Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hatásos a hyaluronsavas töltés a haragosráncokra? fórum

Hatásos a hyaluronsavas töltés a haragosráncokra? (tudásbázis kérdés)


19. kori54
2014. máj. 30. 13:09
Haragos ráncra botoxot szoktak adni, ami ellazítja ott az izmokat. Bár kicsit lekéstem :)
18. grizus (válaszként erre: 2. - Eszti60)
2013. szept. 22. 05:47
Sehol. Az se jó nekem.
17. grizus
2013. szept. 22. 05:45

Én nem ráncolom a szemöldökömet, mégis van ott ráncocska. Egyébként nem tekintem az öregedést és a halált sem természetes dolognak, de ebbe most ne menjünk bele, mert ez már sprirituális vita lenne és nincs hozzá kedvem. Amúgy nézzetek meg nem egy jó öreg indiai fakírt, gyakori látvány, hogy teljesen sima az arcuk. Tudnak valami szellemi dolgot, ami a testet is fiatalon tartja. Ez az, ami izgat engem.

Egyébként meg az tud kiborítani, amikor nálam jó pár évvel idősebb nőknek ragyog a bőrük és még mindig a fiatalságukat élik, amit én egyre jobban veszítek el. Van akihez a természet kegyes, van, aki drága kezelésekkel szépül. Ha valaki jobban érzi magát attól, hogy kezelteti az arcát vagy máshogy fiatalodik, akkor tegye, magánügy.

Ami a fórumtémát illeti, arról letettem. Nem akarok egy csomó pénzt hiába kidobni, ez nem jó megoldás nekem. Köszi a segítséget.

16. 342402de6d (válaszként erre: 14. - Cand Ida)
2013. szept. 21. 14:36
Nem kell vele foglalkozni,de a ráncokkal sem szerintem....
15. Annie1130 (válaszként erre: 8. - 103cacdfd2)
2013. szept. 21. 11:53
:DDD
14. Cand Ida (válaszként erre: 12. - 342402de6d)
2013. szept. 21. 10:20
Ez mind szép és jó, de a nem kívánt ráncok eltüntetése volt a kérdés :). Nem biztos, hogy fiatalon vagy középkorúan az öregedés és a halál kéne foglalkoztasson....bármennyire is természetes folyamata az életünknek.
2013. szept. 21. 07:30
Masszíroztass kozmetikussal, szerintem az használhat. Ja, és próbáld nem ráncolni a homlokod:) Nekem nem megy:)
2013. szept. 21. 07:16

Mit számítanak a ráncok?Valakinek keze lába nincs még is boldog,miért akar mindenki fiatal maradni?

A legtermészetesebb dolog a világon az öregedés és a halál.Nem egy idős hölgyet láttam már jó mély ráncokkal még is gyönyörű volt,mert szívből mosolygott és nem volt megkeseredett mint manapság oly sokan...

11. grizus (válaszként erre: 9. - Cand Ida)
2013. szept. 21. 06:27
Én egyáltalán nem ráncolom, mégis van ott két kis ferde ráncocska. Szokom, szokom, de azért jobban örülnék, ha nem lenne ott. De itt most kicsit rámijesztettetek, mert dudorokat meg egyéb ráncokat nem akarok oda. Akkor majd kitalálok valami mást, a maradékot meg, ahogy hívni szoktam, elfogadom.
10. grizus (válaszként erre: 4. - Csincsinlány)
2013. szept. 21. 06:25
Nem. Tudniillik, ahogy öregszem, mindig újabb etapokat fogadok el. De van ami zavar. Nem tudom, mit szólsz akkor az arcplasztikások fórumához? Valamennyit hülyének tartod? Nekik miért nem írsz? Csak kérdezem.
9. Cand Ida (válaszként erre: 1. - Grizus)
2013. szept. 19. 21:46
Én éjszaka ráncolom, álmomban a szemöldököm. Sajnos ezt nem tudom mással befolyásolni, csak ragtapasszal :). Viszont hatásos, elmúlt...nyoma sincs! Minden éjszakára leragasztom. Adj magadnak néhány napot / hetet, s ha segít, alkalmazd a tecnikát. Egy idős nénitől hallottam, sajnos már nincs köztünk....de technikája nagyon jól bevált! Sok sikert hozzá :).
8. 103cacdfd2 (válaszként erre: 7. - 7ff5dc369b)
2013. szept. 19. 14:32

Jaaa, nekem olyan nincs :D

- pedig gondolkodni szoktam :)

7. 7ff5dc369b (válaszként erre: 5. - 103cacdfd2)
2013. szept. 19. 14:29

gondolkodóráncnak nevezik áltelában, szerintem erre gondol a kérdező.

Mérgesen nézel és a két szemöldök közötti ránc az.

2013. szept. 19. 14:28

Szia!

Nekem volt ilyenem márciusban.

Őszinte leszek, alig vártam, hogy leteljen a fél év és elmúljona hatása. Most már ott tartok, hogy jobb a helyzet de az első 2 hnap brutális volt.

A szemöldök közötti gondolkodóráncra gondolsz,ugye?

Na szóval nekem 2 nagyon mály barázdám volt. Mindkettőt feltöltötték, majd kicsit túltölötték, hogy tovább tartson. Eredménye:3 nap orbitális fejfájás, de olyna, hogy semmi nem használt rá, mintha kalapácssal vernék a fejem minden szivdobbanásnál. De ez hamar elmult. Inkább ami borzasztó volt:

a két ránc kitöltése után a két ránc nyomtalanul eltünt, helyükön két kis pukni foglalt helyet, melyek olyannyira kidomborodtak, hogy hetekig ugy néztem ki mint aki megfejelt valamit, és idővel a két kis pukli között kialakult középen egy ránc. Tehát két mály ránc helyett let két fényes(mivel feszitette alulról a cucc) puklim és egy ránc közöttük.

Nem csináltatok ilyet soha többet.

2013. szept. 19. 14:26

Lehet, hogy hianyosak a biologiai ismereteim, de mi az, hogy haragosránc??

Mosolyrancokrol tudok...

2013. szept. 19. 14:22
Tényleg ne vedd bántásnak azt amit írok, de aki ennyire nem tudja elfogadni a test öregedését, ott pszichés, lelki problémák állnak a háttérben. Nem gondoltál még rá, hogy felkeressél egy pszichológus szakembert ez ügyben?
3. csincsinlány (válaszként erre: 1. - Grizus)
2013. szept. 19. 14:20
Olvasva a címet kíváncsi voltam, hogy vajon te lehetsz-e a fórum indítója. Kár, hogy a lottó számokat nem tudom így eltalálni!
2. Eszti60 (válaszként erre: 1. - Grizus)
2013. szept. 19. 14:08
Hol nem?????És hol szeretnél botoxoltatni?!
2013. szept. 19. 13:36

Elnézést kérek azoktól, akiknek elege van a fiatalodásos-kozmetikai kezeléses fórumjaimból, de ők majd ugranak egyet. Azok tanácsát kérem, akik részt vettek ilyenen, hatásos volt-e? Nem szeretnék botoxoltatni, legalábbis ott nem.

Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook