Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hány éves vagy és milyen arckrémet használsz? (sima hidratálót, valami nevesebb, komolyabb krémet, szemránckrém stb.) fórum

Hány éves vagy és milyen arckrémet használsz? (sima hidratálót, valami nevesebb, komolyabb krémet, szemránckrém stb.) (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2013. jan. 22. 17:42
29 vagyok és finomìtatlan shea vajat és kakaòvajat használok tetőtől talpig.Szőlőmag örlemény és olìvaolaj keverékével radírozom a bőrömet,és méregtelenìtés céljábòl heti 1-szer keserűsòs vagy szòdabikarbònàs fürdőt veszek valamilyen illòolajjal feldobva. Csak és kizáròlag házi készìtésű natùr szappant hasznàlok.Extra arckezelésként azért beszereztem egy galvànáramos arvasalò készüléket a hozzá valò speciàlis ampullàkkal.Nagyon szépen kigyenlìti a kisebb-nagyobb bőrhibàkat és brutàlisan hidratàlt és sìma lesz tőle a bőröm.
2013. jan. 22. 16:55
22, és allegrini aloe vera-s krém. nálam ezerszer többet ér, mint egy reklámozott krém.ezt használom kézre és arcra is.
2013. jan. 22. 16:44

Én már sok mindent kipróbáltam. Régen, amikor még nem voltam ennyire felvilágosult, mint most:-), használtam az agyonreklámozott krémeket, az utóbbi években inkább natúr vagy biokozmetikumot, de egyiknél sem vettem észre változást.37 éves vagyok nagyon száraz a bőröm krém nélkül nem tudok létezni.

Egyszer , amikor már annyira viszketett a bőröm a kezem ügyébe került egy régóta ismert "Alsol" nevű krém. Este bekenem vele az arcom, nagyon zsíros, reggelre beszívódik és olyan a bőröm mint a baba popsija...

58. Rescue
2013. jan. 22. 15:59
20, olajokat.
2013. jan. 22. 15:21
42 éves vagyok, és semmit sem használok
2013. jan. 22. 15:14

34 éves vagyok és Garnier pure termékeket használok:) Zsíros a bőröm, ezek legalább szárítják kicsit. Pattanásom így nem igazán van.

Csokiról és olajos magvakról nem mondok le:)

2013. jan. 22. 13:47

33 vagyok, Paula's Choice-t használok: lemosó, tonik, hámlasztó, szérum, nappali- és éjszakai krém, maszk.

Ezenkívűl Estée Lauder ANR szérum és Kanebo 10 minutes essence.

Jóval fiatalabbnak néznek a koromnál, a megelőzés fontos. Akkor már nincs mit tenni, ha megjelentek a ráncok,akármit is ígérnek a krémek.

2012. okt. 8. 19:57
48 vagyok,de nem használtam még semmi drágább krémet.Nekem a dm sajátmárkájú hidratálója vált be,még szemránckrémet se használok.Ha száraznak érzem a böröm,akkor éjszakára a síma nívea kék dobozos krémevel jól bekenem az arcom és kész.
2012. okt. 8. 19:40

Kókuszolaj, mogyoróolaj, szőlőmagolaj keveréke tetszés szerinti illóolajjal.

Az egész testre, hajra is!!!

Keress rá a hatásokra, mire képes a természet.


Nekem bevált. :)

40 vagyok.

52. malvina (válaszként erre: 51. - Sinyuci)
2012. szept. 28. 12:53
szia,,nagyon szép napot kívánok mindenkinek!! Nagyon jó lene,, mert,,ha belenézek a tükörben hányingerem van,magamtól!!nekem nagyon puha a böröm,és érzékeny!! Köszike szépen!! Privibe jó lene ha megirnád!! Puszika,,
2012. szept. 28. 11:52

Sziasztok!

58 éves nagyi vagyok,használtam Amway, Oriflame, Avon, hidratáló termékeket, mind jó, de visszatértem az Amway arctisztító,,tonik/fontos/és hidratáló arctejhez,nekem nagyon jó, lehet, hogy furcsán hangzik, de nincs ráncom, puha az arcbőröm,nagyon szeretem, lehet, hogy van benne genetika is.Ha érdekel, megírom priviben melyiket használom.Szép napot mindenkinek.

2012. szept. 28. 11:36
én 56 éves nö vagyok,és nekem a balszemöldökömtöl középtájtól lefelé a szemhéjon is látszik csunya mimikai ránc,,de tavaj otta van ez,Én már azota kenegetem Oriflame ECOLLAGEN(3D+)krémel és semijen jó hatást nem veszek észre,,csak a sok pénz kidobást észleltem!! enyi,Pedig sokan nagyon dicsérik,enyi,Nem tudom mit kelene használnom,Legyetek szivesek,,valamilyen jó tipet írni számomra!!!elvagyok nagyon keseredve,, Köszönöm,,Malvina,,
2012. jún. 26. 13:06
öreg:D Hélia D,minden szinten,szinte minden:)Szeretem,a ráncaim elviselhetőek:)kecsketejsavót,gyümölcsleveket használok lemosóként.
2012. jan. 19. 05:49
51 ,es semilyen kremet nem hasznalok es nem vagyok rancos sem,lenyeg a bornek a sok folyadek,es keruld a stresszed ha tudod.ezek a legjobb ellenszerei a rancoknak.
47. vkatka
2010. aug. 30. 11:15
22 éves vagyok, arclemosáshoz sima szappant használok, hidratáláshoz pedig Ilcsi fitoösztrogénes hidratálót. Nagyon bevált.
2010. aug. 30. 11:04
32 éves vagyok.Garnier Nutritionist nappali ill. éjszakai krémet használok.
45. mici111 (válaszként erre: 44. - Sötét_hercegnő)
2010. aug. 30. 08:37
Sziasztok!! Én 28 vagyok de sokáig baba krémmel kentem az arcom és nagyon jó volt. Most át tértem a nivea krémre de szerintem van ugyan olyan jó mint a babakrém.
2010. aug. 30. 08:02
Én 19 vagyok és egy gyümölcsös arckrémet használok, a neve nem jut eszembe, az Oriflame-ből van.
2010. aug. 29. 23:58

sziasztok

A Garnier Essentials normál és vegyes bőrre való krémet próbálta valaki ? bevált?

42. Zeanny
2010. júl. 23. 12:04
21 vagyok és csak arclemosót használok esténként tusolás után..mert még tusolás után is elég sok kosz marad az arcon(pedig rendesen megmosom:)),amit így tüntetek el..
2010. júl. 23. 09:51
49 éves vagyok és nem használok sem arckrémet, sem hidratálót, semránckrémet :-)))
2010. júl. 22. 20:31
35 es reggel tiszta hideg vizzel jol meg mosom az arcom,illetve napjaban többször is tiszta vizzel,ritkan mezet kikeverektejföllel az apakolas,regen se hasznaltak sok kenceficet, es szep volt az arcuk..
2009. júl. 4. 15:45
ja és 29 vagyok
2009. júl. 4. 15:45
Én rossmanos arclamoso tejet használok.
2009. júl. 4. 15:25

23---tejfölös,élesztős paki,csodát tett!:-)

Amúgy dove-ot!

2009. júl. 4. 15:01

34 leszek

Hydra-radiance nappali/éjszakai az Avontól

35. Ritkó
2009. júl. 4. 14:55
29 éves vagyok, és Nívea Q10 ránctalanítót használok (nappali+éjszakai), vagy Ilcsis krémeket, régebben meg High-Care krémeket használtam.
2009. máj. 11. 10:07
30 leszek és babakrémet használok,amit orvos ir fel!Száraz bőrre!nekem ez vált be!:)
2009. máj. 11. 06:33
Túl az ötvenen, Hélia D ránctalanítót használok.
2009. máj. 6. 13:24

22 éves vagyok és Nivea nappali és éjszakai hidratáló arckrémet használok.

Picit száraz a bőröm, így ez kell. Ráadásul (bár még ettől nem kell félnem), de én úgy tudom, hogy száraz bőr esetén hamarabb alakulnak ki ráncok is.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook