Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hűtlenség után együtt.Sikerülhet? fórum

Hűtlenség után együtt.Sikerülhet? (beszélgetős fórum)


122. Mendi1 (válaszként erre: 100. - Ráhel)
2008. márc. 20. 22:33
Persze,hogy neked szántam ,hisz TE vagy aki választ vársz és feltetted e kérdést :D !!!
121. polik (válaszként erre: 120. - Nyuszó68)
2008. márc. 16. 21:37
szerintem beszéljétek meg mi volt az oka. lehet, hogy nem is a "szebb, jobb, kívánatosabb" az ok. lehet, hogy olyanon agyaltok, amin nem kéne, és még jobban megmérgezi a kapcsolatot.
120. Nyuszó68 (válaszként erre: 112. - 20eebe3d4c)
2008. márc. 15. 18:22
Nálam ugyanez a probléma,állandóan agyalok.Szintén csak arra tudok gondolni hogy a másik biztos szebb,kívánatosabb,s talán még az ágyban is jobb volt.Más különben miért csalt volna meg?
2008. márc. 15. 01:39

Engem is megcsalt, szakítottunk. Másfél évig ostorozott, hogy bocsássak meg, és kezdjük újra. Elkezdtük. Két hónapig nem voltam ideges, de aztán rájöttem, hogy ugyanott tartunk, ahol előtte. Amikor kérdőre vontam, akkor kiakadt. Engem vert meg azért, mert elküldtem a qrvájához.


Hat hónapba tellett, hogy meg tudtam tőle szabadulni. De úgy megvert a nyílt utcán, Budapesten, délután öt órakor, sokak szeme láttára (persze senki nem segített, hiába kértem segítséget), hogy már azóta kapom a rokkant nyugdíjamat.


Egy életre tönkretett csak azért, mert nem voltam hajlandó eltűrni a qrváit. :(

118. 20eebe3d4c (válaszként erre: 116. - F75660bad9)
2008. márc. 14. 18:03

Mindenki máshogy éli meg a megcsalást.Egy vőlegényem csalt meg sok évvel ezelőtt.Akkor 24 órát megállás nélkül sírtam és képtelen voltam abbahagyni.Aztán az is elmúlt,mint az utána következő összes többi szerelem.Nekem kegyetlenül fájnak ezek a dolgok,sokkal jobban mint másnak(triplán annyira)Mivel borderline vagyok.És nagy hirtelenséggel égek ki.


Nem,a jelenlegi nem nős,én sem vagyok már férjnél,pusztán a szeretőm,semmi több.

117. klara70 (válaszként erre: 114. - F75660bad9)
2008. márc. 13. 00:15
Én is így érzek....szex közben az enyém csak az enyém és ez biztos....utánna iszonyú harmónia és nyugalom. Ha jó a szex vele most később ha kiderülne hogy....nos akkor miért ne lenne jó? Ha szeretem kívánom is őt a megbocsájtás ha csak leki eredetű az nem valódi...persze mindenkinek más hogy mennyi idő kell hozzá. Én pl.úgy érzem nekem ennyi jár...miért mondanék le a jó szexről azzal a férfival akit szeretek és aki engem is szeret? A legtöbb megcsalás a szexből fakad....egy bölcs ember mondta valamikor hogy nem az az elég szex ami neked elég, hanem ami a párodnak is!
116. f75660bad9 (válaszként erre: 115. - 20eebe3d4c)
2008. márc. 12. 21:09
Te mit értesz azon, hogy a szeretőd? Esetleg neki van családja? Neked van férjed, családod, gyereked? Mitóa vagytok együtt? Amikor téged megcsaltak, gondolnod kellett más érdekeire, érzéseire is a saját fájdalmadon kívül? Az biztos, hogy rohadtul fáj, ha megcsalják az embert, de én még mindig hiszem, hogy nem minden férfi egyforma.
115. 20eebe3d4c (válaszként erre: 114. - F75660bad9)
2008. márc. 12. 18:48

Engem is csaltak már meg(nem a jelenlegi párom)Úgyhogy tudom milyen az érzés!

Nem agyalok semmin,ráérek majd akkor agyalni ha bekövetkezik.

Azt gondolom igen,főleg mivel nagyon jóképű és fiatalabb is nálam 6 évvel.Mire másra gondolhatnék még?Főleg mivel csak a szeretőm tulajdonképpen.Nos?

114. f75660bad9 (válaszként erre: 113. - 20eebe3d4c)
2008. márc. 12. 18:39

Akkor te most is azt gondolod a párodról, hogy előbb-utóbb úgyis meg fog csalni, mert a férfiak genetikailag ilyenek?

Engem megcsalt a férjem, azelőtt nem is gondolkodtam, hogy le tudnék-e vele feküdni többet, ha megcsalna, mert egyáltalán fel sem tételeztem, hogy megtörténhet. Bíztam benne, hibázott, NAGYOT !!!, de szeretem. Én például pont szex közben tudom a leginkább elfelejteni, hogy mit tett velem. Mert akkor csak az enyém, nem agyalok semmin, csak élvezem, hogy jó vele.


Kívánom, hogy sose kelljen megtapasztolnod, amit mi érzünk.

113. 20eebe3d4c (válaszként erre: 110. - Klara70)
2008. márc. 12. 18:02
Ne hibáztad magad,nem tehetsz róla.A férfiak ilyenek genetikailag.Folyton hajtják a friss húst.Hidd el fölöslegesen hibáztatod magad.
2008. márc. 12. 18:00
Engem teljesen leblokkolna a dolog.Fel sem tudnék izgulni tőle már többé.Arra tudnék csak gondolni hogy a másik biztos szebb volt és kívánatosabb vagy jobb az ágyban ez pedig engem maximálisan lelombozna.Lehet le is hánynám ha dugnom kéne vele még azok után.Elnézést de tényleg igaz.
111. 20eebe3d4c (válaszként erre: 110. - Klara70)
2008. márc. 12. 17:55
Én megbocsátanék neki.Csak lefeküdni nem bírnék már vele többé értsd meg.Nekem pedig szükségem van a szexre még.De képtelen lennék lefeküdni vele,be sem tudna hatolni mert olyan száraz lennék.Ettől még a lelkem mélyén esetleg megbocsájthatok neki,de ezek miatt biztos lenne a szakítás.
110. klara70 (válaszként erre: 106. - 20eebe3d4c)
2008. márc. 10. 21:38
Ezt csak azért mondod mert vagy nem szereted valójában vagy még nem élted át mindezt! Hidd el eleinte én is így voltam vele ha engem megcsal, repül....no igen először mindenki nézzen jó mélyen magában ő mit rontott el a kapcsolatban akkor is ha nem tudatosan tette, ha csak félre értés volt.
109. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 81. - 20eebe3d4c)
2008. márc. 10. 20:12

Nalunk a ferjem akar gyereket, nem en, noket sem akar venni, pedig megtehetne.


Szerintem nem feltetlenul azon mulik, hogy megkap-e mindent otthon, hanem az erzelmein. Jo, biztos az is benne van, ha hetekig eheztetve van, konnyebben vonja meg a vallat a tarsara, de ha szeret es nem akarja megkockaztatni, hogy egy futo kalandert elveszitse a meglevot, nem teszi meg, ha ugy erzi, kockaztathato a no vagy belefer ennyi tanyercsapkodas, megteszi.

108. polik (válaszként erre: 107. - Ráhel)
2008. márc. 10. 20:04
én is itt vagyok pozitiv példának. tök jól megvagyunk. tudni kell megbocsájtani sztem. itt túl nagy a kockázat. ha meg nem sikerül, akkor még mindig el lehet válni. nem szabad dönteni addig, míg jól meg nem fontolod/fontoljátok.
107. Ráhel (válaszként erre: 104. - Klara70)
2008. márc. 10. 19:02
Köszönöm,Klara.Olyan jó néhány + példát is hallani.Remélem Nyuszó is olvassa.
2008. márc. 10. 17:20
Képtelen lennék vele lefeküdni többet.
2008. márc. 10. 00:44

"Két ember nem véletlenül házasodik össze aki szeret az megbocsájt aki nem tovább lép...talán sohasem szeretett valójában! "

Pontosan,nagy igazság:)

104. klara70
2008. márc. 10. 00:31

Ráhel

Olvastalak már régebb óta...neked és mindenkinek üzenem aki megpróbálja...sikerülhet!

Sajnos több ember is járt az ismeretségi körömben, családban hasonló cipőben. Mindenki megbocsájtott és senki sem bánta meg! Két ember nem véletlenül házasodik össze aki szeret az megbocsájt aki nem tovább lép...talán sohasem szeretett valójában! A többit az idő alakítja. Egy kérdés: Minek hagynál el egy férfit akivel megtudod beszélni mi az ami nem működött, próbáltok változtatni, aki akar téged? Te is őt....ha eddig nem hagytad el miért most tennéd, ha mégsem képes hű lenni, vagy a gyanú és kétségek megmaradnak még mindig léphetsz bármikor....és jobb ha ezt ő is tudja!

Az én férjem is megcsalt évekig... 17 év házasság, három gyerek.Sőt a szeretője terhes lett és ő elvállalta a gyerket aki már három éves...én ekkor tudtam meg.Megbocsájtottam és igyekeztem bizonyos dolgokon változtatni pl. a kevés szexen....azóta működik a dolog és élvezem hogy a tenyerén hordoz több mint egy éve már. Majdnem elváltam, szenvedtem, sírtam ő állította csak szexre kellett a másik...én nem hittem, de nem vagyok hajlandó lemondani róla ha egyszer szeretem. Ezt gondoljátok meg!

2008. márc. 9. 21:30

A címkérdésre:


Bármi sikerülhet.

102. polik (válaszként erre: 98. - Mendi1)
2008. márc. 9. 21:20
én bízom benne. igaz a kisördög mindig ott van, de nem tenne mégegyszer ilyen hülyeséget. a miértje? szerintetek ez fontos? készült-e a megcsalásra v. spontán jött? nem tudom. sztem mindegy.mindegyik nagyon fáj. talán a spontán dolog egy kicsit könnyebb. talán....
101. polik (válaszként erre: 95. - 22f56b42c8)
2008. márc. 9. 21:17
én azért erre rácáfolok.
100. Ráhel (válaszként erre: 98. - Mendi1)
2008. márc. 9. 08:55
Ha nekem szántad a kérdést, igen, tudom, és próbálunk változtatni.
99. Nyuszó68 (válaszként erre: 98. - Mendi1)
2008. márc. 8. 18:47
Kinek szántad a kérdést???
98. Mendi1
2008. márc. 6. 22:51
Sosem fogsz többé megbízni benne szerintem , tudod a tettének okát illetve miértjét ????
2008. márc. 6. 22:08
Vagy a rozsaszin varazskodnek
2008. márc. 6. 21:36
Egyszer biztos, egy ilyen dolog után a szerelemnek, löttek.
2008. márc. 6. 21:25
az együttmaradás talán sikerülhet... de már sosem lesz ugyanolyan...és nem is biztos hogy ez a legjobb megoldás..
2008. márc. 6. 20:44

A párkapcsolati problémák ugyanis nem a megcsalással kezdődnek. A félrelépés általában nem csak a csalfa fél hibája, a megcsalt fél is ludas abban, hogy így alakultak a dolgok.


Érdemes elgondolkodni azon, hogy miben is szenvedhetett hiányt olyannyira a kapcsolat, hogy párod máshol kereste a szeretetet, a szexuális örömöt vagy egyszerűen a megértést.


Ha ezt közössen összetudjátok rakni, a múlt beli hibáitokat kijavitani, akkor sikerülhet.

93. 0260f21e84 (válaszként erre: 89. - Livia38)
2008. márc. 6. 16:32

Lehet, en erre meg nem is gondoltam. (Eddig ugye csak magambol indultam ki, hogy bennem a rossz erzes nem hiszem, hogy csak ugy elmulna)

De lehet, hogy ujra fel lehet epiteni. Mondjuk, ez az eset eleg durva, ha csak a revans miatt fogadja vissza, nem nagyon tudom elkepzelni, hogy a masik nem akarja haromszorosan is visszafizetni, akkor meg mar megint nem 1-1. A rombolas meg soha nem vezett jora.

Visszaterve az ujrakezdesre, akkor tudnam en csak elkepzelni, ha az egyik fel urra lesz a csalodott-megalazott erzesen, kiadja a duhet, a fajdalmat, mondjuk fel ev, s mindketten tanulva az elmult esemenyekbol, kicsit erettebben ujra felepitik. Persze, ugy kell tullenni rajta, hogy az elso vitanal nem a masik fejehez vagni. Ez a felejtes

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook