Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hyaluronsavas szemráncszérum + szemránckrém fórum

Hyaluronsavas szemráncszérum + szemránckrém (beszélgetős fórum)


5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 14. 12:45
Szérumra mehet a krém rögtön.
2023. ápr. 14. 11:40
A revoxnak van koffeines olaja. Az nagyon jó szemráncra is, meg szem alatti karikákra is. Tudom hogy nem témába vág, csak hátha egyszer kedved lesz kipróbálni. ;)
3. 69fcad429e (válaszként erre: 2. - Alnisa)
2023. ápr. 14. 11:15
Köszi, azt a szintet azért nem akarom elérni :D Meglátom, hogy reagálnak egymásra, mert érzékeny is a bőröm (a szérumot edig jól bírja és úgy látom hatásos is)
2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 14. 08:23
Youtubon van egy csomó ilyen arcápoló rutinos video, biztos találsz köztük olyat aki használ ilyet. De szerintem simán használhatod a krémet is a szérum után. Van aki 10 féle kencét ken az arcára minden reggel és este.
2023. ápr. 14. 07:14
Sziasztok! Vettem egy L'Or...l hyaluronsavas szemránc szérumot amit reggel és este kell felvinni a szemkörnyékre. Akinek van ilyen széruma: használtok utána szemránckrémet is (az enyém hyaluronsavas) vagy a kettő együtt már túl sok? Aki használ krémet is, mennyi idő múlva viszi fel a szérum után? Köszi ha valaki tud segíteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook