Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hűtlenség után együtt.Sikerülhet? fórum

Hűtlenség után együtt.Sikerülhet? (beszélgetős fórum)


92. Livia38 (válaszként erre: 91. - Polik)
2008. márc. 6. 15:56

nem is kell,

amit én irtam az olyan pszichologiai kielégülés.

Mert, ha nekem van bünöm és neked is van hasonló értékkü, akkor nics a késöbbiekben, mit egymás fejéhez vágni.

91. polik (válaszként erre: 89. - Livia38)
2008. márc. 6. 15:42
Én nem csaltam vissza. Nekem is lett volna lehetőségem félre lépni ( mármint mielőtt kiderült ), de nem tettem. A bosszút nem nekem találták ki.
2008. márc. 5. 20:49
Csodák léteznek; vagy csak annak látszanak...
2008. márc. 5. 20:46

A felektöl függ akarnak e ujra kezdeni vagy sem.

Akkor sikerül leginkább sajna, ha a másik is olyan nagy fájdalmat okoz a másiknak, amit ö kapot (vissza csalják). Ès a serpenyö mérlege igy kiegyenlitödik, igy a felek ismét egyenranguvá vállnak.

88. polik (válaszként erre: 87. - F75660bad9)
2008. márc. 5. 20:19
Nem írnám le mégegyszer, olvassd légyszi vissza a 12. hsz-tól. De ha ezek után is kérdésed van, kérlek fordulj bizalommal.
87. f75660bad9 (válaszként erre: 86. - Polik)
2008. márc. 5. 19:27

És nálad milyen körülmények voltak, egyszeri alkalom vagy viszony, hogy derült ki? Hogy tudtad túltenni magad rajta? Nem maradt benned semmi rosszérzés? Nálad mi volt a recept? Elég volt az, hogy szeretted a párodat?

Szeretném ha megosztanád velünk a tapasztalataidat, mert én is a férjemmel szeretném folytatni az életemet, hiszen olyan jó volt eddig együtt.

86. polik (válaszként erre: 85. - Ráhel)
2008. márc. 5. 16:31
Nem kell általánositani. Nekem is sikerült. Bár ha gyerek előtt derül ki, akkor már nem lennénk együtt. De láss csodát, nekünk működik.
85. Ráhel
2008. márc. 5. 12:45
Válaszaitokból az derül ki, hogy elképzelhetetlen a folytatás.Nincs pozitív példa, ez elkeserítő.Ugyanúgy érzek,mint ti,de meg kell próbálnom a magam és a kicsinyeim miatt is.Senki sem lát a jövőbe, sajnos én sem.Nem tudom mit hoz,de elfogadom és tovább kell építkeznem belőle.Köszi.
84. Anita123 (válaszként erre: 78. - Sylvee12)
2008. márc. 5. 11:27
Valahogy en is igy gondolom.
2008. márc. 5. 10:44

Mégvalamit de őszintén!


Nyugodtan berendezkedhettek a majdani egyedüllétre,40 felé/körül a nők 80% egyedülálló lesz így vagy úgy!

Ez NEM a TI hibátok lesz!

Addig pedig élvezzétek ki a pasikat,használjátok fel őket a szexhez a gyereknemzéshez stb.

DE arra hogy vége lesz előbb utóbb,nyugodtan készüljetek rá már fiatalon!

2008. márc. 5. 10:38

A férfiaknak PÉNZ és FIATAL NŐ kell és nem a nyugalom és nem a gyereksírás és nem egy kötött kapcsolat!



A maradék 20% az,amelyiknek nincs semmi önbizalma,tisztában van azzal hogy néz ki,lusta és nem motivált a pénzkeresésre és beletörődik abba hogy van egy felesége aki a gondját viseli,mert önmaga képtelen rá.Ezek az állítólagos JÓ házasságok.



A fentiekből kiindulva egész máshogy látom a saját helyzetem is és egészen mások a törekvéseim is a saját kapcsolatomon belül.

Off

2008. márc. 5. 10:35

Istenem,lányok!!!

Gondolkozzunk már reálisan!


Én is sokat agyaltam már ilyesmin és tudjátok mire jutottam?Hát megvilágosodtam,úgy is mondhatnánk!A férfiak 80%-nak nem kell más mint sok sok pénz,amin fiatal csajokat vehetnek.Ebből induljatok ki nyugodtan.Persze most majd jönnek a jó házasságban működők,de nekem hiába mondja bárki,ez a meglátásom,hogy ennyire vágynak a pasik.A nők azok,akik nyugalomra,gyerekre és családra vágynak és nem a férfiak!Ezért a sok megcsalás és válás stb.

80. Vörös Oroszlán (válaszként erre: 79. - Df1077de8f)
2008. márc. 5. 09:56

Hát ez az!Miért?

Sokáig azt gondoltam csak azt az embert csalják meg aki nem tesz meg mindent a kapcsolatért,például mindig fáj a feje ha szexről van szó,vagy ilyesmi és akkor valahogy meg is értem,mert a szex hogy jól működjön nagyon fontos.

De én skorpió vagyok!Ízig-vérig szexközpontú.És mégis megtörtént és nem lehet soha elfelejteni és megérteni sem tudom,mert a másik lány hogy finoman fogalmazzak és na legyek nagyképű(de mégis ez az igazság)nem egy súlycsoport velem semmilyen szempontból!

Azóta elvesztettem az önbecsülésem és nagyon nehéz még mindig összerakni magam.

Igazatok van soha nem lesz olyan!De hát az életünk mindig és folyamatosan változik!

79. df1077de8f (válaszként erre: 74. - Raduza)
2008. márc. 5. 08:53
Nálunk is ez volt a szitu,már rég vége volt a dolognak mikor kiderült.És bennem is egy világ omlott össze,nem hittem,hogy képes ezt tenni velem.Azt hittem otthon mindent megkap,mert ugye ő ezt hitette el velem.A mai napig azt mondja,nem tudja miért tette.
2008. márc. 4. 23:01
Nekem olyannak tűnik az egész, mint a porcelánváza. Ha egyszer eltörik, ragasztgathatom akárhogy, úgysem lesz olyan, mint régen.
2008. márc. 4. 20:38
nem bírnék vele lefeküdni soha többet.szex nélkül meg milyen az élet?
76. 0260f21e84 (válaszként erre: 75. - Nyuszó68)
2008. márc. 4. 20:37

en sem

sot azt sem, hogy jo barat

75. Nyuszó68 (válaszként erre: 74. - Raduza)
2008. márc. 4. 20:31
Szerelem nélkül,jó barátként is működhet egy házasság? Én ezt nem tudom elképzelni.
74. Raduza (válaszként erre: 71. - 9f2f8c4285)
2008. márc. 4. 14:45
Sziasztok, engem megcsalt a férjem, akkor mondta el, amikor már befejezte a kapcsolatát. Éreztem, hogy megváltozott valami, de ő tagadta, még nekem volt lelkiismeretfurdalásom, hogy nem bizok meg benne.Mikor bevalotta nagyon fájt. Talán jobb lett volna, ha nem tudom meg. Együtt maradtunk, mert megbocsájtottam, picik voltak a gyerekek és nagyon szerettem. Megváltozott a kapcsolatunk jó barátnak tekintem a szerelem hiányzik.
73. 9f2f8c4285 (válaszként erre: 63. - F75660bad9)
2008. márc. 4. 10:15
Nagyon nehéz ügy. Ha én megtudnám, hogy a férjem megcsal egy világ omlana össze bennem. Nagyon megbízom benne, soha nem kételkedtünk egymásban és nem is vágytam másra. Remélem ő sem. De évek ide vagy oda most úgy érzem kidobnám! Lehet ha megtörténik(remélem nem!!!) akkor majd másképp ítélek. Nem akarom megtudni mit tennék!!!!!!
72. 9f2f8c4285 (válaszként erre: 69. - Herengtimea)
2008. márc. 4. 10:10
Hasonlóképp. De a pasival kezdeném!!! Én egyszer megbocsátottam soha nem volt már olyan vége is lett!
71. 9f2f8c4285 (válaszként erre: 70. - Vörös Oroszlán)
2008. márc. 4. 10:09

Szasztok! Miért kell bevallaniuk? Én nem akarom tudni. Szenvedjen ő a bűntudattól!!! Ne könnyebüljön meg!

Én nem tudtam soha elfelejteni. 12 éve csalt meg a pasim már 8 éve férjhez mentem máshoz mégis a mai napig fáj és dühít! Nem volt már soha olyan. Az volt a legrosszabb hogy személyes kudarcként éltem meg! Soha többé nem torelálnám! És ezt a férjem is tudja.

70. Vörös Oroszlán (válaszként erre: 64. - Ráhel)
2008. márc. 4. 09:37

Kedves Ráhel!

Nagyon megértelek és hasonlóan gondolkodom!De én azt érzem,megbocsátani meg lehet,de elfelejteni soha.Bár ezek csak szavak!Én már nem is tudom pontosan hány éve történt,három,négy?Szándékosan próbálom kitörölni az agyamból.Mi akkor még csak eggyütt jártunk és azt az időt nem számolom a kapcsolatunkba.Az az érzés amit akkor éreztem soha nem múlik el.Nem lehet elfelejteni és még a mai napig is remeg a lábam és elöntenek az érzelmek,gyűlölet,önsajnálat,bánat stb.Az az igazság,hogy úgy érzem hiába próbálnék mással élni,lenni,szeretni ezt akkor sem felejteném,és az új szerelemben sem bíznék 100%-ig.

Nehéz ügy!Egyébként mindenki jön itt a bizalommal,lehet hogy keserű vagyok de azt gondolom egyik férfiban sem lehet megbízni.Van aki megtudja,van aki nem, de minden férfi félrelép!!!

Nincs hűséges kapcsolat!Aki nem teszi avval valami bibi van!Sajna ez az igazság!A férfiak ilyenek!

2008. márc. 4. 09:27
Megtalaltam az igazit immar 6 eve.Skorpio leven ha megcsalna es ha rajtakapnam megolnem mind a kettot.Megbocsajtani SOSE!!!
2008. febr. 29. 16:00
Szerintem tenyleg jo mondas az, hogy az ido mindent megold. Talan arra is jo, hogy miutan az elso sokkbol magahoz ter az ember, feldolgozza a tortenteket, tiszta fejjel tud donteni. Es lepni. Nem a felejtesre kell az ido, hanem a kirakashoz. (remelem, erthetoen fogalmaztam)Tanacsot osztogatni nem szeretnek, csak magambol indultam ki
2008. febr. 29. 15:55
Én is megalázottnak érzem magam,de én meg nemhogy mással,nélküle nem tudom elképzelni.
66. Nyuszó68 (válaszként erre: 64. - Ráhel)
2008. febr. 29. 11:31
Ez nem ilyen egyszerű.Én is úgy érzem hogy csak a férjem mellett tudom elképzelni a jövőmet,DE,annyira csalódottnak,megalázottnak érzem magam,hogy ennek ellenére valószínű inkább a különélés mellett döntök.Más férfit egyelőre én sem tudok elképzelni magam mellett.
2008. febr. 29. 11:23
Milyen érdekes dolog,hogy minden megcsalásos eset után azt kell olvasnom hogy MEGBÁNTA. Ti ezt el is hiszitek??? Mindent elhisztek amit hallatok? Mert én nem. Most is azt mondom hogy a férfiak nagyon jó színészek,nagyon tudják sajnáltatni magukat,mi vagyunk az áldozatok de a végén még nekünk kell hogy megsajnáljuk őket?
64. Ráhel
2008. febr. 29. 08:23
Én is próbálok hinni, nekem is azt állítja, nem gondolkozott egy percig sem azon, kivel marad.De egy év után sem tudok feltétlenül bízni, lehet,hogy nem is fogok soha.DE tudom,hogy 10 év után most hibázott először, ő mondta el nekem nem mástól kellett megtudnom.Hiszem, hogy jó ember maradt, látom, hogy megbánta.A kérdés az:Ha a jövőbe nézel,kit látsz magad mellett?Őt,v el tudsz képzelni mást.Ha megvan a válasz, nincs többé kérdés.És még vmi:Ki mondja, hogy én tökéletes vagyok és sohs nem fogok hibázni...?
2008. febr. 29. 07:00

Nálunk két hónapja derült ki, hogy megcsalt, és addig őt tartottam a világ legjobb emberének, a legjobb férjnek és apának. Nála csak egyetlen alkalom volt, viszont készült rá, mert előtte való nap óvszert vett, és most azt mondja, hogy ha másnap a nő nem ül az ölébe, akkor el is felejti az egészet, és később már nem történt volna meg. Amióta kiderült, ő nem találkozott a nővel, azóta mellettem van, tudom, hogy szeret, ragaszkodik hozzám, nem tudja megmagyarázni, miért tette, 20. évfordulónk lesz a jövő héten, és a megcsalás ezt megelőzően három hónappal történt. És hiszem, hogy ez volt az első esete. Most azt mondja, hogy miután megtörtént, ő rádöbbent, mit vétett, és azután már kerülte azt a nőt. Nem volt bele szerelmes, nem is volt jobb nő nálam semmiben.

Most mindennap úgy fekszik le a gyerekek mellé este, hogy attól fél, az lesz az utolsó este, amit velük tölthet, mert másnap kiadom az útját. Igyekszem függetleníteni magam attól, hogy mikor történt az eset ( a lányunk születésnapja előtt egy héttel ), amikor egyébként is más okokból eléggé padlón voltam, az én születésnapom és karácson előtt három héttel, de baromi nehezen megy. A pszichológus azt mondja, nincs jelentősége annak, hogy mikor történt. Nálam külön súlyosbító körülmény. Csak én érzem ezt annak, mit gondoltok?

Szeretem a férjem, soha egy pillanatra nem volt gyanús a viselkedése, nem voltak mobiltelefonok, tegnap megkaptam a részletes híváslistáját az esetet megelőző egy hónapról és az utána levőről, amíg ki nem derült. Egyetlen hívás, egyetlen sms sem volt annak a nőnek. Persze egy helyen dolgoztak, de decemberben már a többi kollega nem volt szabadságon, feltűnt volna nekik, ha lenne köztük valami. Ha tényleg lett volna még folytatás, akkor gondolom munkaidőn kívül is beszéltek, találkoztak volna.

Annyira akarok hinni neki, de még nem megy igazán.

A többieket olvasva, ahol arról van szó, hogy szerelmes a férj, többször, több hónapon keresztül tartott a dolog, hogy még ma is együtt dolgoznak, ( a nő az utolsó munkanapján írt levelet a férjemnek, amitől ő berezelt, és a lebukástól való félelmében levelet írta nőnek úgy, hogy az azt higgye, hogy ő is hasonlóképp érez, hogy az ne csináljon botrányt, aztán majd ha személyesen találkoznak, valahogy lerázta volna ), ahol a férj vagy nem is tanúsít semmi megbánást, vagy csak pár napig, az én férjem két hónapja tűri a gúnyos, cinikus megjegyzéseimet, ma már nem ütöm, de kapott abból is bőven. Örüljek, hogy nem kellett gondolkodnia azon, hogy kit választ? Örüljek, hogy velem van és tényleg szeret? Örüljek, hogy nem volt szerelmes? Ha más esetekhez képest nézem az enyémet, még "szerencsésnek" is mondhatnám magam.

Talán ez az eset faragott belőle még jobb férjet és apát? Talán azóta tisztel méginkább, hogy nem adtam ki azonnal az útját?

Jólesne nekem is valami pozitív tapasztalat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook