Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hűtlenség után együtt.Sikerülhet? fórum

Hűtlenség után együtt.Sikerülhet? (beszélgetős fórum)


242. 3239020c04 (válaszként erre: 231. - 303b0747dd)
2012. aug. 28. 21:42

Ne kenjünk már mindent a férfiakra. A "kivételek" meg azért nem kellenek a nőknek, mert gyengének és élhetetlennek tartják őket, mert minden nőben él egyfajta kép arról, hogy a "jó fiúk" unalmasak, ellenben a rosszak jó szeretők és remek fickók.


Nos, nem így van, legfeljebb a hollywoodi filmekben.

2012. aug. 28. 21:37
nem olvastam el az egészet, bocsi... Minden rajtatok múlik csak.
2012. aug. 28. 21:36
A válaszom: IGEN! :)
239. globus (válaszként erre: 235. - B919d79663)
2012. aug. 28. 21:34
Talán egy botlást meg lehet bocsátani, ha alkalom szülte, de 7 éven át tartó kapcsolat kegyetlenül megöli a bizalmat.
238. 342402de6d (válaszként erre: 237. - B919d79663)
2012. aug. 28. 21:21
Most megtudod pontosan fogalmazni,hogy mi fáj??Ha valakinek 7 évig szeretője van,azt nem lehet nem észre venni,kizárt dolog, ha igazán szeretek valakit nem veszem észre?...ilyen nincs!!!Ezt érezned kellett volna!
2012. aug. 28. 20:41
Kérlek benneteket,ha van olyan aki túl van a hűtlenség utáni állapoton,ha van olyan aki vele maradt ,írja meg legyen szíves hogyan sikerült nekik
236. 342402de6d (válaszként erre: 235. - B919d79663)
2012. aug. 28. 12:51

Nem kell bízni benne!!!Szereted vagy nem???

Nem fog megváltozni!Ha neked pedig ennyire fontos a hűség,hagyd a fenébe az egészet,de ha máskülönben szép volt az életetek 28 évig,akkor ezzel nem kellene ennyit foglalkozni és szinte belehalni,nincs ennek akkora jelentősége,mint gondolnád.....

2012. aug. 28. 07:08

Rengeteget olvasom,hogy tudni kell bocsánatot adni.

Gyakorlom is ,de éjjel-nappal felordít bennem ,hogy AKKOR ,éveken át ,pontosabban 7 éven át a munkatársamal, és 20 évvel ezelőtt is egy tőlem 10 évvel fiatalabb nővel és még Isten tudja hánnyal meg tudott csalni.

És hiába mondja ,hogy mostanra már lenyugodott ,és

látja már milyen szép lehet velem , annyira megsebzett ,hogy nehezen tudok hinni a közös életben.

Túl sok volt az idegen nő ,és túl sokáig tartott egy-egy "kaland".

Ti tudnátok -e bízni ezek után?

2012. aug. 28. 06:59

IGEN!!!! Ma 2 éve,hogy a férjem megcsalt...:(

Viszont jobb lett minden ,mint újkorában,de tudom, ez nagyon ritka...

233. 342402de6d (válaszként erre: 232. - B919d79663)
2012. aug. 28. 06:57
Butaság,az ember esendő...megbocsájtani tudni kell!!!Főleg ha szeretet van.
2012. aug. 28. 06:33

Sziasztok!

Nálunk is zajlik hónapok óta

MIÉRT TETTED:

-Nem tudom megmagyarázni

-megbántam

-soha többé

-nem akartalak elhagyni

-csukjuk be a múlt ajtaját

De mint a libóka én egyszer hajlok a közös jövőnk felé ,majd látni sem bírom.

Olvastam egy mondást és egyre gyakrabban jut eszembe:

"Soha ne hazudj annak aki bízik benned ,

többé soha ne bízz abban aki hazudott neked"

2012. aug. 28. 04:52
Nem tudnék megbocsájtani,hiába mondják azt hogy a férfiak nem arra lettek kódolva hogy hűségesek legyenek.Vannak kivételek,inkább ezekkel érdemesebb próbálkozni.
230. Beryo (válaszként erre: 203. - 5796fb1dbf)
2012. aug. 28. 01:29
attol függ megerdemli e
2012. aug. 27. 22:14
Szerintem nem a bizalom megingott es sok ertelmet nem latom eröltetni ami megromlott es hütlensegig fajul.
2011. aug. 30. 22:24
szerintem nem lehet ugyanolyan..
2011. márc. 27. 22:09
Pár éve még azt mondtam volna mindent felrúgnék hasonló helyzetben. Ma is azt mondom:)
226. 68cdf054fc (válaszként erre: 225. - Annaluca)
2011. febr. 11. 07:29
Szamomra az mar megalazo hogy a baratom szerelmes leveleket ir mas nonek.
225. annaluca (válaszként erre: 223. - 68cdf054fc)
2011. febr. 10. 23:16

A megalázottság eszembe sem jutott, vsak a mélységes fájdalom.

Hogyan tovább?

224. 68cdf054fc (válaszként erre: 222. - Tyúkocska)
2011. febr. 10. 15:41

Ilyen verseket nem ir az ember a sexpartnerenek....

,,eszméletlen jó vele a szex,,...de erzelmileg meg padlot fogsz??, Akkor nemjo megse, hiaba jo a sex, kozbe meg lehet megcsal, es meg kitudja mi.

223. 68cdf054fc (válaszként erre: 222. - Tyúkocska)
2011. febr. 10. 15:39
Persze ertem en , nemkell rogton kiugrani, viszont vannak hatarok, ez nem megalazo hogy szerelmes verseket talasz, tele sexualitassal, ami nem neked szol??
222. tyúkocska (válaszként erre: 221. - 68cdf054fc)
2011. febr. 10. 15:30

Igen! Sőt az 1. eset óta egy gyönyörű kisfiunk is született, aki másfél éves lesz lassan.

Még nem kérdeztem rá a dologra, csak magamban őrlődök. Tudom, hülyeség.


Könnyen kimondom, hogy költözzön, ha nem tetszik valami (enyém a ház, autó), de mikor éles helyzet elé kerülök, azért megilyedek, hogy milyen lesz nélküle???!!!! Szeretem, és eszméletlen jó vele a szex. De érzelmileg sokszor padlót fogok.

Úgy gondolom, hogy egy kapcsolatból nem szaba rögtön kiugrani. Mindenkinek vannak hibái, és sok mindent meg lehet beszélni, ha lehet beszélni. Jobb ha megoldjuk a problémát (ha van), mint elfutunk és nagyobbakat csinálunk.

221. 68cdf054fc (válaszként erre: 219. - Tyúkocska)
2011. febr. 10. 15:19
es te meg vele vagy?????
2011. febr. 10. 14:28
Több mint 10 éve vagyunk együtt, tavaly volt egy kis mélypontunk amire a válasz egy nála 20 évvel fiatalabb közös kolléganő bepróbálása volt,nem jött össze de nagyon elkeseritett.Jött a nyári szabi és megbeszéltük a dolgot volt fogadkozás ,megbánás meg minden,azóta többet ellenőrzöm és figyelek, egyenlőre minden ok.de aki egyszer megpróbálta hát nem tudom.? Az a legrosszabb,hogy a csajjal mindig talizok és nagyon nehéz felejteni,túllépni a dolgon.
2011. febr. 10. 13:59

Nálunk sikerült, legalább is úgy éreztem 4 évig. Szinte jobb volt a kapcsolatunk, mint mielőtt kiderültek a dolgok.

Akkor úgy bukott le a párom, hogy egy levelet kerestem az emailjei között, és megakadt a szemem a szexes tárgyon. Nyomozni kezdtem, és kiderült, hogy már régebben voltak együtt, csak kezdik felmelegíteni a káposztát. Na de minden kiderült, volt sírás-rívás, voltunk párterápián is, ami sokat használt.

Tényleg jól voltunk lelkileg.

Most kicsit furcsán kezdett viselkedni a párom. Nem bújik, sokszor ideges, kiabál.

Most már nyomoztam, ami tudom, hogy nem szép dolog, és ég is a képem miatta, de útálom, ha átvernek.

Gyönyörű verseket találtam, amit a csajhoz írt, és amikből sugárzik a szexualitás.

Nem tudom mit tegyek.

HA csak szex, csinálja? De ez annál már több lehet, hiszen ilyen versikéket nem ír az ember a szexpartnerének!

2010. jan. 23. 19:45
Köszönöm, priviben válaszoltam.
217. Zsófia71 (válaszként erre: 208. - Manka72h)
2010. jan. 22. 22:07

Szia!

Olvasgattam a hozzászólásokat ebben a témában , és a Te helyzetedet teljesen át tudom érezni! Nekem a 15 éves házasságom ment tönkre hasonló okokból. Persze az ember a gyermeke miatt sokat tűr és nyel , és bízik benne hátha megváltozik hátha jobb lesz. (Én is ebben reménykedtem) De nem változott semmi! Megígérte, hogy elhagyja , sőt el is "hagyta" a szeretőjét az elmondása szerint, csak mégis folytatódott minden tovább. Az örökös hazudozások, veszekedések melyeket sajnos sokszor a gyerek is hallott, és persze amikor az emberbe azt sulykolják hogy Te nem tetszel, hogy nézel ki, amit Te csinálsz az mindig minden rossz és sorolhatnám...., egy idő után Én el is hittem és lelkileg belebetegedtem!!! Gyógyszereken éltem már hosszú ideje amikor rádöbbentem, ha Én nem lépek ki ebből a házasságból akkor saját Magamat és a gyermekem életét teszem tönkre(és már az is megfordult a fejemben, hogy eldobjam az életem-és rádöbbentem , hogy ezt a szívességet nem fogom megtenni senkinek!)!!! Sokmindent a fejemhez vágott , hogy nem merem elhagyni, nincs hová mennem..(érzelmileg zsarolt-és néha ezért viszakoztam is bevallom)! De ma már rájöttem életem legjobb döntése az volt amikor összecsomagoltam és elhagytam! Én nem tudtam volna Vele tovább együtt élni!!! (így is sokat vártam szerintem , és sok időt feleslegesen reá fecséreltem el!) A nulláról kezdtem újra , mindent otthagytam és lassan másfél év után elmondhatom, hogy előbb megkellett volna tennem , bátrabban kellett volna viselkednem!

Rengeteg dolgot elmondhatnék az ilyen házasságról Neked! (volna még mit mesélnem) de most ennyi, ha érdekel írj válaszolok szívesen.

Jó valakivel, valakikkel megosztani az érzéseidet (öröm, bánat, düh ...) mert ahogy Te is írtad egy ilyenbe bele is tud az ember őrülni, de ne tedd légy erős!

Tudod azt szokták mondani aki mer az nyer! (hát Én az új életemmel csak nyertem, nyugalamat mindkettőnk számára, erőt-mert megerősödtem és visszataláltam a vallaásomhoz és legfőképpen Önmagamhoz, és erőt , kitartást, és küzdést a mindennapokhoz!


"Akik az Úrban bíznak, erejök megújul, szárnyra kelnek, mint a saskeselyűk,"(Ézsaiás40,31)

216. Doro77 (válaszként erre: 214. - Manka72h)
2010. jan. 22. 20:34

szia!

Elég gáz hogy ennyit vett le a férjed,hogy neked kell változnod.De tudod én ezt nem elsősorban miatta, inkább saját magad miatt írtam,hogy te érezd jól magad a bőrödben,és ne hidd el amiket a férjed mond,mert az az ő szegénységi bizonyítványa nem a tied.Valamiért elvett feleségül,született gyermeketek,tehát az a minimum,ha már nem is szerelmes beléd,hogy tisztel,mint anyát,és mint embert,ha már nőként nem tud,de ez sem a te hibád,ezt tudnod kell!!!

Magad miatt kezd el a változást,mind lelkileg mind testileg,értem ezt pár új ruhára vagy ilyesmi..Ha ő ennyire ostoba vagy inkább otromba,akkor ne törődj vele,de jelentsd ki neki,hogy nem vagy hajlandó ezt eltűrni,és muszáj megoldást találjatok a helyzetre,mert nem vagy sem a szolgája,sem pedig nem vagy hajlandó eltűrni,hogy eljárjon a szeretőjéhez,egyáltalán hogy szeretője van.

Nagyon rossz helyzetben vagy,és nagyon veled érzek,de kérlek,próbálj túlkerekedni a pillanatnyi rossz érzésen,és ne hidd el amit belédsúlykol ez az ember!!!!!!!

Találd meg a módját annak,ne nézzen hülyének,hanem tartsa tiszteletben te is ember vagy,méghozzá nő,és nem mellesleg a felesége!!!!!!

Sok kitartást kívánok neked,és ne add fel!!!!(magadat ne add fel,ő már döntött rólatok,rajta ne is agyalj)

2010. jan. 22. 19:29
Szerintem erre semmi esély!!!Nálam legalább is semmi :s de sokan vannak akik másként gondolkoznak...
2010. jan. 22. 18:12

Szia Doro!

Amit írsz szó szerint így van.Természetesen az indok ugyanaz amit írsz. A férjem rátalált a fórumra és azt erősíti, hogy na látod más is azt mondja, hogy nekem kell változnom.

Abban nem hiszek egyáltalán, hogy bármivel is( női praktika) átvenném a vezetést, a szerelem ellen nincs gyógyszer.Tegnap is itthagyott úgyhogy itt régen nincs szó arról, hogy bármelyikünk is megakar felelni a másiknak. Én meg újra a levetett gönc nemakarok lenni.

213. Doro77 (válaszként erre: 212. - Manka72h)
2010. jan. 21. 18:19

Szia!Igazán nincs mit köszönöd,remélem,valamit sikerült segíteni.Borzalmas lehet,hogy tudod nála van,és tőle jön haza.Olyankor hazudik,vagy tényleg megmondja, a qrvánál volt?!

Ez sem mindegy.Ha meg is mondja,akkor valóban úgy érzi,hogy te mindent eltűrsz,és elviselsz,és szerintem még téged is okol a történtekért,mert te nem szeretted címszóval csalt meg,gondolom...szóval ha ezt ennyire nyíltan csinálja akkor valóban nagyon meg lehet magával elégedve,külsőre és belsőre is,és gondolom azthiszi,hogy te senkinek nem kelleneél,de ami a lényeg,azt hiszi,hogy Neked csak ő kell!!!!!!

És ezért meri megcsinálni a dolgokat,mert biztonságban érzi magát,hisz úgysem tudsz elmenni,és úgysem fogsz lépni,mert te olyan vagy amilyen,ő szerinte.

Na ezen kellene változtatnod!!!!De sűrgősen!!!

Valóban ell kell kezdened megváltoztatnod magad,minden szempontból,hogy valami újat lásson,tudod,azok után már te leszel aki MÁS,és te leszel aki jobb lesz,mint az unalmas szerető!!!!!!!!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook