhoz (akik akkor még dolgoztak). Főztünk nekik egy meglepetés vacsit, gyönyörűen megterítettük az asztalt. A fiúk külön-külön mentek. Egyikük elment anyuért "erre jártam" címen autóval a munkahelyére és hazafuvarozta. A másikuk csináltatott egy gyönyörű virágcsokrot, és beszerzett valami nagyon különleges bort, meg tortát. Nagyon jól jött ki, mert apu meg anyu pont egyszerre ért haza, jöttek be a párommal, mi meg hárman már bent váruk őket, vacsival, borral, virággal, tortával. Nagyon-nagyon örültek, és sokáig beszélgettünk még a vacsi után az elmúlt huszonöt évről. Nekünk azért jött be, mert anyuék nagyon értékelték, hogy mi vettük a fáradtságot és szerveztünk, főztünk, szaladgáltunk, és sikerült mindent titokban tartani.

Fotóalbumot a fotomarket.hu-n is tudsz szerkeszteni, nagyon profi a program, mi Karácsonyra rendeltünk, gyönyörű lett.

2010. ápr. 26. 14:22

Wow, köszi ezt a sok hozzászólást :) sajnos, egy wellness hétvégére nem igazán tudok félrerakni, öcsém pedig még fősulis, csak egy kevéske ösztöndíjat kap.

Fotóalbumra mi is gondoltunk, olyanra, amit a dm vagy rossmann oldalán lehet megszerkeszteni és megrendelni. De mellé más ötlet se ártana még, mondjuk az étterem még jó ötlet. Olyat el lehet intézni vhogy, h nem pénzt adunk, de az éttermi számlát mi álljuk, miközben mi ott se vagyunk? Na, kicsit bonyolultra sikerült ez a kérdés :D

2010. ápr. 26. 14:06
mi annak idején az anyuék 25. házassági évfordulójára egy 3 napos wellness-het´vegét adtunk.
2010. ápr. 26. 14:05
Az enyémeknek is idén lesz a 25-dik, 2 nappal a mi esküvőnk előtt :)
16. mirror
2010. ápr. 26. 14:04
Az én szüleim is idén lesznek 25 éves házasok :) Gőzöm sincs mivel lephetném meg őket, ráadásul még tesóm sincs aki segíthetne! :(
2010. ápr. 26. 14:01
Nekünk a gyerekek befizettek egy hosszú hétvégére olyan helyre, ahol még nem voltunk. Semmi kedvünk nem volt elmenni, de nem akartuk veszni hagyni és megsérteni a gyerekeket a visszautasítással, így elmentünk, amire azóta is szívesen gondolunk, mert szép volt és jól éreztük magunkat.
2010. ápr. 26. 14:00
Wellness-hétvége, nyaralás, valamilyen utalvány...
13. vvicus
2010. ápr. 26. 13:52
Mi ezüstgyűrűt csináltattunk nekik.
2010. ápr. 26. 13:49
mi vettünk nekik DVD lejátszót, mert nem volt nekik, és előtte vettek egy nagy tv-t és pont jó volt hozzá.
11. 864c5534c9 (válaszként erre: 8. - Málnababa)
2010. ápr. 26. 13:49
Tényleg, ez is jól hangzik...
10. 864c5534c9 (válaszként erre: 4. - 5404289bd6)
2010. ápr. 26. 13:48
Akkor 1 vacsora édes kettesben nekik???
9. Kotkoda28 (válaszként erre: 4. - 5404289bd6)
2010. ápr. 26. 13:47
Akkor be kell tuszkolni őket a kocsiba és erőszakkal elvinni őket :D
2010. ápr. 26. 13:46
Szerintem egy gondosan összeválogatott fotóalbum az elmúlt 25 évről nagyon kedves ajándék lehet!
2010. ápr. 26. 13:46
Nálunk az egész család beszállt, és mi is egy nyaralással leptük meg őket.
2010. ápr. 26. 13:46
Nem tudom, hogy értékben miben gondolkoztok. esetleg a fontosabb eseményekről egy képkompozíciót összeállítani és egy kellemes meglepetés vacsora közben átadni. nem feltétlenül vendéglőben. A lényeg,hogy érezzék, hogy Ők az ünnepeltek.
2010. ápr. 26. 13:46

Mi pár éve elvittük őket egy étterembe.

Egyéb ajándékként pedig felkutattuk a házasságkötésük napján megjelent napilapokból 1-2 és ennek a fénymásolatát kapták meg.

Nagyon emlékezetes és kellemes volt!

Sajnos már nem lesz több évfordulójuk.

2010. ápr. 26. 13:46
Az én szüleimnek is idén lesz a 25. házassági évforduló. Én is várok ötleteket. nyaralás kizárva...úgysem mennének el.
2010. ápr. 26. 13:44
Valamilyen nyaralásra fizessétek be őket. pl. wellness-hétvégére...
2010. ápr. 26. 13:44
Egy kis üdüléssel hogy végre kikapcsolódhassanak :D
2010. ápr. 26. 13:43
Idén lesznek a szüleim 25 éve házasok. Szerintetek milyen ajándékkal lephetnénk meg az Öcsémmel együtt őket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook