Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hyaluronos orr töltés fórum

Hyaluronos orr töltés (beszélgetős fórum)


5. 5da46c99ae (válaszként erre: 4. - Csimi89)
2021. máj. 13. 19:21
Szupi, remélem, hogy tudnak segíteni! :)
2021. máj. 13. 13:53
Igen tagja vagyok a csoportnak csak nem szerettem volna nyilvánosan posztolni :) De pont miútán megnyitottam itt a fórumot láttam,hogy már lehet anonim posztot írni úgyhogy majd oda is kiírom :)) Köszi
3. 5da46c99ae (válaszként erre: 2. - 5da46c99ae)
2021. máj. 13. 00:33
Ha nem találsz számodra értékes bejegyzést, nyugodtan kérdezz is szerintem, cukik és segítőkészek a lányok :)
2. 5da46c99ae (válaszként erre: 1. - Csimi89)
2021. máj. 13. 00:32

Szia!

Konkrétummal én sem tudok szolgálni, de fb-on van egy nagy plasztikás csoport sok-sok tapasztalt taggal.

Én más beavatkozás miatt léptem be, nekem nagyon sokat segítettek, már csak az is, ha nézelődtem az előző bejegyzésekben (a csoport keresőjével rá tudsz keresni a téged érdeklő témára)

Plasztikai sebészet

[link]

2021. máj. 12. 14:14
Sziasztok!Azért índitottam el ezt a fórumot mert elég kevés tapasztalat szól a téma melett.Hiába keresgélek nem nagyon találok kézzel fogható információt.Tehát olyanok tapasztalatára lennék kiváncsi akik orrplasztika után késöbb hyaluron savval korrigáltattak az orrukon.Kivel? Milyen lehetséges szövődmények/hátrányok lehetnek?Köszönöm ha hozzászolsz!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook